Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Apsveicu tevi ;)

Tā ir tāpēc, ka visi tie pasākumi ir puslīdz vienādi un ar katru gadu sāk ar vien vairāk apnikt...

Izeja ir spontāns pasākums vai jaunas vietas/nodarbes izvēle, bet nu tur ir vajadzīgi gan līdzekļi, gan labi daudz draugu :)

Neiet runa par pasākumiem, kā tā tiek pavadīta, bet par sajūtu, kuras nav :)

Epidemic cik vecs esi (vai jauns)?

21 :)

Dunno, ar katru gadu man tā dzimene ir vienaldzīgāka un vienaldzīgāka, bet visi apkārtējie domā ka to vajag nosvinēt vēl skaļāk un vēl krutāk... bet jau negribās... Pēdējos gadus 3 liekas kā parasta diena...

Tieši tā :) Visi tiešām apkārt bļauj ka jāņem pirts utt. Manuprāt ka tas posms jau sen ir garām :) uz 18 gadu jubileju jā, tas ir forši, jo Tu beidzot esi sasniedzis pilngadību un to tik tiešām vajag atzīmēt. :)

Katrā ziņā, man šķiet, ka šodien es jūtos sliktāk kā vakar, kas bija pilnīgi parasta diena :)

Link to comment
Share on other sites

Ar katru gadu dzimšanas diena paliek arvien vienaldzīgāka.

Kāpēc tā? Tai taču jābūt dienai visforšākajai, kad apkārtējie ir ap Tevi un par Tevi...

Tas tāpēc, kad tu paliec ar vien vecāks. Atceros kā gaidīju 18, likās visa dzīve ir atvērusies. Bet šobrīd savus 24 nu pa visam vairs negaidu ~_~

Link to comment
Share on other sites

Tātad mēs šovakar tiekamies 20:00? Es nevaru saprast, vai kāds vispār nāks un tā, tāpēc es tur aiziešu un cerēšu, ka kāds pievienosies, savādāk būšu

forever+alone+face.png

9484e790ccf7.jpg

:lol:

aizmirsu piebilst, es ļaušos naudiņa idejai par gign burziņa notraipīto kreklu.

Edited by kaamis
Link to comment
Share on other sites

Eju aaraa no maajas ^_^

p.s. tie, kas nebuus ir nejauki un taa :(

Es nebūšu ://

Post count - IT'S OVER 9000!!!

Nezinu vai ir vērts riskēt un knapināties uz akcijas aliem vai vienkārši ņemt mazāk, bet ar mazliet lielāku drošības sajūtu, ka no tā alus čerdaks no rīta neplīsīs un mutē tuksnesis nebūs... Laikam jālaiž pokeri spēlēt, aptīrīšu draugus, dabūšu pa muti un week-end var sākties.

Link to comment
Share on other sites

Palaidu briivsolii suni uz pusstundu, kaa nekaa 5diena, pagaajushas 3 stundas, vel nav atpakalj, laikam vakars shim ievilcies.

Ritdien beidzot slidas janoperk uz atlikushajaam ziemas dienaam, cerams tik, ka atkal neaplauziis, un buus beidzot manu izmeeru saruupeejushi.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...