Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

kad pašam naudas tā pamazāk sāk palikt, tad apmēram saproti, kā jūtas cilvēks, kam jāārstē bērns, bet tam nav naudas. latu vai divus tam jau nav žēl.

bet tai muterei, kurai pirmais bērns piedzima slims, un izdomāja vēl vienu taisīt, pa galvu sadot vajadzētu. ja redzi, ka tev sūdīgi gēni, tad adoptē, nevis ražo tālāk <_<

Link to comment
Share on other sites

bet tai muterei, kurai pirmais bērns piedzima slims, un izdomāja vēl vienu taisīt, pa galvu sadot vajadzētu. ja redzi, ka tev sūdīgi gēni, tad adoptē, nevis ražo tālāk <_<

Vot par to es ar aizdomājos vai tiešām ir jādzemdē bērns ja iepriekšējais piedzima ātrāk nekā vajag. Nu vispār tas ir super kas ir izdomāts! Es labrāt viņiem ar noziedoju!

Kā tautas balsij paveicās, pienāca viens vecis un ielika 200 LS ziedojumu kastē

Link to comment
Share on other sites

bet tai muterei, kurai pirmais bērns piedzima slims, un izdomāja vēl vienu taisīt, pa galvu sadot vajadzētu. ja redzi, ka tev sūdīgi gēni, tad adoptē, nevis ražo tālāk <_<

Piekrītu man arī nebija žēl tas viens lats, es vineu noziedoju, bet mana māte noziedoja daudz vairāk :)

Un par to adoptēšanu piekrītu nesaprotu kur prāts viņai bija!! :@

Link to comment
Share on other sites

Jā, esmu ievērojis, ka man arī vairs nav Ziemassvētku noskaņas. It kā jau slikti, tomēr ziemassvētki kļūst pārāk komercializēti (ļoti šaubos vai pareizi uzrakstīju).

Epix, man te kaut kāda putra, slapjdraņķis, ar slēpēm pat gribēdams nevarētu (ja man vispār patiktu ar slēpēm slidināties), nezinu kā citur, kā uz kalniem, bet man te laiks pieturās slikts.. Vismaz cerams, ka uz Ziemassvētkiem sāks snigt, savādāk jau galīgi izčakarēti svētki būs man.

Edited by revoked
Link to comment
Share on other sites

Bļa pisdec. Šodien atnāku majās piedzēries, kaimiņš piepišās par to ka nāku mājās dzēris sāk dirst virsū. Liela iespēja ka mūs izmetīs no dzīvokļa, es viņu piekāvu un tagad to nožēloju, jo būs liela runāšana ar saimnieku. Īstenībā labi ka pa galvu tam idiotam iedevu, bet būs lielas nepatikšanas.

Atvainojos pa kļūdām, bet kā jau teicu esmu piedzēries.

Link to comment
Share on other sites

Vispār GIGN taisīs šogad ''Gada nominācijas'' ?

Es jau vienu varētu ieteikt:

''Gada ašais''

Domino: Kāds nezin vietu kur var papraktizēties runāt angliski

Deadalive: Cartoon Network

(tekstu es rakstīju pēc savas atmiņas) Es atceros vēl šis manā sigā stāvēja. Bet nu ir jau arī smieklīgi taču

Edited by #wL.Media
Link to comment
Share on other sites

Ja būtu, tad noteikti: "Gada raksts"(nevarēju izdomāt kā pareizāk rakstīt) muulju, vlj szmu pzzzzaaaaaaaaaaloooo. pz ocig xsfv idlu... jdji8bnogu. dj dfrsti........asfag s un i uj nahuj,, ser

p[sc tuibokazsd///// kur ta ta bst oh nj i nah [isec osedfghmk sm dkt ;ooooooxztoaf;k g un idwj EAFGVSG SESX BJSJ MMJJLJ

,AK,MAs METKKKRER................PKPKELESSSSS. F,AFAET L,O[, F M,KKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKD MPDPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP

PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPS

Par šito nesen iedomājos un iemetu sigā. :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...