Jump to content
GIGN Forum

Music...player


Endijs_Dzerkalis
 Share

Recommended Posts

iTunes, jo biezi vajag kaut ko iemes iPoda, pie tam iTunes strada visas media pogas no MS Klavieres atskiriba no Winamp. Strada atri un erti.

EDIT: + vel Podcasti ir forsha lieta.

Edited by moby
Link to comment
Share on other sites

Winam ir labs dziesmam...

Media ir labs filmam.....

Viss ir labs ja mak pareiz izmantot..!!

dzekinj, tu tikko atklaaji Ameriku! kaa var buut taads daunis? tas laikam ir pashsaprotami, ka ar winamp ir eertaak klausiities muuzikas failus nekaa ar media playeri un atkal ar media playeri skatiities filmas.

3 5 |< |_ 4 |_| 5 0 5 |> 1 3 5 |\/| 4 5 4 |2 \/\/ 1 |\| 4 |\/| |> |_| !!!!!!!!11111111

Link to comment
Share on other sites

Media gavno. Tik priekš Vista, maybe ir lietojams.

Winamp uz manas kastes pietiekami skaisti gļuko, bet enivei to neizmantotu.

Jau kādu otro gadu lietoju jetAudio, kas manuprāt arī ir labākā filmu/mūzikas atskaņošanas proga. ( tik ar subtitliem ir paliels čakars ) ( ja, kādu interesē lietoju Gold skinu, kuru noteikti var atrast skinu search'ā )

yo confused.gif

editz .. -> l33nr0c1 tulkojmu pēdējai rindai lūdzu .. blink.gif

editz nr2 .. -> kktnx, sapratu ..

Edited by minOrity
Link to comment
Share on other sites

Media gavno. Tik priekš Vista, maybe ir lietojams.

Winamp uz manas kastes pietiekami skaisti gļuko, bet enivei to neizmantotu.

Jau kādu otro gadu lietoju jetAudio, kas manuprāt arī ir labākā filmu/mūzikas atskaņošanas proga. ( tik ar subtitliem ir paliels čakars ) ( ja, kādu interesē lietoju Gold skinu, kuru noteikti var atrast skinu search'ā )

yo confused.gif

editz .. -> l33nr0c1 tulkojmu pēdējai rindai lūdzu .. blink.gif

editz nr2 .. -> kktnx, sapratu ..

man agrak ari bija problema...verot ar Winampu kamer vins atvera pagaja pusgads, bet kad skaneja muzika karas...filmas vispar neradija... tagad viss kartiba... blink.gif varbut tu varetu re instal winamp tad viss bus kartiba, man karas jo es novilku jauno winampu, bet labak neka neupdate, jo kaut kas nobruks... wacko.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...