Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Kaa ta` ka taisos ;/

Visa Riga runa par BBP. Kur tik vien ej, tur tik kads piemin Bitch paartiju :)

EDIT: lol, man blakus k-kads dzeks ap kadiem 40 pilna balsi pa mobilo runa par bbp :)

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Nu ko 3diennaktis nostradatas, jutos izdraz... bezspeciigs un gribaas guleet, bet nevar aizmigt, jo ir tada lieta pargurums, stulbi, bet kad norauj taadu huinju miegs nenak, lai arii gulejis neesi looti sen :( tgad dzeru 2 alinju tam it kaa vajadztu nolikt mani pie miera !

Vsjo arlabunakti !

Link to comment
Share on other sites

Members Help utt. taas pogas pievienot !!! kAA var?

Bļe ej tu dirst, Dauni! Padomā kur posto!

Šodien bija dikti feina diena - bija sacensības, kuras tika pavadītas jautrā noskaņā, nežēlīgi karstā laikā ar aukstiem aliņiem un šausmīgi debīlu mūziku fonā, bet jāsaka, ka tas pat to visu padarīja vēl jautrāku, jo varējām pasmieties un "padejot"( :superlol: ) tuci, tuci fonā! :) Sacensībās negribēju censties kaut ko īpaši dabūt, vnk mierīgi pačillot, lai pašam prieks! Kā sanāca, kā nē - triki gāja, kā no rokas - un beigās 3 vieta! Diemžēl balvās nebija nekas prātīgs, tikai tē krekli un diploms, bet tomēr tas jau nav galvenais un par to nevajag škrobīties! Rīt atkal labs pasākums "ēs game of S.K.A.T.E." - personīgi mans iecienītākais gada pasākums! Velns... būs ātri jāiet gulēt, jo vilciens uz Rīgu atiet jau 7:57 :ermm: ! Nekas - domāju, ka tas būs tā vērts... :)

Link to comment
Share on other sites

Vakar braucam uz jelgavu svinet vienai mei4ai 18 gadus (dzimeni) , nu karo4i mes tur bijaam es un vel 4 zeeni un 15 meitenes - karo4i mes katrs izdzeeram pa 0,4 snabi "FINLANDIA" (ja kads zin , tad zina vina efektu) un bonapartu un vel kautko tik pat pretiigu.......

Kautkur saakaam svineet 20:00 un es jau atsledzos pirms pusnakts , sodien no rita pamozos (parejie tapat bija pilniiiga pipelee......) Un es apveemu vienas meitenes peldkostimu >.> un jau 6 no riita biju riigaa pilniga pakala un joprojam saap galva un es njesaprotu kapec es to vispar te raxtu @_@

Link to comment
Share on other sites

Kautkur saakaam svineet 20:00 un es jau atsledzos pirms pusnakts , sodien no rita pamozos (parejie tapat bija pilniiiga pipelee......) Un es apveemu vienas meitenes peldkostimu >.> un jau 6 no riita biju riigaa pilniga pakala un joprojam saap galva un es njesaprotu kapec es to vispar te raxtu @_@

BĻĒĒ, TU ESI TIK KRUTS.. :pray: KAUT ES VARĒTU BŪT TIK FORŠS.. :ermm: (ja tu domā, ka ar šo tu dabūsi +10, tad tu smagi maldies. labākajā gadījumā -10)

Šodien atgriezos no nedēļu gara pasāciena Užavā (Ventspils rajonā). Nedēļu no vietas pilnīgākais čillouts. Dzērām Užavas alu (labākais alus paļubomu, ja neskaita Desperados), cepām gaļu vakarā un pa dienu paši cepāmies pludmalē. Neizpalika arī H2O pīpīte, kura forši iegrieza pēc pāris vilcieniem (nē, es neemu mīkstais, visiem normāli deva bietē). Pie jūras vispār nevienu cilvēku neredzējām, sajutāmies kā uz vientuļas salas :) Diezgan foršs pasākums bija iešana ap plkst. vieniem naktī džumīt (ūdens bija kā piens). Jāiet bija kādas 25 min ātrā solī krch normāls gabals pa mežu, kur ņihuja redzēt neko nevarēja, izmantojām mobilā telefona lukturīti :) Divas meitenes tā sabaidīja trešo ar to ka mežā dzīvo mežacūkas (un dzīvo jau arī), ka šī turpceļā man ne pa jokam bija rokā iekrampējusies :D Tagad gaidu buides, vēlāk maybe arī šeit k-ko iemetīšu.

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

Pīs, niggas, yo, āāāi. Tātad stāsts ir par to kāpēc man ir makans besis. Tātad 5dien tika svinēta dzimene, :beer: sīkumos neko nestāstīšu, bet aizvilkos mājās 5:00, aber 7:30 jāceļās uz darbu, tātad pagulēju 2,5 stundas. :zhaav: 4dien arī aizgāju gulēt 3:00, bet tas tā. Tagad jūtos reāli iztukšots un laikam jāliekas uz avss. Ar šito gribēju pateikt to ka miegs tomēr ir svarīgs, vismaz man. :weeeii: Pīs.

p.s. Ak jā, dažkārt strādāju arī 6dienās un 7dienās, tāpēc tā čābīgāk ar izgulēšanos.

Ultraedit:

Vakar braucam uz jelgavu svinet vienai mei4ai 18 gadus (dzimeni) , nu karo4i mes tur bijaam es un vel 4 zeeni un 15 meitenes - karo4i mes katrs izdzeeram pa 0,4 snabi "FINLANDIA" (ja kads zin , tad zina vina efektu) un bonapartu un vel kautko tik pat pretiigu.......

Kautkur saakaam svineet 20:00 un es jau atsledzos pirms pusnakts , sodien no rita pamozos (parejie tapat bija pilniiiga pipelee......) Un es apveemu vienas meitenes peldkostimu >.> un jau 6 no riita biju riigaa pilniga pakala un joprojam saap galva un es njesaprotu kapec es to vispar te raxtu @_@

Pilnīgi truli. :bduh:

Edited by vintage
Link to comment
Share on other sites

:pray: KAUT ES VARĒTU BŪT TIK FORŠS.. :ermm: (ja tu domā, ka ar šo tu dabūsi +10, tad tu smagi maldies. labākajā gadījumā -10)

Šodien atgriezos no nedēļu gara pasāciena Užavā (Ventspils rajonā). Nedēļu no vietas pilnīgākais čillouts. Dzērām Užavas alu (labākais alus paļubomu, ja neskaita Desperados), cepām gaļu vakarā un pa dienu paši cepāmies pludmalē. Neizpalika arī H2O pīpīte, kura forši iegrieza pēc pāris vilcieniem (nē, es neemu mīkstais, visiem normāli deva bietē). Pie jūras vispār nevienu cilvēku neredzējām, sajutāmies kā uz vientuļas salas :) Diezgan foršs pasākums bija iešana ap plkst. vieniem naktī džumīt (ūdens bija kā piens). Jāiet bija kādas 25 min ātrā solī krch normāls gabals pa mežu, kur ņihuja redzēt neko nevarēja, izmantojām mobilā telefona lukturīti :) Divas meitenes tā sabaidīja trešo ar to ka mežā dzīvo mežacūkas (un dzīvo jau arī), ka šī turpceļā man ne pa jokam bija rokā iekrampējusies :D Tagad gaidu buides, vēlāk maybe arī šeit k-ko iemetīšu.

Apskauzhu tevi, es shadaa laikaa, uzvalkaa skraidu pa lidostu un sapnoju par augstu alinju + jurinju....

Link to comment
Share on other sites

ehh... Jaiet gulēt.

Šodien ļoti gribēju atrast Harijs Poteers Pheoniksa oderis.. ka4 viena bija no kinoteatra filmēta [es domaju WTF?! XD]. labi nakamo novelk.. wtf velreiz.. kaut kādi Dvd formāti :superlol: . Ai nu ko es te tagad mocīšos iešu gulēt.

bye XD

Edited by Sgt.M1kWo
Link to comment
Share on other sites

Forshi, bled ir 3 no riita, savu businju, kas mani savaktu no majaam lidz lidostai es noguleeju :( Tagad araa satiku draugu kompaaniju, kas blin normalaa kondicijaa lekaa, pa manu veco mashiinu, un sauc mani liidzi, blin... jameklee taksis, faak atkal nauda jateree :violent: Riits(nakts) saakusies vienkarshi brinishkiigi :fsckinsad:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...