Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

šodien pilsetā visur bales, bet visās balēs jāiet zolīdajā!

Tapēc neiešu, bet savukārt šodien uzzināju, ka gadā man ir 2 nesekmīgās :@

Esmu tik dusmīgs, bet garīgais labs.

matemātikā: 2

ķīmijā: 2

:@

Rīt vel uz skolu jāiet un tas pofig, ka atzīmes izliktas :D

Link to comment
Share on other sites

Dārgais Ziemassvētku vecīti!

Tā laikam tev nav pierasta lieta, saņemt vēstules šādā dienā, otrajā janvārī, bet es gribētu noskaidrot kādu domstarpību, kas radusies mūsu starpā.

Pagājušā mēneša sākumā es tev uzrakstīju vēstuli, kurā lūdzu no tevis velosipēdu, elektriso dzelzceļu, skrituļslidu pāri un futbolista formu. Visu gadu es mācījos kā vājprātīgs, man bija labākās atzīmes ne tikai klasē, bet arī visā skolā.

Goda vārds, neviens neuzvedās tik labi kā es ar vecākiem, brāļiem un draugiem. Es pastāvīgi skrēju uz veikalu un pat divas reizes palīdzēju večiņai pāriet pāri ielai. Nav palicis neviens labs darbs, ko es nebūtu izdarījis.

Un kāda mārrutka pēc tu atnesi man šito debīlo krūzīti, idiotisko svilpīti un to pretīgo, atbaidošo zeķu pāri? Ko tu, āpsi, vispār esi no sevis iedomājies, šādi liekot man visu gadu uzvesties, un atstājot visu šo mēslu čupu zem eglītes? Un, kā ņirgājoties, tu atnesi tā-ā-ā-ādu dāvanu kaudzi tam kretīnam, kas dzīvo kaimiņu mājā, ka viņš ar tām visām pat pa durvīm nevarēja ieiet?

Tā ka nemaz neiedomājies nākošgad bāzt savu resno, smirdīgo pakaļu man pie loga! Es tevi turpat uz vietas izdrāzīšu, es ar akmeņiem nomētāšu tavus apdirsušos briežus tā, ka viņi aizbēgs no tevis un tev kājām nāksies iet atpakaļ uz savu nedataisīto Ziemeļpolu, apmēram tā kā man, tādēļ, ka tu man neuzdāvināji to nolādēto velosipēdu!

Ej dirst, Ziemassvētku vecīt! Šogad tu tiešām uzzināsi, cik es slikts varu būt, tu resnais, taukainais, smirdīgais briežu drātētājs!

Vienmēr tavs, Pēterītis.

pa teemu - bljajajaja, nokaveeju vilcienu, naacaas gaidiit :D:D uu, riit lieciibas ehh. :) klausos muuziku un kaut kad jaataisa eest :)

Edited by MeGaPiiLe
Link to comment
Share on other sites

Tikko secināju, ka OxDEEf ir netikai nika zaglis, bet arī pajoliņš ;)

Vispār aizvakar atlidoju no Japānas, tagad esmu nedaudz apslimis, jāsāk beidzot kravāt koferi ārā un jāsakārto sava cūku kūts (istaba)! Nezinu vispār kādas man atzīmes semestrī būs, cerams nesekmīgās nebūs ;)

Uzzēdīšu pelmeņus un sākšu smago darbu :angelic:

Edit: ā un Megapīle laikam šovakar pa galvu dabujusi!

Edited by RJ8
Link to comment
Share on other sites

;)

:10cm: piekrītu

Šodien beidzot tika uzliktas visas atzīmes...eh, cerēju, ka būs labāk, bet kopumā vērtējot ir diezgan normāli (vidējā ~6,5). Vismaz nākošajā gadā būs mērķis uzlabot sekmes.

Tagad gan došos ārā iztukšot pudeli, ko sencim darbā atnesa kaut kāds vecis par padarīto darbu (jamesonu :mIm: ).

by the way jaunie logo xmas konkursā sux :fsckinsad:

Link to comment
Share on other sites

Uz liecības būs 2 nesekmīgas, un es esmu +/- apmierināts. Izklausās jau stulbi, ka esmu apmierināts ar 2 nesekmīgajām, bet nu pirms tam bija piecas. Un es esmu sapratis, ka fizika nav tik neiespējama kā man šķita. Audzinātāja izdomājusi vienkārši fantastisku ideju - piektdien tā vietā lai mierīgi pa dienu aizietu uz skolu un paņemtu liecības, klasei 8:30 būs jāiet uz mežu rotāt egli un cept desas. Es vēl uz to parakstītos, ja tas notiktu kaut kad uz vakara pusi, bet šājā gadījumā.. es vienkārši palikšu mājās čučēt. ^_^

Edited by acido
Link to comment
Share on other sites

;)

Vispār aizvakar atlidoju no Japānas, tagad esmu nedaudz apslimis, jāsāk beidzot kravāt koferi ārā un jāsakārto sava cūku kūts (istaba)! Nezinu vispār kādas man atzīmes semestrī būs, cerams nesekmīgās nebūs ;)

Uzzēdīšu pelmeņus un sākšu smago darbu :angelic:

Edit: ā un Megapīle laikam šovakar pa galvu dabujusi!

kapeec? :D

Link to comment
Share on other sites

damn, sen nekas nav rakstīts... nemaz laika nebij. 1 nesekmigs priekshemts isteniba tas mani apmierina :D jo skolu ipashi biezi apmeklet nesanaca.

aizbraucu uz centru nopirku shuuzus. chillzzz... 5dien jaiedzer bus. Labi man tagad nekas galva nenak no uzskrebelet precizak slinkums.

Link to comment
Share on other sites

Blin atkal karteja neguleta nakts, kartejais darbs uz kuru ierasties :unsure: Shodien palidzeju vienam meitietim iekartoties dzivokli, tada patika sajuta, visu saakt no jauna, viss sakartots, nekas nekur nav piemetaas, prieks ienaakt dziivokliti :thumbsup: Ceru, kad visiem jau davanas iepirktas, jo esmu atklajis taadu sikumu, kad man nebus naudas davanam, forshi ne ? Kartejo reizi esmu sapratis, kad xmas nav sveetki prieksh manim, ja godigi man reali besi shie svetki ar vissam davanu pikrshkana sedeshanam pie egles, reala huinja, par ko izteret daudz naudas, kuru var pielietot savadak, noderigaak <_<

Kaut kaa taa...

Arlabunakti !

Link to comment
Share on other sites

:unsure: Shodien palidzeju vienam meitietim iekartoties dzivokli, tada patika sajuta, visu saakt no jauna, viss sakartots, nekas nekur nav piemetaas, prieks ienaakt dziivokliti :thumbsup: Ceru, kad visiem jau davanas iepirktas, jo esmu atklajis taadu sikumu, kad man nebus naudas davanam, forshi ne ? Kartejo reizi esmu sapratis, kad xmas nav sveetki prieksh manim, ja godigi man reali besi shie svetki ar vissam davanu pikrshkana sedeshanam pie egles, reala huinja, par ko izteret daudz naudas, kuru var pielietot savadak, noderigaak <_<

Kaut kaa taa...

Arlabunakti !

Tu netici ziemassvētku vecītim? :slap:

Link to comment
Share on other sites

Ļauj minēt, Kristai E.?

Nesen uzcēlos. Uz lekcijām negāju - nav iedvesmas. Jāiedzer kafija, jāuzpīpē un jāsāk taisīt prezentācija par VoIP angliski uz rītdienu. Uz sesiju savākušies baigi daudz parādi, bet gan jau kaut kā. Šo svētdien ar kaami un flashiju jābrauc uz vidusskolas klases pirti netālu no Siguldas. Līdzi esmu uzaicinājis vienu citu meiteni, redzēs kā tur izies -_-

Link to comment
Share on other sites

Pēc 20 min nokačāsies filma (American Teen). Noskatīšos to un sākšu taisīt savu prezentāciju. Esmu nodrošinājies ar 1l Red Devil energy drink (bija atlaides, nespēju pretoties), lielo Fazer šokolādi (ar 8% rozīnēm un 6% pizdu* riekstiem), Marlboro Flavor Plus, labu house music un apņemšanos bliezt kaut visu nakti. Domājāms, ka vajadzētu izdoties.. Parasti naktīs uznāk radošās domas lidojums, kas šoreiz tiks ielikts prezervācijā par VoIP.

Aufīderzēen. Ih ainen gūten prezentācion mahen gegangen hāben.

_________

*no vārda "pizdec". važnās vietas šovakar liksim mierā.

UPDATE @ 3:19

Filma patika. Iesāku savu garadarbu, bet nepabeigšu, jo nejēgā sāk sāpēt ķirbis also known as galva. Jāiet gulēt. Ap 12 celšos un pabeigšu to sūdu, jo 16 jānodod. Iespējams, pēc tam satikšos ar kaami un izšaušu kādu alu. Jau tagad jūtos nopelnījis. Arghhh, man sāp galva.. :pizdiblee:

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...