Jump to content
GIGN Forum

macho


vecis2k7
 Share

Recommended Posts

  • Replies 210
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bļe visiem tik "ASINIS" , "BOX" ... (Laigan tas ir in4iigi naughty.gif )

Bet , nekādas jēgas topicam palikt vaļā nav ! Jo te tik vien dirsh un dirsh un jeega ir : 0 Pateiksiet vēl ir jēga ? smiliez.de_2125.gif Vnk lock topic un viss savādāk citi bāž degunus kur nevaig...

Link to comment
Share on other sites

Bļe visiem tik "ASINIS" , "BOX" ...  (Laigan tas ir in4iigi  naughty.gif )

Bet , nekādas jēgas topicam palikt vaļā nav ! Jo te tik vien dirsh un dirsh un jeega ir : 0 Pateiksiet vēl ir jēga ?  smiliez.de_2125.gif  Vnk lock topic un viss savādāk citi bāž degunus kur nevaig...

Pirmais tavs pousts šajā forumā. Dāvanā 3 dienu atvaļinājums. smile.gif

un es vienmer arii vinju esu attureejis no huinaam , neko testam nebiju solijis , vienigi kasparam par mutes palaishanu ,  sekas kaadas  worms uz tiesu ietu ?

Varbūt. Kaut gan dez vai. Padomā vēl.

Link to comment
Share on other sites

Paldies ALI! smiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gif INFA PAR VINJU,ko ieraxtijis savaa profilaa vnk iespaarda:

Par mani:

Izņemu visos caurumiņos. Mēdzu arī piepist mūli kā cūka tā lai sāp, bet izvemt ņihuja nevaru. Parasti nodzeru 80ls vienā vakarā biggrin.gif Ja vajag, tētis iedod arī vairāk.

Skola(~as), kur mācās vai mācījās:

Protams, ka Baltijas labākajā un prestižākajā skolā - Rīgas walsts primajā ģimnāzijā!

Darba vieta:

Strādāju Narvesenā, reāli iznesu produktus no turienes, parādīju tiem stulbajiem bosiem, kurš ir īstais vecis!,

Intereses:

Bāzt savu knābi citu darīšanās.

Citiem iesaku:

Nep1sties ar mani. Varu pazvanīt VIDam ja kas. Viņi ar saviem statūtiem jūs paņems aiz čupra un izvārtīs pa sūdiem!

P.s. Ar shito laikam neielaisties!!! upset.gif

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Ai BLE JUS VISI ESAT MIKSTIE!

Nestav jums uz mahachu! Hive mani ignore - doma izliekamies par mahachu neredzam, kas rakstiits!

BLE JUS MIKSTIE ES JUS IZAICINU!

Tiesi ta! Nav te ko gudri dirst, ja nestav! I tevi hive, i tevi macho! Shas abiem pa purnu sadoshu! VSJO BLJAA!!! Allwortham buus jaafilmee!

Ta blaa

Tevi HIVE es atradishu RGV aiz lenka!

gaidi! u will die sucker!

Un kur man macho meklet?

NO MAHACHA NEAIZMUKT! ASINIS BUUUUUSSS

MUAAHAHAHAHAHHAHA! AHAHAahahaHAAA! HAAH ha haAAH HAAHAA!!!

Beefynator

p.s. jaa blja es jus abus piekaushu un aizvilkshu jusu asinainos likus uz parku un tad pa kadriem monteshu ka jus viens otru (teatrali) sitat! haa haha haa ha haaaa

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

BLE JUS MIKSTIE ES JUS IZAICINU

NO MAHACHA NEAIZMUKT! ASINIS BUUUUUSSS

MUAAHAHAHAHAHHAHA! AHAHAahahaHAAA! HAAH ha haAAH HAAHAA!!!

Pa šito vien var ierēkt 4.gif Man jau patīk šamie keksi 4.gif Nu kur var būt prāts, ka dēļ k-kāda marazma iet uz mahachu un "Rubīt" laukā visus smiliez.de_265.gif

Edited by Amii
Link to comment
Share on other sites

Common nav iteresanti ka viss taa beidzaas zaban.gif

tā ir viena lieta, ko tur pa šiem gadiem esmu iemācījies, ka kaušanās ne pie kā laba nenovedīs... btw es trenējos, lai nebūtu jākaujās!

samuray neesi semo paarskatijies? biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

1kaart, savus parakstus variet apspriest citur

2kaart, negribeeju iesaistiites, bet nu laikam jau jaapasaka paaris vaardi. man gan negribaas te tagad pastaastiit, kursh ir stulbs, vai arii kursh nespeej neko izdariit reaalajaa dziivee, bet pie datora teelo nezin ko no sevis, kursh dabuus pa muti, ja veel kaut ko teiks, kursh...

gribeeju parunaat par maates aizstaaveeshanu. protams, ir forshi aizstaaveet savu maati, ja kaads vinju apvaino, bet mees taksh visi zinaam, ko tas patiesiibaa noziimee:

teksts: tava maate ir stulba!!!

atšifrējums: tu esi tieshi tik stulbs, ka es nebriiniitos, ja visa tava gjimene arii buutu stulba.

protams, uz shaadu apgalvojumu tev ir jaapieraada preteejais - tu esi gudrs. labaakais veids, kaa to pieraadiit, ir iedot mutes palaideejam pa seju.

un tagad iedomaajieties sevi savas maates vietaa. atnaak deels maajaas ar zilu aci, izsistu zobu, sapleestaam dreebeem un veel nezin kaadiem bojaajumiem un saka: "mammu, tevi viens shodien nosauca par stulba, bet es vinju piekaavu. muusu gjimenes gods ir aizsargaats." protams, tu kaa mamma atbildeesi: "man ir liels prieks par tevi deels! un tas nekas, ka man buus papildus izdevumi par zobarstu un tavaam dreebeem. galvenais ir gjimenes gods."

scenaarijs var buut arii citaads. atnaak deels maajaas (bez bruuceem) un saka: "mammu, tevi viens nosauca par idiotu. tagad tas miikstais gulj slimniicaa." protams, ka juus kaa mamma leposieties ar sevis izaudzinaato deelu.

un tagad padomaasim... vai muusu maates labaak gribeetu un ir pelniijushas shos divus aprakstiitos gadiijumus, vai varbuut vinjaam labaak patiktu, ja juus vinjai uzdaavinaatu ziedus. vienkaarshi taapat. un varbuut biezhaak pateiktos par to, ka vinjas ir.

atcereesimies par savaam maateem arii aarpus kaujaslauka.

p.s. veeljoprojaam lieldienu nosaknjaas - ielaidiet jeezulinju sevii

Link to comment
Share on other sites

izlasiju visu... katra zinja .. labs kas labi beidzas

un ..pats sen jau zaali ta ka neapmekleju bet ja H!ve ir ka4aks purna devejs tad Burkans no RTK ( blooodlords zinas) ir kiborgs riiklu raavejs biggrin.gif:D:D

apraksts burkanam - wnk cilveks ar gariem matiem ( nevienam nebraucu virsuu smile.gif ta ka chill pls ) kajam tievakam par manam rokam smile.gif

Edited by dyversant
Link to comment
Share on other sites

Arii shii saruna iet uz beigaam ,

Jaasaka bija jautri ,

Hivucis visus esiitii apliek ,

i garaa , i kokchikos - malacis ;

Kopumaa ietruudeejis - kabacis .

Nopirks svarus , nosveersies ,

Rezultaats - reaals klucis ! (zirgaabols*)

Peins - labi teikts - vajag buut poztiiviem !

* - jeb tas kas zirgam dibenaa .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...