Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Sajuta ka shodien butu 6diena...Bet taa jau nemaz laikam nav...Blee lidz 17:00 beztolkaa jastradaa...tas reali suukaaaa...Vakaraa hokejs...Nevaru sagaidiit...

P.s. NEVAR buut ka DEADALIVE shodien ir dzimshanas diena??? ja taaa tad CONGRATZZZZZZZZZ! Bet ja buutu,vinsh tak buutu minejis, ka shonedelj buus ZAAALES PLJAUSHANA!

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Es hujeju vnk

Gribu gulēt līdz pēcpusdienai, bet nē, jāpalaiž trauksmes sirēna 10.00 :thumbsdown:

Tā bija trauksmes sirēna?Puspālī guļot,tā ari nesapratu,kas notiek,forši ja mestu kādu bumbu uz LV aizietu pie Dieviem :)

Link to comment
Share on other sites

Es darbaaa... Sirds saap par zaaagji vakar...tv3 maukas neraadiiis LATVIJAS speles... tv6 vismaz transleees... Gribu piedzerties,bet lai to paveiktu man buutu alga jaieskaita vispirms,tad arii domashu talak!

Kad tu negribi piedzerties? :)

Link to comment
Share on other sites

Kad tu negribi piedzerties? :)

2dien,jo 2dien neizdzeeru ne grammu...Jo nebija par ko un ko...Diena bez shmigas laikam ir unreal... Man jau parasti patiik iedzert nevis piedzerties...blee ja nebuus shodien alga ar kajaam bus majas jaiet...tas it nemaz shajaa lietainajaa dienaa nebuut ufoina...

Link to comment
Share on other sites

Biju darbā ar tamponiem ausīs un NEFIGA nedzirdēju. Tā pat tā sirēna ir pāris kilometros no manis + es esmu meža vidū. Hehe, lucky me! Beidzot parakstīju līgumu par patstāvīgu darbu, šodien jāiešauj kāds aliņš, jāliek mīksts uz hokeju ( jā, es pilnīgi nopietni domāju, ka nākošgad mēs ar termojadernijiem japoškām spēlēsim! ) un jācer, ka rīt uz darbu būšu spējīgs aiziet.

Cheers!

Link to comment
Share on other sites

es vispar nesaprotu kaa taadu lohatronu var laist pa tv, taa tak ir totaala kraapshana, varbut te ir kads, kas taja ''izlozee'' piedalas? :D

+1 cerezai, kara gadijuma mani ari sagaida naave, visu dienu guleja pie atverta logaa, nu pilnigi neko nedzirdeju :D

Link to comment
Share on other sites

Alus ir labs. Arī ceturtdienā. Par hokeju, protams, skumji, bet es joprojām esmu visai pozitīvi noskaņots un ceru, ka beigu beigās viss beigsies uz pozitīvas nots. Un pat ja ne - būs iemesls svinēt, jo nākamgad varēsim dauzīt savu apakšgrupu vienos vārtos un priecēt skatītājus ar uzvarām, hah.

Varbūt kādam ir nojausma kur internetā var aplūkot Vecrīgas kultūras nama 'Pie Labvēlīgā Tipa' gaidāmo pasākumu programmu? Vai nu es esmu ļoti skumjš vai viņiem joprojām nav savas weblapas/infolapas.

Link to comment
Share on other sites

Cik no 365 dienām Tu gadā nedzer? ;/

P.s -

Nu var jau 5-6 dienas dzert, bet nu nejau nedēļu. ;/

2dien es nedzeeru...Taa kaa 5-6 dienas man sanaak dzert,nevis veselu nedelju...Es ceru vnk ka manai veseliibais shitais viss nekaitee,un pec vasaras es metiishu mieru shitai dzershanai...Galvenais jau ka es tikai dzeru,nevis piedzeros...Un ja jau novardzis nejuutos,tad jau veseliibai viss kartibaa...

Link to comment
Share on other sites

Ak dievs... :) iisti jau nemaz negribas par vakardienu runaat,bet nu japastasta... Vakar pec darba parvilkos majas, panjemu bodeee 2 pifchikus,domaju mierigo vakaru... Manejaa aizgaja ciemos,paliku 1ns majas..Izdomaju parskaitit 20eirikus betsafe...Dzeru pifchiku, kjemojos KAZINO RED, 20:00 abi pifchiki jau sausi,atradu leduskapii vel vienu... 21:00 bija slinkums ieit uz bodi, pamekleju leduskapii vel kaut ko atradu 14gradiigo kokchiku,taj plastmasas pudelee... :) Lenaam izsuucu to...Gribejaaas vel pixaat, bet slinkums uz bodi bija iet... :) No barchika vinchiku izvilku.. :) iztrektereju to pulkstens jau 23:00palika 3eiriki, un tad saka man veixme smaidiit :) Ielidu barcchikaa izvilku Shampi... to es lidz 00:30 suucu, paceelos uz 100eirikiem :) Nu un tad jau protams ka apstaties nevareju un kjeeros savam Japanju VISITIM klaat :) Nu vo pulkstens 2:30 manejaa parnaca majas... Un es gaaju guleet... Ah jaa 80 eiriki kontaa :) 30Ls parskaitiju uz kontu un 30Ls izmetaaju TOTINJAA :) Bleee ku suudiigi :) Iztempu ZILO ENERGY DINAMIITU :) Burbulj limonades bundzjinju un tagad dzeru kafiju... Ah jaaa es vakar taaa biju aizraavies,ka aizmirsu paeest :) Veders kurkst.. Shodien kaut kaadas moraalaas poxas :(

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...