Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Mda, vakar bija tā unikālā reize, kad atkal pielēju seju. Parasti mēdzu to izdarīt apmēram reizi pāris mēnešos, lai pēc tam nākamajā rītā saprastu kāpēc es tik reti dzeru, jo vienmēr pārdzeru jēgu un no rīta ir slikti. Šoreiz viss beidzās mazliet bēdīgāk nekā parasti, jo no rīta jutu, ka kakls kaut kāds jocīgs. Nu ir tā, ka nevar ne īsti parunāt, ne siekalas norīt, nerunāsim nemaz par tik elementārām lietām kā ēšanu vai pīpēšanu. Nu katrā ziņā patiešām skaisti, aizmigt arī nevar, un 6:00 teorētiski jāceļas. Būs action, kārtējā negulētā nakts. :)

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

:)

Man parasti no rīta tā ar kaklu ir kad es iepriekšējā vakarā, tā jau esot pālī, izdomāju dzert šņabi bez uzdzeramā. Pēc tam vienkārši kādas 2 dienas nevar normāli neko norīt. Par laimi, uzpīpēt gan var :)

Šorīt ap kādiem četriem izdomāju, ka vispār neiešu gulēt, jo jāceļas bija septiņos. Tādos gadījumos, kad esmu gulējis kādas 3-4 stundas, es vienkārši nevaru piecelties. Tad tā nāk miegs, ka viss ir pilnīgi pohuj, un vienīgais, ko gribu darīt, ir gulēt. Nu šīs negulēšanas rezultātā tagad jūtos kā sūds. Itkā baigi gribas iet gulēt, bet tad es nogulēšu līdz pusnaktij, man līdz kādiem 3-4 nenāks miegs un no rīta skolā atkal būšu lupata. Tā kā jāmēģina līdz kādiem deviņiem noturēties onlainā.

Link to comment
Share on other sites

1apriiliii taa ariii neviens neko nav ieraxtiijis!Shodien darbaa forsh pazinju ka pec 10Maija mani atlazih,un REALAKAIS ka TAS nebija nekaads APRILJA JOX! Bzzzz!Ah jaa un shodien partruuka man alkohol serija!No 4dienas lidz shodienai biju uz taa saucamaa korkja!:) KOma jau nebija visu laiku,bet nju jaa :) shito 5dienu laika no alus un pajkas esmu pa 4kg njeemies svaaraa,pat peecc fekaaliju izdalijma atbriivoshanaas!:P Aij doooh jaiet gulet!

Link to comment
Share on other sites

:D nu labi, ar benciku viss nav skaidrs, bet Deadalive točna meklēs tos divus :D

Taa taa taa kaa tas bija jasaprot :D Tu noniecinaji manu mashinuu ???? lmfao:axe: Gan jau paspesim paskrieties, moby tu pats sev paneemi to s4 vai aiznemies :D

ristozbr0.jpg

Beat this :thumbsup:

Un te manejais no pakalpuses (1mais no kreisaas)

together5wz5.jpg

p.s.Alvi neturi sveci puraa, kas tad tev tads dizhs , bildes eteraa luudzu :zhaav:

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

:D Tu noniecinaji manu mashinuu ???? lmfao:axe: Gan jau paspesim paskrieties, moby tu pats sev paneemi to s4 vai aiznemies :D

Alvi neturi sveci puraa, kas tad tev tads dizhs (m5?) :D

moby par manu S4 runāja :mIm:

Ja tev ir 300zx, tad es tev pa 0.3 sekundēm pēc oficiālajiem datiem iekabinu (ja es, protams, nesačipošu tuvākajā laikā līdz 312 lopiem ^_^).

Bilde pēc pieprasījuma:

post-2014-1207245749_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

:mIm:

Ja tev ir 300zx, tad es tev pa 0.3 sekundēm pēc oficiālajiem datiem iekabinu (ja es, protams, nesačipošu tuvākajā laikā līdz 312 lopiem ^_^).

Alwi alwi, nepatiikams parsteigums no tavas puses, bet visu cienju audi s4 :thumbsup:

Aaa shitas aparaats es jau domaju jaunais s4 :khehehe:

p.s. Gan jau, gan redzesim kurs kuru :lolza:

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

:thumbsup:

Aaa shitas aparaats es jau domaju jaunais s4 :khehehe:

p.s. Gan jau, gan redzesim kurs kuru :lolza:

Kāpēc nepatīkams pārsteigums? Tāpēc, ka no bembja atteicos? :D

Neesmu vēl pagaidām miljonārs, lai jauno S4 pavilktu. Šitais jau apēd ~300 Ls mēnesī + remonti. :)

Link to comment
Share on other sites

:D

Neesmu vēl pagaidām miljonārs, lai jauno S4 pavilktu. :)

Nevis tapeec, kad atteicies, bet tapec kad tev ir jaudiga mashiina, jo visu laiku cereju, kad te joprojaam tas ''suuda'' bembis, es buutu iekabinajis allworth un visi mani godaatu un cienitu :10cm: Kada sagadishanas vakar viens sen pazinja paradija savu jauno mashinu un taa arii universalis, tjipa tik pat jaudigs kaa tavs tikai Impreza :lolza: Visi saak universaalus iepirkt(laikam berniem gatavojaas ...)

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

:D

Dzeki neko juus nesaprota, kaads veel tomaats ? Shitaa mashina ir retaaka nekaa Ferrari Latvijaa :thumbsup:

Par izskatu taa ir gaumes lieta, tachu noliec stock 200sx un 300zx, un vel pasaki, kad 200tais izskatas labaak, shaja gadiijuma deadalive 200sx ir viens no skaistakajiem Latvija a man ir 100 % stock :pizdiblee:

Shii mashina prasa MEGA pikji un MEGA apruupi, tieshi tapeec es miilu sho mashinu, jo to braukshanas prieku kadu taa dod :mIm: Spolee veel pie 70 km/h kaa mazaa un pagriezienaa ieiet sheersaam mmm...

Ja godiigi shiis 3mashinas, kuras te ir ieliktas, katra ir savs tips un sava bauda, ja godiigi es labpraat gribeetu katru no shiim mashinam, tieshaam jo vinjas visas ir :oojaa:

Cash gan izvizinashu :thumbsup: Whitesnake Latvija panemu, Vacija vinjam ir nesameriigi augsta cena...

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...