Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

:huh: ?

Un tu jau čista esi, tas, kurš Goodmanim būtu par latviešu valodas gramatiku kaut ko teicis :D

Dzērums dod savu... Es vismaz lieki nepīkstu , par to , ka valstī ir huijnas. Esmu , bet tev jau to nesaprast... :) Ej un audz puisi...

Kurš teica, ka mana gramatika ir teicama? :o

Link to comment
Share on other sites

Norki, tu nezināju ka tu māki gudri dirst :lame:

Heh, šodien ātrāk piecēlos(nezinu kā tas sanāca) Pa dienu varētu pie drauga aizmukt uzkapāt xboxu. Ok es patreiz neko jēdzīgu nevaru uzrakstīt. Varbūt labāk nebūtu rakstijis vispār. aij, ok cya

Link to comment
Share on other sites

:o

:superlol: :superlol: :superlol::10cm: :10cm: :10cm:

Ej tu nost,sen nebiju-ko tādu lasījis!Ej Norkiz apsveicu,Tevi ar 1mo normālo postu šajā forumā :thumbsup: Norkiz,kā tu vari spriest par manu gramatikas līmeni,ja dzīvē mani nezini?Tas ka es raxtu bez pieturzīmēm un garumzīmēm,nenozīmē,ka neprotu viņas pielietot!Darbs man ir pietiekami labs,lai par viņu nedomātu visu laiku.Cilvēkam ir savi pienākumi un ja viņš ar viņiem spēj labāk tikt galā nekā citi,tad nevienam neraiz,kā es attiecīgi savu brīvo laiku pavadu!

Norkiz,tas ka Tu esi tik stulbs un nēesi pamanījis,ka CS,es spēlēju "only 4 fun",nu tad piedod man! :axe:

Es nevarēju te neko neieraxtīt.Man vnk prasījās,kaut ko Tev atbildēt,lai gana labāk būtu bijis man paklusēt.Bet pēc tik skaista tava posta,nevarēju neieraxtīt.Norkiz ar nepacietību gaidīšu tavu ierašanos next GIGN PARTY`ā,ja Tu no tejienes vēl nebūsi nahrenizēts! :mIm:

Vopšem sjo,no šodienas esmu nolēmis atsākt pasportot,a to darbs,mājas un partiji,kaut kā sāk nogurdināt,lai gana pec nedēļas man atvaļinājums sākas ;/ Doma būs aizlaist uz Rīgu un tad jau ar Benciku,Jimmiju,eziiic,n0r3k un parējiem saviem baklaniem uz kādu partiiiiiiiii aizlaist ~_~

Norkiz drīxti uz manu postu neatbildēt !

Link to comment
Share on other sites

:superlol: :superlol: :superlol::10cm: :10cm: :10cm:

Ej tu nost,sen nebiju-ko tādu lasījis!Ej Norkiz apsveicu,Tevi ar 1mo normālo postu šajā forumā :thumbsup: Norkiz,kā tu vari spriest par manu gramatikas līmeni,ja dzīvē mani nezini?Tas ka es raxtu bez pieturzīmēm un garumzīmēm,nenozīmē,ka neprotu viņas pielietot!Darbs man ir pietiekami labs,lai par viņu nedomātu visu laiku.Cilvēkam ir savi pienākumi un ja viņš ar viņiem spēj labāk tikt galā nekā citi,tad nevienam neraiz,kā es attiecīgi savu brīvo laiku pavadu!

Norkiz,tas ka Tu esi tik stulbs un nēesi pamanījis,ka CS,es spēlēju "only 4 fun",nu tad piedod man! :axe:

Es nevarēju te neko neieraxtīt.Man vnk prasījās,kaut ko Tev atbildēt,lai gana labāk būtu bijis man paklusēt.Bet pēc tik skaista tava posta,nevarēju neieraxtīt.Norkiz ar nepacietību gaidīšu tavu ierašanos next GIGN PARTY`ā,ja Tu no tejienes vēl nebūsi nahrenizēts! :mIm:

Vopšem sjo,no šodienas esmu nolēmis atsākt pasportot,a to darbs,mājas un partiji,kaut kā sāk nogurdināt,lai gana pec nedēļas man atvaļinājums sākas ;/ Doma būs aizlaist uz Rīgu un tad jau ar Benciku,Jimmiju,eziiic,n0r3k un parējiem saviem baklaniem uz kādu partiiiiiiiii aizlaist ~_~

Norkiz drīxti uz manu postu neatbildēt !

Ko nu tur par vakaru... Mans nebija piepilnas maņas, bet tikuntā... Jā nezinu tevi dzīvē , bet spriežu par tevi , pēc tā , kā tu uzvediesun kā tu raksti.... Pasties , pat tagad tu uzcep kautkādu postu, kurā tu pat īsti sevi neizstāvi... Protams , lielākā daļa būs tavā pusē , un iespējams arī mani nahrenizēš no šejienes, vai arī varbūt nē... Bet izskaidro , jēga lielam cilvēkam ir ielikt zimītes +10cm, +10cm? wtf? Domā es krānu audzēju? Vai arī es sāku domāt reāli , tev nav nekā tāda , ko man pretī likt, tu apmulsi , tad sakoncentrēji savu smadzeni un kautko izburkšķēji pār ļūpu man tur....

Ai , skaidrs te ir. Pietiek man te "gudri" vārīties, jā vispār varētu gan aiziet uz pārtiju , varētu iepazīt tevi tuvāk , iespējams man iespaids par tevi mainītos.... iespējams.... ;)

Pagaidam atpūties puis... :)

Link to comment
Share on other sites

Epix - mani sapņi piepildāās vienmēr :khehehe:

Nu ja mani uz haļavu tauta ievēlētu par Lv prezi, pirmais ko es izdarītu ieviestu kārtību, sāktu karot pret kaut ko, iekarotu jaunās zemes, iepatiktos tautai, popularizētu Latviju.

Par Tēvzemi un Brīvību. ES PAR LATVIJU. :latvia:

Edited by #wL.Media
Link to comment
Share on other sites

:D :D :D Ar karu palīdzību popularizeet valsti... Da muusu Latvija ar saviem cilveekresursiem un pieejamo bruņojumu reāli nespeetu ne ar vienu karot... Un ja buutu iesaukšana armijaa puse jauniešu meeģinaatu izvairiirties (varbuut pat vairaak)...

Edited by ThoM. YorK.
Link to comment
Share on other sites

:khehehe:

Nu ja mani uz haļavu tauta ievēlētu par Lv prezi, pirmais ko es izdarītu ieviestu kārtību, sāktu karot pret kaut ko, iekarotu jaunās zemes, iepatiktos tautai, popularizētu Latviju.

Par Tēvzemi un Brīvību. ES PAR LATVIJU. :latvia:

ar 1 tanku kursh atrodas muzeja? good luck. Tu tik tiesham esi totals idiots... Sac pieaugt tava vecuma domaju reali nevis sapnoju.

Fak ~ 4 nedeljas nebiju kartigi atputies un vakar vnk tik ideals vakars bija :] Pilnigi prieks... Tagad sezu un chilloju nespeju piecelties. Miegs nak un bish sudiigi bet tas piederas pie lietas!

Link to comment
Share on other sites

~_~

DR jau laikam neviena spзle arзnв tajв nedзпв neiekrоt ja? :unsure:

Un kas tad darвs вrв pa logu? Sniegs? Cilvзki? Nu tad ej вrв, visu dienu stвvi uz ielas, elpo svaigu gaisu un priecвjies par to, ka tu esi forрs. Labвkajв gadоjumв uz tumsas pusi atrausies no kвda bariтa krieveпu, kuri atтems tev telefonu, maku un forрвs vecmammas vilnas zeнes, kuras tu bыsi uzvilcis, lai nenosaldзtu kвjas tur visu dienu stвvot. Tas kв cilvзks izvзlas pavadоt savu brоvo laiku ir viтa katra paрa darорana. Cits brauc uz kalnu, cits tur jau bijis vakar un рodien, dзп sвpoрas kвjas [lasоt - jebkuras ekstremitвtes, kura varзtu bыt apdauzоta pзc kalna apmeklзjuma], ir vзlme palikt mвjвs un pasзdзt pie datora. Protams, es saprotu, ka tev liekas - visu dienu sзdзt draugos ir forрвk par CS, bet cik cilvзku, tik viedokпu. ;) Kas attiecas uz cilvзku samaitвtоbu un atkarоbu no роs spзles, ja neesi pamanоjis, tie laiki ir pagвjuрi, jo ро spзle jau sen ir morвli novecojusi un vismaz рajв komыnв es neredzu nevienu, kuram galvв bыtu tevis pieminзtвs lietas.

Pirmkвrt - tu neesi tas, kas kaut ko kвdam maksв. Sзdi vien tвlвk vecвkiem uz kakla un pagaidвm paklusз par tвdвm lietвm, key? Otrkвrt - рobrоd no darba atlaiю daudzus, neesi vienоgais, kurр to ir pamanоjis. Tomзr es nesaprotu - kвds sakars tam, ka, piemзram, es sзюu un рauju 'savus terikus vai konterteroristus' ar to, ka citiem 'bзrniem' vecвkus atlaiю no darba? Ko tad man vajadzзtu darоt, iet sabвrt visus uzтзmзjus, kuri рвdu soli izvзlas, lai mзмinвtu saglвbt savas pakaпas? Par tavu nвkamo teikumu es laikam labвk nemaz nesвkрu runвt, tikai vзlos piebilst, lai tu izlien no savas mucas, kurв lоdz рim esi dzоvojis un paskaties apkвrt kas notiek вrpus Maskaиkas robeювm, kur dzоvo tвda suga kв normвli cilvзki. Paldies.

Tв vietв , lai kautko izdarоtu valsts labв , mзs рeit turpinam рвut cs иubrakus , un vienоgais ko mвkam ir gudri dirst , ka Mыsu valdоba apzog mыs , un kвdi mзs nabagi esam...

Te tu atkal normвlos cilvзkus jauc ar tiem deмenerвtiem, ar kuriem mзмinвji рeit visus salоdzinвt iepriekрзjos teikumos. Neviens рeit neиоkst par to, ka valdоba mыs apzog vai ka mзs bыtu nabagi. Es nesaku, ka pie рobrоdзjвs situвcijas valstо bыtu viegli dzоvot, vienkвrрi palasi tepat spama sadaпв topiku par рo tзmu - ja tвdi talanti kв tu tur nebыtu pa vidu pasmirdзjuрi, tad tur bыtu izveidojusies patieрвm sakarоga diskusija. Man patika tava ideja par 'kaut ko darорanu valsts labв'. Vai es drоkstзtu uzzinвt ko man рobrоd vajadzзtu darоt? Paнert kвdu akmeni un izsist kaimiтiem stiklu, jo tas tagad ir forрi? Ko tu pats рobrоd dari valsts labв? Atradies te Kolumbs, bпe. :) Kas attiecas uz Gыdmenu, arо рeit tu labвk varзji paklusзt. Viтam, atрнirоbв no tevis, ir darbs, paрam savs dzоvoklis, lоdz ar to viтр jau kaut ko dzоvз ir sasniedzis un turpina to darоt. Nedomвju, ka tas, ka viтр ik pa laikam uzspзlз CS aiz neko darоt bыtu kaut kas nosodвms, nemaz nerunвjot par tiem pвrtijiem. Cilvзki izklaidзjas, nedзпas nogalзs iedzer alu, aiziet kaut kur padejot, padziedвt un vзl viskaut ko - nezinвju, ka tas mыsdienвs tiek piedзvзts vвrdam SLIKTI. :)

Aizej uz aptieku un paprasi tur labajвm tantзm tвdu lietu kв nervu zвles, viтas zinвs kв tev palоdzзt. Nesaprotu kur pзc tavas мeniвlвs loмikas palika vecuma grupa 18-24, tвpat es gribзtu, lai tu uzskaiti cik no ро foruma apmeklзtвjiem ir 12-17, cik 25-40 un cik no viтiem kontaktзjas рeit savв starpв, varbыt tad tu kaut ko sapratоsi. Nз, tu nesapratоsi. Ja tev рнiet, ka cilvзks, kurр piereмistrзjies рajв forumв ir pazaudзjis sevi un savu nвkotni [lol, kв var pazaudзt sevi? Tipa pamosties no rоta un WTF KUR ES ESMU?], tad man vienkвrрi nav ko teikt. Lai veicas.

:o

Kur sakars?

Рis varзtu bыt jauns dienas teksts. Nз, pavisam nopietni, made my day. :) Protams, augsts paрnovзrtзjums nav slikta lieta, bet tas ir pizмets рitв pateikt. Ро pзdзjв rindkopa man atsauca atmiтв Hivemind postus, jыs abus varзtu salaist kopв vienв bыrоtо un tev bыtu jauns labвkais draugs ar kuru pastrоdзties par to kurр no jums abiem ir visforрвkais un lоdz ar to pвrвks par visiem citiem. Ar рвdu loмiku tu dzоvз tieрвm tвlu tiksi, varu tikai vзlreiz novзlзt tev veiksmi. :)

Un atkal attaisnojamies ar to, ka bijвm alkohola reibumв. Skumji, bet tas ir baigi sыdоgs attaisnojums. Ja zini, ka galоgв mirkumв sarunв stulbоbas, tad vai nu nerunв vispвr, vai no rоta neizmanto рo faktu kв attaisnojumu sevis teiktajam, jo tas tik tieрвm nav forрi. Nu tas tв, ieteikums priekрdienвm. Runвjot par tвm +10cm zоmоtзm, paskaties savu postu 2009. gada 4. janvвrо. Varbыt es kaut ko nesapratu, bet man kaut kв galоgi neрнiet, ka рie 2 tavi posti bыtu pielоdzinвmi vвrdu salikumam 'gudri vвrоties', jo lai cik пoti es censtos, neko gudru es tur nespзju salasоt. Skumji.

Nobeigumв tikai gribзju pateikt, ka pa nedзпu jau bija aizmirsies cik forрas mзdz bыt vieglas paмiras 6dienas rоtв un apziтa, ka vakars ir bijis izdevies. Lai jums visiem veiksmоga turpmвkв diena un, protams, vakars. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

:unsure:

Un kas tad darās ārā pa logu? Sniegs? Cilvēki? Nu tad ej ārā, visu dienu stāvi uz ielas, elpo svaigu gaisu un priecājies par to, ka tu esi foršs. Labākajā gadījumā uz tumsas pusi atrausies no kāda bariņa krieveļu, kuri atņems tev telefonu, maku un foršās vecmammas vilnas zeķes, kuras tu būsi uzvilcis, lai nenosaldētu kājas tur visu dienu stāvot. Tas kā cilvēks izvēlas pavadīt savu brīvo laiku ir viņa katra paša darīšana. Cits brauc uz kalnu, cits tur jau bijis vakar un šodien, dēļ sāpošas kājas [lasīt - jebkuras ekstremitātes, kura varētu būt apdauzīta pēc kalna apmeklējuma], ir vēlme palikt mājās un pasēdēt pie datora. Protams, es saprotu, ka tev liekas - visu dienu sēdēt draugos ir foršāk par CS, bet cik cilvēku, tik viedokļu. ;) Kas attiecas uz cilvēku samaitātību un atkarību no šīs spēles, ja neesi pamanījis, tie laiki ir pagājuši, jo šī spēle jau sen ir morāli novecojusi un vismaz šajā komūnā es neredzu nevienu, kuram galvā būtu tevis pieminētās lietas.

Pirmkārt - tu neesi tas, kas kaut ko kādam maksā. Sēdi vien tālāk vecākiem uz kakla un pagaidām paklusē par tādām lietām, key? Otrkārt - šobrīd no darba atlaiž daudzus, neesi vienīgais, kurš to ir pamanījis. Tomēr es nesaprotu - kāds sakars tam, ka, piemēram, es sēžu un šauju 'savus terikus vai konterteroristus' ar to, ka citiem 'bērniem' vecākus atlaiž no darba? Ko tad man vajadzētu darīt, iet sabārt visus uzņēmējus, kuri šādu soli izvēlas, lai mēģinātu saglābt savas pakaļas? Par tavu nākamo teikumu es laikam labāk nemaz nesākšu runāt, tikai vēlos piebilst, lai tu izlien no savas mucas, kurā līdz šim esi dzīvojis un paskaties apkārt kas notiek ārpus Maskačkas robežām, kur dzīvo tāda suga kā normāli cilvēki. Paldies.

Te tu atkal normālos cilvēkus jauc ar tiem deģenerātiem, ar kuriem mēģināji šeit visus salīdzināt iepriekšējos teikumos. Neviens šeit nečīkst par to, ka valdība mūs apzog vai ka mēs būtu nabagi. Es nesaku, ka pie šobrīdējās situācijas valstī būtu viegli dzīvot, vienkārši palasi tepat spama sadaļā topiku par šo tēmu - ja tādi talanti kā tu tur nebūtu pa vidu pasmirdējuši, tad tur būtu izveidojusies patiešām sakarīga diskusija. Man patika tava ideja par 'kaut ko darīšanu valsts labā'. Vai es drīkstētu uzzināt ko man šobrīd vajadzētu darīt? Paķert kādu akmeni un izsist kaimiņiem stiklu, jo tas tagad ir forši? Ko tu pats šobrīd dari valsts labā? Atradies te Kolumbs, bļe. :) Kas attiecas uz Gūdmenu, arī šeit tu labāk varēji paklusēt. Viņam, atšķirībā no tevis, ir darbs, pašam savs dzīvoklis, līdz ar to viņš jau kaut ko dzīvē ir sasniedzis un turpina to darīt. Nedomāju, ka tas, ka viņš ik pa laikam uzspēlē CS aiz neko darīt būtu kaut kas nosodāms, nemaz nerunājot par tiem pārtijiem. Cilvēki izklaidējas, nedēļas nogalēs iedzer alu, aiziet kaut kur padejot, padziedāt un vēl viskaut ko - nezināju, ka tas mūsdienās tiek piedēvēts vārdam SLIKTI. :)

Aizej uz aptieku un paprasi tur labajām tantēm tādu lietu kā nervu zāles, viņas zinās kā tev palīdzēt. Nesaprotu kur pēc tavas ģeniālās loģikas palika vecuma grupa 18-24, tāpat es gribētu, lai tu uzskaiti cik no šī foruma apmeklētājiem ir 12-17, cik 25-40 un cik no viņiem kontaktējas šeit savā starpā, varbūt tad tu kaut ko sapratīsi. Nē, tu nesapratīsi. Ja tev šķiet, ka cilvēks, kurš piereģistrējies šajā forumā ir pazaudējis sevi un savu nākotni [lol, kā var pazaudēt sevi? Tipa pamosties no rīta un WTF KUR ES ESMU?], tad man vienkārši nav ko teikt. Lai veicas.

Kur sakars?

Šis varētu būt jauns dienas teksts. Nē, pavisam nopietni, made my day. :) Protams, augsts pašnovērtējums nav slikta lieta, bet tas ir pizģets šitā pateikt. Šī pēdējā rindkopa man atsauca atmiņā Hivemind postus, jūs abus varētu salaist kopā vienā būrītī un tev būtu jauns labākais draugs ar kuru pastrīdēties par to kurš no jums abiem ir visforšākais un līdz ar to pārāks par visiem citiem. Ar šādu loģiku tu dzīvē tiešām tālu tiksi, varu tikai vēlreiz novēlēt tev veiksmi. :)

Un atkal attaisnojamies ar to, ka bijām alkohola reibumā. Skumji, bet tas ir baigi sūdīgs attaisnojums. Ja zini, ka galīgā mirkumā sarunā stulbības, tad vai nu nerunā vispār, vai no rīta neizmanto šo faktu kā attaisnojumu sevis teiktajam, jo tas tik tiešām nav forši. Nu tas tā, ieteikums priekšdienām. Runājot par tām +10cm zīmītēm, paskaties savu postu 2009. gada 4. janvārī. Varbūt es kaut ko nesapratu, bet man kaut kā galīgi nešķiet, ka šie 2 tavi posti būtu pielīdzināmi vārdu salikumam 'gudri vārīties', jo lai cik ļoti es censtos, neko gudru es tur nespēju salasīt. Skumji.

Nobeigumā tikai gribēju pateikt, ka pa nedēļu jau bija aizmirsies cik foršas mēdz būt vieglas paģiras 6dienas rītā un apziņa, ka vakars ir bijis izdevies. Lai jums visiem veiksmīga turpmākā diena un, protams, vakars. :thumbsup:

Eziit wtf? Kāds tavam smirdīgajam degunam sakars šajā lietā? Wow tjipa , māte no rīta iebaroja drosmi un tagad sadomāji kārtīgi iepontot? Jēga no tava posta? Tas ko tavas smadzenes uztver vai neuztver mani nekrata. Nedzīvoju es nedz mucā , nedz uz senču reiķina , reāli tu vispār neko ne sūda nezini par mani , a par tevi es gan zinu daudz. Godīgi sakot , no tik "ļoti gudra" cilvēka nebiju , ko tādu gaidījis...

Enii weyyy Good Luck , ar savu sprediķošanu tu dzīvē arī tālu tiksi... Otrs , es neteicu , ka bija Alkahols vai kas... :) Palasi... ;)

Un next thing , nakamreiz var arī saspiest savu mazo deguntiņu... :o

Link to comment
Share on other sites

Norki no malas visu aplūkojot un palasot izskatās, ka tev nav vairāk kā 16 gadi, no offense, bet kāda daļa tev gar citu dzīvi, lai kāda tā būtu.

Vispār zini , kā aizsākas šī tēma? Pirmais bija uzbrauciens no RJ8, Goods Iedomaaja kautko iedir**, un taa viss aizgaaja , dalja nekaada, es vnk izteicu savas domas...

Ja jau tu taa domaa, tad domaa vesels...

Link to comment
Share on other sites

Tas bija pamatots uzbrauciens, paskaties uz saviem postiem..

Tātad šodien var teikt visu dienu sanāca nosēdēt mājās, tik aizgāju uz peldbaseinu (2km nopeldēju)!

Noskatīju sev botes @ ebay, rīt vēl pačekošu pāris veikalus, ja nebūs tādas kā es gribu, tad pasūtīšu :)

Link to comment
Share on other sites

Vienmer kads megina paradit ka ir paraks par citiem, topiciem nav nozimes,temam tapat. Galvenais ko gudri iedirst, meginot viens otru noest lidz pedejai asakai. Un ta gandriz visos topicos. Kaut tas gan ir samera logiski, cik cilveku-tik viedoklju

Link to comment
Share on other sites

Enii weyyy Good Luck , ar savu sprediķošanu tu dzīvē arī tālu tiksi... Otrs , es neteicu , ka bija Alkahols vai kas... :) Palasi... ;)

Un next thing , nakamreiz var arī saspiest savu mazo deguntiņu... :o

Pirmkārt - to milzīgo quoti tu varēji netaisīt, lieki aizņēmi vietu šajā sadaļā un saīsināji manas peles [un visticamāk arī citu] rullīša mūžu par pāris griezieniem. Nu bet ko tad nu vairs, dzīve ir skarba.

Otrkārt - smirdīgs diemžēl šeit esi vienīgi tu nevis mans deguns. Vispār jau eži pēc dabas nav īpaši smaržīgi dzīvnieki, ja kādreiz atrodi ezi, pamēģini viņu pasmaržot - pēc defaulta vajadzētu smaržot pēc naftas. Tas tomēr nemaina faktu, ka tu pilnīgi nepamatoti manu degunu nosauci par smirdīgu un faktu, ka lai arī tu aizrādīji Gūdmenam par viņa atbildes posta bezjēdzību, tavs atbildes posts man ir patiešām nožēlojams. :)

Treškārt - no mana posta jēga noteikti bija lielāka par taviem 55 postiem kopumā, bet lai nu paliek. Es vienkārši vēlējos izteikt savu viedokli šajā situācijā, kad manā skatījumā taisnība bija RJ8 nevis tev, līdz ar to rīta garlaicības nomākts arī uzveidoju to postu. Vai kaut kur būtu rakstīts, ka es nedrīkstētu izteikt savu viedokli par kaut ko? Dzīvojam taču demokrātiskā valstī, ne?

Ceturtkārt - tieši tā, es par tevi 'vispār neko ne sūda nezinu'. Tas nemaina faktu, ka drīkstu par tevi spriest pēc tevis rakstītā, tieši tāpat kā tu to darīji ar Gūdmenu. Tātad tāpat kā viņam, tev nav nekādu tiesību man par to aizrādīt. Neskatoties uz to, man radās patiesa interese par faktu, ka tu par mani zinot ļoti daudz. Vienīgā iespēja varētu būt, ka es tevi pazīstu arī dzīvē aiz šī skaistā ekrāna. Tad nu tu varētu mani apgaismot [ja nevēlies publiski, sūti PM] ar ko es runāju, patiešām būtu interesanti to uzzināt. :)

Piektkārt - par to alkoholu runājot, citēju:

Ko nu tur par vakaru... Mans nebija piepilnas maņas, bet tikuntā...

Es, protams, atvainojos, ja kļūdījos un šis teikums nozīmē kaut ko citu [izņemot alkoholu, apkurīšanos etc.], tomēr pat ja tā, atzīsti, ka visnotaļ pārprotams viņš ir.

Sestkārt - nu galīgi nesapratu domu par to mazo deguntiņu, līdz ar to nekāda 'sestkārt' nebūs. Īstenībā man pat īsti nav ko rakstīt, jo atbildēt uz tavu atbildi patiešām ir grūti, ņemot vērā, ka viss, ko viņa saturēja bija pārītis jēlu un nepamatotu uzbraucienu manā virzienā un tukšu liešanu kaut kur pa vidu. Nu neko, iešu paspēlēt CS. Vai varbūt tomēr nē. Tie, kas spēlē CS, taču ir pazuduši cilvēki. Skumji, es laikam būšu viens no viņiem. Pīs. :hrmmm:

Link to comment
Share on other sites

palasot pēdējās 3 lapas, varu teikt paldies jums, ya all make my day :love: bija ko palasīt. pilnīgi aizmirsās sava problēma ar clickandbuy ;D (no kura cenšos aktīvi izdzēsties, jo tas mēsls sagandē manu dzīvi jau 3 dienas)

Link to comment
Share on other sites

Otrkārt - smirdīgs diemžēl šeit esi vienīgi tu nevis mans deguns. Vispār jau eži pēc dabas nav īpaši smaržīgi dzīvnieki, ja kādreiz atrodi ezi, pamēģini viņu pasmaržot - pēc defaulta vajadzētu smaržot pēc naftas. Tas tomēr nemaina faktu, ka tu pilnīgi nepamatoti manu degunu nosauci par smirdīgu un faktu, ka lai arī tu aizrādīji Gūdmenam par viņa atbildes posta bezjēdzību, tavs atbildes posts man ir patiešām nožēlojams. :)

Treškārt - no mana posta jēga noteikti bija lielāka par taviem 55 postiem kopumā, bet lai nu paliek. Es vienkārši vēlējos izteikt savu viedokli šajā situācijā, kad manā skatījumā taisnība bija RJ8 nevis tev, līdz ar to rīta garlaicības nomākts arī uzveidoju to postu. Vai kaut kur būtu rakstīts, ka es nedrīkstētu izteikt savu viedokli par kaut ko? Dzīvojam taču demokrātiskā valstī, ne?

Ceturtkārt - tieši tā, es par tevi 'vispār neko ne sūda nezinu'. Tas nemaina faktu, ka drīkstu par tevi spriest pēc tevis rakstītā, tieši tāpat kā tu to darīji ar Gūdmenu. Tātad tāpat kā viņam, tev nav nekādu tiesību man par to aizrādīt. Neskatoties uz to, man radās patiesa interese par faktu, ka tu par mani zinot ļoti daudz. Vienīgā iespēja varētu būt, ka es tevi pazīstu arī dzīvē aiz šī skaistā ekrāna. Tad nu tu varētu mani apgaismot [ja nevēlies publiski, sūti PM] ar ko es runāju, patiešām būtu interesanti to uzzināt. :)

Piektkārt - par to alkoholu runājot, citēju:

Es, protams, atvainojos, ja kļūdījos un šis teikums nozīmē kaut ko citu [izņemot alkoholu, apkurīšanos etc.], tomēr pat ja tā, atzīsti, ka visnotaļ pārprotams viņš ir.

Sestkārt - nu galīgi nesapratu domu par to mazo deguntiņu, līdz ar to nekāda 'sestkārt' nebūs. Īstenībā man pat īsti nav ko rakstīt, jo atbildēt uz tavu atbildi patiešām ir grūti, ņemot vērā, ka viss, ko viņa saturēja bija pārītis jēlu un nepamatotu uzbraucienu manā virzienā un tukšu liešanu kaut kur pa vidu. Nu neko, iešu paspēlēt CS. Vai varbūt tomēr nē. Tie, kas spēlē CS, taču ir pazuduši cilvēki. Skumji, es laikam būšu viens no viņiem. Pīs. :hrmmm:

Esmu dikti smuks... :o

Relax Eziit....

Link to comment
Share on other sites

Kādēļ neviens to klaunu vēl nav atvaļinājis ? Es saprotu, ka admini šo topiku nav pārāk iemīlējuši, bet šitādus dabas brīnumus gan vajadzētu pasūtīt tālāk.

Norkiz, neapvainojies, bet tik lieliskiem tizleņiem kā Tev šeit vienkārši nav ko darīt. Ej labāk uz kādu citu, savam vecumam atbilstošu cs forumu.

Link to comment
Share on other sites

Rayus kas tu kaads pokemons,ka tev tik daudz smailiju :DD Tu esi tjipa KING of Smailiiiij :DD

Vopshem staaasts nebuus par rayus un citiem kabaniem,bet gan par mani!Vopshem es esmu shokaa!Es tagad seezhu darbaa un raxtu sho bullshitu,vismaz censhos vinju uzraxtiiit.Es esmu konkretaaa komaaaa,es vnk planeeeju un man ir filmas zudums.eziiiic tu maukjele tu man 3:30 esi zvanijis un tagad 9:00 kad es tev atzvanu komaa tu arii necel,bet pampsti :) Es tev sadoshu pa to dupsi 1reiz!...tatad es vakar dzeeru,dzeeru,dzeeru u.t.t :) tad es skatiijos Madagaskaru 2 ,tad es tjipa visu laiku dzeeru taalaak...UN TAD.... Pazuda man vnk filma!Es pamodos shoriit pliks gutlaa un nodomaaju wtf <_< Neko fakingi neatceros,bet tjipa kaa uzzinaju tuseeju lidz 3:00 Dooooooh! Starp citu shnjabis Gera ir labaaks par Absolut to es toch esmu secinaajis jo taas 2vas 0,7 Geras tik labi gaaja lejaaa un tik forsh filiings,bet kad saaku ariii otro Absolut dzert,filmai uzspiedaas pauze :DD Lab ka man tagad labakais draugs ir braalis mineraalis :) Lidz 16:00 janomocaaas darbaaa un tad jau buuus čiki piki :* Es juus visus miilu!

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...