Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Kāpēc izšķīries? :(

nesaprotami iemesli, meitenei nepatika tas ka es smēķēju, bet tas jau nebūtu galvenais iemesls.

Kā jau vienmēr dēļ maziem sīkumiem viss sākas, bet es uzkatu ka mums viss būs kārtība.

Link to comment
Share on other sites

Sēžu mājās, kasu dirsu, čo ta garlaicīgi.. Fonā skan samērā erotisks gabals Bonnie Tyler - Total Eclipse Of The Heart. Nevaru sadomāt kā nosist garlaicību. Filmas noskatītas, spēles izspēlētas. Varētu iet vardēs pieregoties un zoli uzspēlēt. Aye, that's an idea! :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Es laikam esmu gaišreģis, jo šo izlasīju tikai tagad, tas nozīmē, ka tieši ap to laiku iegāju pašaudīties. Vispār šovakar uzzināju dažas interesantas lietas, kuras mani tiešām pārsteidza. Un nē, šoreiz tie nav baloži. :D

1- shnappijam ir bail no manas balss. Es viņu laikam kaut kādā veidā traumēju. Nesapratu domu, bet smējos.

2- n0r3ks ir spējīgs izveidot vienkārši perfekti sakarīgu diskusiju pat 4 naktī, kas skan apmēram:

[3:41:08] Ingars says: ezīīīī, eūūū

[3:41:57] Eziic says: žāāā

[3:50:20] Ingars says: ES PISSSS

[3:51:02] Ingars says: ēēē, sūūkāāā

3- es 100% nemāku šaut.

4- emporio ir čīteris. Arī psihais ir, bet es apsolīju viņam to nevienam neteikt.

5- neviens mani nemīl. :(

6- gūdmens prot parādīties un pazust no servera ātrāk nekā es spēju pačurāt.

7- man beidzās alus, un beidzās arī dienas alus un vakara alus. Un ārā ir auksts. Veiksmīgu dienu.

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

Sūds! Esmu gulējis 2 stundas un jāiet uz darbu. Rīt itkā jāsvin vārda diena, bet nezinu vai pēc 24 nostrādātām stundām būšu spējīgs kautko darīt. Drošvien pietiks ar vienu aliņu lai atlūztu.. Laikam būs jāmēģina darbā pasīņot, neko nedarīt un gulšņāt.

Bet vismaz forši ka algas diena iekrīt manā vārda dienā, sanāk tāda, kā dāvana ;]

Link to comment
Share on other sites

WMP kā gāja? :whistling:

eziic... žēl ka nebiju ar jums, izklausās ka jums jautri gājis.

Pats biju aizbraucis atpūsties divatā ar draudzeni, tikai šodien atpakaļ, tīri forši pavadīju laiku. Vakar mēness bija tik spožs, ka pilnīgi mājai ēnu veidoja (manā gadījumā tas ir kaut kas jauns, jo dzīvoju centrā un nespēju ievērt mēness jaukumus)...

Aiziešu mazliet pašaušu Kharaa un tad iešu CS :)

Link to comment
Share on other sites

Jau trešo nedēļu nav morālās. Kaut kāds rekords laikam. Godīgi sakot, dīvaina sajūta. Labā nozīmē, protams. lol, tikko pamanīju, ka uz kolas pudeles etiķetes faking novembra sākumā ir uzlikts salavecis. Pidari bļe.

Link to comment
Share on other sites

parex bankas lietotajiem varetu ieintereset

good man, rit, kad jutisies slikti, tad novelc Josh Ritter - Good man

man uzlaboja garstavokli sorit :)

Jaa par to Parex banku man arii vakar pa dienu jau muteriite izstastija kas un kaa bus!Bet nu nekas ! :) Bankrotet nebankrotees :)

Respekt veciit par to dziesmu ! :thumbsup:

Ar tadu pamazu smaidinju klausos to dziesmu,un kajas tresiii pashas lidzi :) SHorit paestas superigas brokastis,un tagad tikai jaiet uzpipot un diena var sakties! :) aaa 14:00 japaskataas futeni Ventspils - Liepajas Metalurgs! :)

Eziic,da es vakar iegaju gribeju inferno uzspelet,bet es pat peli savaldit nevareju,kur nu pashaut :DD

Link to comment
Share on other sites

Esmu atgriezies pārlaimīgs un neizgulējies, o jā vakar bija jautri. Un saprotu to ka esmu aizņēmies no tēta 50 ls, kas būs jāadod, bet brīnumainā kārtā man ir palikuši 35LS! :)

Mums ar draudzeni viss noskaidrojās!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...