Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

kaut ko sazīmēs.

Tu iesi? ZBAAAAL, man nav skaips ne steams, jo esmu pie delsi datora, :@

jāaiziet pie doublet, lai tas aizdo naud, jauzvāra pokera kādi 20 lati tad jāiet kost :D

rita ~ 12:00 doublet gaiid būšu klāt :D:blink:

kas ta tur 1 lats vai arī 5dien nopirkšu pa 1.50 :D baiga šķirba :D

E, ja es rīt dabūš to naud, ta ejam rit arī uz balli kost, kcv un tur nodzers, tad ies maja gules pa dien ies lauka dzers talak un ta uz balli vakara :D

sorry par čatu :DD

nē, betwaya idioti spelē tur ahuni viegli dabut, tik jāmāk apstāties :DD to es nemakuj, tape nac tu ari lidzi lai varu aapstaties ;DD pa 5 lat no grasmaņ

IENĀAAAAC DR ELVE

DELSIS ATNACA mājās es to laižu, bb

Edited by pleasure
Link to comment
Share on other sites

tikko biju pie zobaarsta, iztirija kanaalu un nakam 5dien jaiet un taisis ciet. a es varu dzeert, ja man tur kautkadas kjipa "stipras" zales ir uzliktas? :D ah, eju no zobarsta majas ieeju pie krustmates parunat, ta kautko kunkst ka esmu smiga, smirdot visa maja, atnaku majas, SAME! :DDD zheel

ah, tagad jaiet nomazgaat pakalja un tad jadabu drauga pc garumzimes, lai nerakstu ka piduas! :D

Link to comment
Share on other sites

HAHA šodien bija spēle LU open līgā pret mācībspēkiem. HAHA Teteris lielākais ir pilnīgs daunis , žēl ka no zvaigznēm visi nenokāpj pirms 8 gadiem esot viens no LBL labākajiem spēlētājiem. Spēlē nesportiski un daudz čīkst. Žēl viņu, zinot , ka viņa abi brāļi ir daudz maz sakarīgi.

Link to comment
Share on other sites

ohh shobrid esmu loti pohains liekas ka atstiepshu katus. 6dienas nakts bij traka... 4 reizes +/- gandriz sakavos visu laiku kads pa vidu ielida labi ka ta. Parasti neesmu agresivi noskanjots dzeruma bet ehh... aizgaja laikam ciet. Vispar tik reti sanak dzert tagad un pec shitada atgadijuma vel ilgak nedzershu. Parasti esmu mieriigs un chilloju apkart bet redz ka sanak...

Link to comment
Share on other sites

'Eseja' par šo pasākumu pieveikta, divi Tērvetes Senču arī lēnā garā iztukšoti, jādodas pie miera. Saņēmu uzaicinājumu 5dien braukt izklaidēties uz kojām, laikam būs jāizmanto šī iespēja. Sen nav būts, naudas arī maz, bet kaut ko incantu pasākt gribās :)

LU/RTU Teikas koju iemītnieki droši drīkst uzmest PM :thumbsup:

P.S. GAIDU TREŠDIENAS HOĶI, mlje!!1 Kak raz brīva diena.

Link to comment
Share on other sites

Jums tiešām nav kauns , rakstīt galīgi huiņu šeit ?

Es saprastu, būtu mazi bērni...

Bet nu šīs pārvēršas par degradējošo twiteri..

Kāpēc jūs nenahrenizējāt tādus lohus kā - pleasure, likztikz( vai kā tam mazajam idiotam bija niks) , garsho alus , waplet, utt....

Link to comment
Share on other sites

Es saprastu, būtu mazi bērni...

Bet nu šīs pārvēršas par degradējošo twiteri..

Kāpēc jūs nenahrenizējāt tādus lohus kā - pleasure, likztikz( vai kā tam mazajam idiotam bija niks) , garsho alus , waplet, utt....

Ahh, piedod MAINĪŠOS, nerakstīšu vairs sūdu.:cool:

Edited by pleasure
Link to comment
Share on other sites

Ar mani kaut kas shodien nav kartiibaa... varbut pie vainas ir tas ka vakar nedaudz iekapaju nu cik nu nedaudz paaris alus,un vakar lidz 2:00 skatijos olimpiadi, lidz 3:00 nevareju aizmigt nu tas saistibaa ar HOKEJU :) un shodien piecelos 6:45 vakar zolidi uz balkona saliku alinjus man tur shobrid standartaa ap 0 graadiem ,jo leduskapii nebiaj vietas :) Nu vo kaa iemetiens,taa arii man bundzha pec bundzhas valjaa,faking auxts bet bija labs :) Nu vo pa starplaikiem normali vel uzkuriju noravu patikamu komu,un taa lidz speles beigaam iztukshoju savas 4 bunzhas un uz veikalu veel pec 4 pakas aizgaaju,bet ziniet ko es tikai 1nu aliti no taas 4pakas esmu izdzeris,jo faking sudigi... Man tur kur sauliite spiezh,tada sajuta ka iekshaa kaut kas butu uzspradzis,jo es negribu ne est,ne ko dariit,ne pipaat,ne dzert...Tas ir dirsaa.... Okej nedaudz jau arii esmu nogruzijies jo no 9:00 kad beidzas hokejs sezhu pie neta,nee nu pamiizhu ik pa laikam uzvelku duumu,bet visu laiku slikti...Tas nav forshi.... Tas nozimee to ka es vairs nedrixtu dzert... hujnja jau vel tada ka izlemu 5dien aiziet iepoteties pret difteriju ko man jau vajadzeja vasaraa izdariiit :) Tas nozimeee ka 3 dienas nedrixtot dzert,lab pox manaa gadijumaa 24h taas buuus,bet tak 5dienas nakt HOKEJS, vot tagad es esmu strupceljaa :) Da pox gan jau nekas jau nebuus ja peec potes kodiiishu paaris alinjus :) Daudz jau nee :) Pārīti vai divus pārīšus :) Lab iešu meiģināt uzpīpāt :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...