Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Yeah!Iegāju Alfā grāmatu veikalā un nespēju pretoties kārdinājumam un pārdevējas šķelmīgajam skatienam,paliku bez 10ls,bet toties ar OZO biogrāfiju maisiņā!Esmu ticis līdz pusei,ir interesanti!

Link to comment
Share on other sites

Es aizvakar sēžot, gaidot rindā pie savas skaistās dakterītes ieveēroju vienu sievieti, kura gaidīja pie psihiatra durvīm, staigājot no viena stūra uz otru runājot pati ar sevīm. Interesantiskumji..

Link to comment
Share on other sites

Jea, labais! Laikam šonedēļ piemeties Gudmenisms man - vakar sagaidīju dzimšanas dienu alu krogā, šodien pēc darba močīšu atkal! Rītvakar uz darbu, bet tas nekas, būs laiks atkopties, savest sevi kārtībā un pastrādāt.

Nu, ko. Jākorķē zeļonaja marka vaļā un jāmin uz centru :alko::drink:

Link to comment
Share on other sites

Apsveicuuuu bezbiksi ieprēkšējā dzimšanas dienā!!!! :drink:

mmm,vakar tik las vakars, ar klases biedriem likvidējām desmit kastes alus un es neatceros cik daudz šņabja. Vismaz šodien labi jūtos un itkā lielu pohu nav.. ^_^

Link to comment
Share on other sites

Pisec, Gudmenisms ir lipīgs! Pamodos galīgā vafelē, atpēros laikam ap septiņiem rītā mājās. Bonusā vēl atstāju jaku kaļķa vārtos, numuriņu padirsu + vajag atžirgt, savādāk drošības kontrole neizlaidī mani uz perona! LABAIS, varētu džonsonu uzvilkt un nedaudz pagulēt.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...