Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

goodmen, kur palika doma rīt antidepresantus, lai nav jādzer?

Es sapratu ka man nevajag...Shodien no rita jutos kaa seene ,jo noguleeju daarbu un biju aizpampis :) pec tam padomaaju bleee iet jau 3shaa diena bez alko,moshk tapec esmu seene,bet nefigaa :) Otra dienas puse bija vnk pa skaisto :) 3shaa diena bez alko godam pagajusi :) Bet ritaa gan normali ieshu veikt klubu reidu :) Chillings..Moshk panjem zaljo alko vietaa? Nee labaak nee, a to vel sasnjorees mani delj manaam ziliiteem,nee nee labaak nee :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Es sapratu ka man nevajag...Shodien no rita jutos kaa seene ,jo noguleeju daarbu un biju aizpampis :) pec tam padomaaju bleee iet jau 3shaa diena bez alko,moshk tapec esmu seene,bet nefigaa :) Otra dienas puse bija vnk pa skaisto :) 3shaa diena bez alko godam pagajusi :) Bet ritaa gan normali ieshu veikt klubu reidu :) Chillings..Moshk panjem zaljo alko vietaa? Nee labaak nee, a to vel sasnjorees mani delj manaam ziliiteem,nee nee labaak nee :)

šis posts jau ir salīdzināms ar enfuergo (pareizi?) postiem, stulbuma ziņā, nedari/neraksti tā vairs, lūdzu :)

  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Cerams, ka būs ņēmis vērā manu padomu nepīpēt pirms došanās uz klubu, vai nu atrakstīs tikai rīt vakarā, kad atnāks no mentenes :D

:DDDDDDDDDDDDDDDDDD

Puff, piektdien tā atdzēru, ka tik labi jau otro dienu, galvanais vakara bija ka zaudeju beerpongā 3x :D Ja nebūtu pirms beerponga dzēris es būtu sametājis... Nu neko, tagad labāk padzert kafiju un paspelēt cs. =]

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Cerams, ka būs ņēmis vērā manu padomu nepīpēt pirms došanās uz klubu, vai nu atrakstīs tikai rīt vakarā, kad atnāks no mentenes :D

No taaa gramma man majas ir palikusi labi ja kada 1/10dalja... REALI nesaprotu par ko jamaxaa tada nauda, ja efekts gandriz nekaads tikai uz dazhaam sekundeem...Mes uz 5ciem to grammu izvilkaam nekada tolka okej nedaudz vajadzeja reekt ne pa ko :) Ah jaa un seja vienigi dega . Vardu sakot aizleeju seju vakar godam, bet saprotot kas tikai netika jaukts kopaa,lai tikai butu ko dzert, labaaak neatcereties...Shitaaa galva man sen nav sapeejusi, shitada poxa bija jau aizmirsta ka tadas arii medz buut :) Arstejos shodien ar alinjiem :) No ritdienas atkal nelietoshu ;p

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1. Kāds sakars atstāt 1/10?

2. Nu figviņzin, kas tev tur trāpījies, mož bijāt pārāk pielējušies, lai saprastu atšķirību. Vai nu tev vnk necepī, nezinu, parasti ir kārtīgs plēsiens no sitā.

Attach, alarmu vispār nepiemini, tā točna nevar neiedot :D Tur ir 9 dimensijas automātiski :D

Link to comment
Share on other sites

Spaiss tak smadzeni ķīselī samet. Ja nevēlies apspriesties ar vienradžiem par ekonomisko stāvokli Mongolijā, tad uz spaisu labāk nesēdies. Zāle vai alkohols. Abus kopā es parasti nemiksētu. Jā, grams uz 5 laikam būtu daudz par maz kaut kādam efektam.

Edited by DominiX
Link to comment
Share on other sites

Spaiss tak smadzeni ķīselī samet. Ja nevēlies apspriesties ar vienradžiem par ekonomisko stāvokli Mongolijā, tad uz spaisu labāk nesēdies. Zāle vai alkohols. Abus kopā es parasti nemiksētu. Jā, grams uz 5 laikam būtu daudz par maz kaut kādam efektam.

paveiksies ja tikai ķīselī sametīs

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja Jums būtu jāizvēlas:

- mācīties jaunu programmēšanas valodu ( RoR ) un palikt vecajā darbā

- iet uz jaunu darbu ar potenciāli labāku atalgojumu un palikt pie PHP

jautājums tiem, kas te kaut ko graužas gar webiem

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...