Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Ir ir klusak sheit palicis,jo vel daudzi nav pieradushi un grutak parskatams,kas ir kas...Bet ko dariit,pie visa jaunaa vel japierod...Man majas no FireFoxa nerukaa gign majas lpp....wtf? Ar Chrome un Exploreru iet,bet no FireFox izmet erroru...Kapec taa?Jasak naudu taupigaak,teret, a to bankrotaa shadi turpinot iekritishu...Dabuunu algu un 2dienu laikaa 180Ls vejaa...Pfff....Esmu izskjerdeetaajs...

Link to comment
Share on other sites

Fuck, tāda sajūta, ka mutē sadirsts, vēl nenormāls tuksnesis... Ibumetins glābj manu galvu no dauzīšanas pret kājgali, jo tik ļoti sāpēt galvai, no ~puskastes alus, galīgi nevajadzētu. Nu jau laimīgi metot 2. ielāpu varu beigt dirst un sākt ārdīt galvas, jo šodien to vien tik gribas!

Link to comment
Share on other sites

Fuck, tāda sajūta, ka mutē sadirsts, vēl nenormāls tuksnesis... Ibumetins glābj manu galvu no dauzīšanas pret kājgali, jo tik ļoti sāpēt galvai, no ~puskastes alus, galīgi nevajadzētu. Nu jau laimīgi metot 2. ielāpu varu beigt dirst un sākt ārdīt galvas, jo šodien to vien tik gribas!

pilnībā tevi saprotu vakar uz Fire bijām aizvilkušies, un nodzērām līdz hz 5 laikam. Pārkāpu pāri savam raksturam, un pat dzēru stipro alkoholu ( Danielu un Jamesonu only ), bet nu piekāsu savu organismu, un tagad viņš liek man mīksto virsū.
Link to comment
Share on other sites

Jāmauc uz veikalu un jāieiet gūdmenā! Es gribu ALU. Izrādās vakar arī šņabi esmu dzēris pa virsu, tāpēc arī galva sāpēja. What a surprise... Rīt atkal mocīšos, bet poxuj, man vienkārši ir tāda kāre pašlaik piemesties!

Link to comment
Share on other sites

Nu te mēs atšķiramies.

Es neuzlāpos.

OK, man blakus stāv tomātu sula, lai remdētu slāpes, bet es neuzlāpos ar alkoholu ( vispār neatlaišana neskaitās, jo tad jau paģiras nepagūst sākties )

Jāiet vinnēt naudiņa. Vakar pirms došanās uz dzert, izspēlēju vienu turnīru un atkal izcēlu 70$. t3h pr0.

Edited by DoubleT
Link to comment
Share on other sites

varētu būt ōsom :) Ja vēl alus piedevām vai šampis.

Man liekas, ka vārdam " Beztolks" ir jāpiešķir statusa gods.

Tas ir tā kad tu peries pa diviem darbiem, ne īsti guli, ne izklaidējies, bet uznāk viens mirklis, kad tas ne sūda prieka pat nenes.. itkā nauda nāk, bet pat nezini kur tērēt, vai gribās tērēt, vai vajag.. tik kulies un kulies.. kamer viena mirkli laikam inerces ietekmē tiec izsviests no beztolka.. tad sāc atkal pa jaunu atķerties.

Jau 3 dienu guļu pa mājām. apslimis ne pa knapo biju. darbā jau sāk brakt augumā. pašļi viņi tīri teorētiski nahuj, piesējās, ka tas esot dīvaini ņemt Sick piektdienā. Laikam domāja,ka esmu simulants.

Piedāvāju kautkā nodokumentēt to,ka esmu bijis mājās - oh, cmoon Ray, i was just jokin'.. Shitā angļu tendence - vai var dabūt labāko nedabūnot pa purnu.. davai pamēģināšu.

Link to comment
Share on other sites

Tie komentāri ir divus/trīs gadus veci + tur parasti raksta darbinieki, kuri ir izmesti no darba, jo nemāk/negrib strādāt. Vismaz tā secināju, palasot komentārus par uzņēmumu, kurā šobrīd strādāju.

Azartspēļu jomā nevar salīdzināt 2009. un 2011. gadu. Tad un tagad naudas apgrozījums ir drastiski atšķirīgs, no kā arī izriet attieksme pret darbiniekiem utt.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...