Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Shodien es juutus IDEALI!.... Pat galvinja nesaaap :) Bet vakardienu gan negribu atcereties :) Vakar pa 4triem nesaam SIDE-BY-SIDE (2durvju leduskapi) uz 8to staavu pa trepeeem.... Kapnju telpa tik shaura es domaju ka nomirshu...Protams,ka ik pec 2viem staviem, pipauze un ar katru stopu man rokas garaakas un garaakas palika... 6tajaa stavaa es vispar rokas vairs nejutu...Da vispar vinsh pa durviiim pa milimetru iegaaju iekshaaa,.... PAR TO ARIII BIJA JADZER :)

Link to comment
Share on other sites

Gūdīj, kad es savas ausis varu savākt? :D

Alus no manis, kad ausis būs manās rokās.

Beidzot brīvs, nu ir 4 dienas brīvas kabatā, bet nezinu ko lai iesāk. Tik daudz kā bija saplānots, ka beigās palikšu atkal viens pats mājās CSu šaujot? Šoreiz kaut kas jādara lietas labā.

Edited by DominiX
Link to comment
Share on other sites

Gūdīj, kad es savas ausis varu savākt? :D

Alus no manis, kad ausis būs manās rokās.

Beidzot brīvs, nu ir 4 dienas brīvas kabatā, bet nezinu ko lai iesāk. Tik daudz kā bija saplānots, ka beigās palikšu atkal viens pats mājās CSu šaujot? Šoreiz kaut kas jādara lietas labā.

Vinsh shodien ir ieradies,Liepajaaa :) Ar visaam ausiiim :) Ritaa pievediiis...16:00 uzreiz pec manas darba dienas vari savakt,jo vinsh nemaceeja teikt cikos piebrauks :) Ja kas uzvani man :) Tava nr. man nav :)

Link to comment
Share on other sites

Tā vietā, lai rīt uz pāris dienām brauktu ar draugiem pačilot lauku mājā, meža vidū, bez nevienas liekas dvēseles apkārt, man ir jādodas uz darbu. Pasakiet kā lai šodien skaidrā aiziet gulēt. Vot kā? Būs vien jākāpj uz sava defaultā trīs nedēļu korķa.

Nahuj visus ienīstu.

Link to comment
Share on other sites

Veiksmīgi padirsu maku vakar naktī... Bet nekas, nobloķēju karti un šamie pat pēdējo naudas izņemšanu atgrieza atpakaļ :D

p.s.

Ja nu kāds atrod doķus uz Kristapa S. vārda, uzmet PM, alus nopelnīts.[/b]

Ok ieshu pamekleet...Par centiibu,moshk arii kaadu alu varees nopelniiit? Kur ta tu pa nakti taa blandiijies?

Dominix atmet man PM savu tel.nr. kad buuus ausis uzvaniishu,un sarunasim :) ah jaa laikam raxtiiju,ka man shodien lidz 16:00 jarukaa :) PHAIL... Shodien tak 5diena :) lidz 18:00 :)

Link to comment
Share on other sites

Ausis skan labi :)

Cerams Sencītis tev labi garšos, es nefiltrētajos īpaši neorientējos :P

Es jau paluureju,kas tur pasleepts :DD Pie tam kad tu ienaci bodee ar MAXIMAS maisinju,kolegje uzreiz,re ku pie tevis :DD Tjipa visi kas ar shmigu naak,naak pie manis ~_~ Starp citu 1majaa reizee,kad pipaju,kad tu pabrauci garaam,blee padomaju re ku CASH...wtf? Tu ar sauleneem,reali atgadini CASH~ :) Lidziba tik pat identiska kaa LEONAM un FELIKSAM (runa iet par ugunsgreku)

Link to comment
Share on other sites

Starp citu 1majaa reizee,kad pipaju,kad tu pabrauci garaam,blee padomaju re ku CASH...wtf? Tu ar sauleneem,reali atgadini CASH~ :) Lidziba tik pat identiska kaa LEONAM un FELIKSAM (runa iet par ugunsgreku)

Varbūt viņi ir brāļi, un paši to nemaz nenojauš!

Link to comment
Share on other sites

Es īsti nesapratu, kur lai mašīnu noliek, izmetu vienu līkumu un atbraucu atpakaļ. Tu jau arī savā ādenē un ar ļuļķi mutē likies kaut kur redzēts :D

Love is in the air! ~_~

Edited by T0masS
Link to comment
Share on other sites

blee padomaju re ku CASH...wtf? Tu ar sauleneem,reali atgadini CASH~ :)

DominiX arī ir tuvredzīgs kurmis ar alus vēderu, pūkām uz vaigiem par kurām citiem cenšas ieskaidrot, ka tā ir hardcore bārda un sabiedrībā cilvēki no viņa vairās?

Labi, meloju. Īstenībā esmu nenormāli seksīgs.

Nu ko, DZERAM, DZERAM, NEGUĻAM! Lielajai piektdienai liela alus bundža.

Jā, dvēselē esmu hipsters un man biksēs iemetas miklumiņš no domas vien par lomogrāfiju.

P.S. Bučas overmindam un ry.! Lai labi nodzeras :)

Link to comment
Share on other sites

Strīča man tagad aptuveni līdzīga un vaibsti tādi salīdzinoši līdzīgi :P No aizmugures gan jau mūs abus atšķirt nespētu :D

Jāteš, jāteš un vēlreiz jāteš. Ja rīt laiciņš ir superīgs - jāteš laukā, tad jābrauc ielās un tad jāteš mājās, ja laiks ir draņķīgs, tad tešanu zaļumos aizstājam ar tešanu mājās and let the party starteeen!

P.S. tikko pamanīju - kedas man ir drausmīgi līdzīgas tavējām bildē :D

Edited by DominiX
Link to comment
Share on other sites

Server IP address 159.148.200.55:27015

Connecting to cs.gign.lv...

Retrying cs.gign.lv...

Retrying cs.gign.lv...

Retrying cs.gign.l

Nedēlja bez CS jau :D

Man arī tas pats. :D

Gan mājās neiet, gan Liepājā neiet :D

Link to comment
Share on other sites

Techpointam šaize, tāpēc tie, kas netiek iekšā GIGNā, netiek iekšā nevienā serverī, kuru hostē techpoints, kas ir - diezgan daudzi serveri!

Šodien jālaiž mest ogu, bet tā prātīgi, jo rīt jālaiž uz laukiem :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...