Jump to content
GIGN Forum

Sveicināti Administratori.


-Sonik-
 Share

Recommended Posts

Sveicināti cienījamie administratori. Nu šodien ap pulkstens 00:00 paliku neapmierināts ar jūsu cienījamo kolēģi EDD. Kādēļ?

Lūk demo: Spiest šeit

Moments 1: 1 raunds - Uzlaiž Nuke kurš reāli tiem kuri ir dzīvi traucē nedaudz spēlēt. - [AMX] : EDD has launched the NUKE, were all gonna die!!

Labi tas ir prikols, brīžiem viņš ir reāli rēcīgs brīžiem kaitinoš.

Moments 2: Tā kā tie kuri spēlē ilgi Counter-Strike 1.6 jūs laikam jaunu zināt ka Hostages nevar ņemt vai-ne? Otrais raunds - EDD nopērk Gali un kautkādu pistoli iejiet pie Hostage un ņem hostages... Kopā ar viņiem vazājās pa bāzi! P.S. Piebildīšu arī to ka viņš aizveda Hostage's uz Resque Zone...

Moments 3: Raunds 3 - Paņem atkal Hostages - 4 raunds paņem atkal hostages -

Moments 4: Raunds 5 - Paņem atkal un atkal Hostages + uzliek vēl sv_gravity...

Moments 5: Raunds 6 - Paņem hostus un tad pēkšņi izkrien pa aizmugurējām durvīm un jau ir CT ... Pēc brīža kad viņš aizkrien līdz tilta galam un atskrien uz tilta sākumu jau ir Terrorists...

Diemžēl man jau zaban.gif skatīties to demo un no tā ko redzu kā un ko viņš dara... Lūgums noskatīties demo un paseciniet ko viņš labu ir darījies... Šodien vnk tālāk slinkums skatīties demo, jo nāk miedziņš sad.gif

EDD smiliez.de_2524.gif

post-10-1176161232.jpg

Link to comment
Share on other sites

O dāaa , šito es ar pat dabūju paspēlēt... Savā ziņā bij mazliek jautri (sākumā), bet ar katru raundu jau sāka krist uz nerviem 1. ar tiem hostiem 2. ar to gravitiy.

Kamēr mana smadzene ierubija ka ir gravity (huj zin no kurienes biggrin.gif ) tikmēr jau biju palidinājies + kontra mani nošāva smiliez.de_2125.gif

Bet tas kā viņš mainīja komandas... vnk OWNED [raunda laikā nemirstot, demo var redzēt]

Saprotu ka var prikaļoties. bet visam ir savs mērs... to demo ir pretīgi skatīties sad.gif

Edited by Amii
Link to comment
Share on other sites

āāāāā , + sv_airaclarete(vai kaa tur bija) arii rulle new_silly.gif

smiliez.de_265.gif

Kas nu kuram ir tuvāks... var jau iet māžoties ar kaimiņa bērniem ar šādiem prikoliem... bet nu gign, nah tā vajag?

Labi jautrība uz mirkli, a pēc tam?

Link to comment
Share on other sites

āāāāā , + sv_airaclarete(vai kaa tur bija) arii rulle new_silly.gif

Juuu shitais rullleee biggrin.gif Man toreiz likas toch vinjam kads SPEEDHACKS!Vinsh 3sec jau CT bazee de_dusta2 un pus komandu apvac no muguras,nesagatavotus,kamer otra puse vel ieperkas! blink.gif Da tapat ar sho sudzibu neko jedzigu nepanaks,kaa vienigi SPAMU! Bet nu ik diena arii apnik,vajag nedaudz FUN! naughty.gif

Link to comment
Share on other sites

Juuu shitais rullleee biggrin.gif Man toreiz likas toch vinjam kads SPEEDHACKS!Vinsh 3sec jau CT bazee de_dusta2 un pus komandu apvac no muguras,nesagatavotus,kamer otra puse vel ieperkas! blink.gif Da tapat ar sho sudzibu neko jedzigu nepanaks,kaa vienigi SPAMU! Bet nu ik diena arii apnik,vajag nedaudz FUN! naughty.gif

Tu uz Gign nāc spēlēt normālu CS or arī kautkādu Cirku ar sv_gravity,sv_air.... ???

To tu vari uzlikt un pa lanu spēlēt kautvai Elikā or arī ar botiem pa lanu ... smiliez.de_2551.gif

Bet, man liekās vienkārši tas to ka daļai ir apnicis tas un viņi vienkārši ignorē...

Nu, bet tas tā lai paliek starp mums 20.gif ...

Spams? A priekškam jāspamo, lai galvenie admini paskatās un izdomā ko lai viņam dara... Nu ja viņi izdomās ko tādu vismaz kā "Warnings" ticu ka tas būs pelnīts... Kgn arī jautājums why admini ignorē admin-chat ?

Link to comment
Share on other sites

pirmo reizi muuzhaa man sanaaca izbaudiit to ko dara EDD peec pilnas programmas. teikshu tikai vienu - atpisaties, duraki. EDD's neizdariija pilniigi neko sliktu, tikai uzlaboja lielaakajai daljai no servera garastaavokli. ja jums taadas lietas nepatiik - luudzu, ir daudz citu serveru, kuros juus variet iet speeleet. ne jau vienmeer ir forshi bezjeegaa seedeet serverii un meegjinaat kaadu noshaut. personiigi es shoreiz esmu ar visaam 4 par EDD'u. thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

pirmo reizi muuzhaa man sanaaca izbaudiit to ko dara EDD peec pilnas programmas. teikshu tikai vienu - atpisaties, duraki. EDD's neizdariija pilniigi neko sliktu, tikai uzlaboja lielaakajai daljai no servera garastaavokli. ja jums taadas lietas nepatiik - luudzu, ir daudz citu serveru, kuros juus variet iet speeleet. ne jau vienmeer ir forshi bezjeegaa seedeet serverii un meegjinaat kaadu noshaut. personiigi es shoreiz esmu ar visaam 4 par EDD'u. thumbsup.gif

Katram man liekās ir savas domas un arī gaume...

Padomā loģiski, kā tas var uzlabot garīgo ja Tu esi tik tiko principā atnācis no darba un sadirsies kārtējo reizi ar senčiem? Pričom arī labi par to hostu ņemšanu nospļaujos,nuke un arī gravity... Nu bet tad paskaidro kakova - daikta dēļ EDD`z ņem un dzīvs esot maina komandas? Tas baigi garīgo var uzlabot, kad kautkāds CT`s pieskrien Tev no muguras un izrādās pēkšņi viņš top pa T`s ? dry.gif

Link to comment
Share on other sites

personiigi es shoreiz esmu ar visaam 4 par EDD'u. thumbsup.gif

ar visaam chetraam ezha kjepaam ?

bez njaa , buus kam imponeeja un kam garaam ;

uzjataasim - ko tad veelamies mees ?

uu uuu , mainiisim kaut ko ?

tad kaadu GIGN veelies tu redzeet ?

Prieciigi .

Link to comment
Share on other sites

ar visaam chetraam ezha kjepaam ?

bez njaa , buus kam imponeeja un kam garaam ;

uzjataasim - ko tad veelamies mees ?

uu uuu , mainiisim kaut ko ?

tad kaadu GIGN veelies tu redzeet ?

Prieciigi .

lol....

Visam ir savs mērs... Es vismaz tā uzskatu.

Priecīgi? Nē. Tikai pa pusei

Link to comment
Share on other sites

Si nav pirma sudziba par EDD`u un manliekass ka nav ari pedeja biggrin.gif

Ka jau ir teikts - redzi ka EDD ir ieksa, neeej serw... blink.gif (tas ir tavā gadījumā)

Kā jau ir teikts - redzi ka EDD ir ieksa, ej serw kamer vins vel ir.... huh.gif (tas ir mana gadijuma), jo es gribu jautribu nevis fragot lidz besamanai!! Noteikti daudzi nepiekritis man, bet tas ir manas domas!

Link to comment
Share on other sites

jo es gribu jautribu nevis fragot lidz besamanai!! Noteikti daudzi nepiekritis man, bet tas ir manas domas!

Vai tad es saku ka nav jautrība? es saku to ka jāzin mērs līdz kurienei jāiet. Piemēram tā skinu mainīšana [vai kas tas ir] man beigu beigās uzkrita uz nerva

Link to comment
Share on other sites

Kā jau ir teikts - redzi ka EDD ir ieksa, ej serw kamer vins vel ir.... huh.gif (tas ir mana gadijuma), jo es gribu jautribu nevis fragot lidz besamanai!! Noteikti daudzi nepiekritis man, bet tas ir manas domas!

thumbsup.gif

Pilnība piekrītu.

btw: Soniks izņem to palagu sev signatures. smiliez.de_2469.gif

Link to comment
Share on other sites

LoL, ko tad juus gribeejaat?! Bija uzlikta afigennnaakaa CS PRO aimeru un taktikju mape - cs_assault! Tur jau nekas cits neatlika kaa FANu taisiit! thumbsup.gif Varbuut saaksiet veel raudaat, ka visi T raunda beigaas taisiija pashnaaviibas pie hostiem, metot granaatas zemee?! biggrin.gif Nezinu kaa jums, bet man kaa cilveekam, kursh speeleejot cs, uzturaas TIKAI gign serverii, shad tad ir nepiecieshamas kaut kaadas nebuut paarmainjas...citaadaak vienmulja cs dragaashana sanaak. A taa vismaz kaut kaads funs...taa kaa esmu EDD'a pusee! wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...