Jump to content
GIGN Forum

Nobrucinaashana?


Recommended Posts

  • Replies 587
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ble psc es prasiiju paliidzeet bet nexuja ..tipa saak lielities ka man ir taadi faili es esmu batjka u.t.t bet man ir galiigi po. vai tev vinji ir vai nav.. naffig jums tas ir jaaraxta "man ir faili es maaku to aptureet bet es nevienam neteikshu kaa to izdariit" kaads no taa prikols? te ir forums jums buutu jaapaliidz nevis jaapi6 citiem mozgas..! mad.gif ja negribi paliidzeet pis na.!

Link to comment
Share on other sites

ble psc es prasiiju paliidzeet bet nexuja ..tipa saak lielities ka man ir taadi faili es esmu batjka u.t.t bet man ir galiigi po. vai tev vinji ir vai nav.. naffig jums tas ir jaaraxta "man ir faili es maaku to aptureet bet es nevienam neteikshu kaa to izdariit" kaads no taa prikols? te ir forums jums buutu jaapaliidz nevis jaapi6 citiem mozgas..! mad.gif ja negribi paliidzeet pis na.!

Ahem, es shito postoshu 3 vai 4 reizi:

LINUX + HLSHIELD

Paldies par uzmaniibu.

Link to comment
Share on other sites

naffig man linux, ja zinu ka ir aizsardziiba ari uz windows 100%!?

neviens tev aizsardziibu uz windows nedod, nafig prasiit, ja zini ka nedos?!?

izmanto linux, ir 2 aizsardzibas veidi vina serverim jau uztaisiiti - ar HLShield vai ar Snort skriptu.

WINDOWS NEATBALSTA IPTABLES FFS

Es krutajiem dzhekiem neprasiju failus tongue.gif

-- Ja kautko dari - ja gribi pareizi - dari pats

Link to comment
Share on other sites

ko juus ar to linuks te piepisaaties!!!! zb 8 lapas ar postiem bet no taaam var tikai smagi iereekt par daza laba gudriibaam vai mulkiibaam !!!!!! nafig tad sis forums ja te par informaaciju un noderiigiem failiem naudu prasa!!!! dadaties uz gign bodiiti un tur tirgojaties ar saviem "straadaajosajiem" failiem !!!

Link to comment
Share on other sites

ko juus ar to linuks te piepisaaties!!!! zb 8 lapas ar postiem bet no taaam var tikai smagi iereekt par daza laba gudriibaam vai mulkiibaam !!!!!! nafig tad sis forums ja te par informaaciju un noderiigiem failiem naudu prasa!!!! dadaties uz gign bodiiti un tur tirgojaties ar saviem "straadaajosajiem" failiem !!!

ko juus ar to linuks te piepisaaties!!!!

Linux is more secure and faster

b 8 lapas ar postiem bet no taaam var tikai smagi iereekt par daza laba gudriibaam vai mulkiibaam !!!!!!

Cilveekiem patiik reekt?

nafig tad sis forums ja te par informaaciju un noderiigiem failiem naudu prasa!!!!

Vins tevi nespiezh neko pirkt - Linux ir par briivu laugh.gif

dadaties uz gign bodiiti un tur tirgojaties ar saviem "straadaajosajiem" failiem !!!

Taa arii var.

Man laikam kkada Linux maanija, laikam del ta ka uz Windows XP daudz kas karas.

Ja gribi serveri+speelet 1.6

Linux+WINe !

WINe ir windows emulators ^^

Link to comment
Share on other sites

ble psc es prasiiju paliidzeet bet nexuja ..tipa saak lielities ka man ir taadi faili es esmu batjka u.t.t bet man ir galiigi po. vai tev vinji ir vai nav.. naffig jums tas ir jaaraxta "man ir faili es maaku to aptureet bet es nevienam neteikshu kaa to izdariit" kaads no taa prikols? te ir forums jums buutu jaapaliidz nevis jaapi6 citiem mozgas..! mad.gif ja negribi paliidzeet pis na.!

jefins, es pazinjoju ka ir tadi faili, bet nelieklu tapec ka gribu 100% visu izpetit u.tt. Ja esi ar kautko neapmierinats tad ielien sturi un doma vai turet serveri vai nee..

Link to comment
Share on other sites

vot es tagad ari par to domaaju..+ Gakh es nedomaaju tie6i par teviim..

Edited by jefins
Link to comment
Share on other sites

Tatad, anyone wanna give us the fix?

>>> kads negrib iedot mums labojumu?

Atbilde buus: NEE

Jo mums ir uzdevums:

atrast jaunu exploit pirms veert shitos caurumus ciet!

lai buutu ar ko juus visus kaitinaat (atkal)

EDIT: hehe...

Edited by thydevil
Link to comment
Share on other sites

ko juus ar to linuks te piepisaaties!!!! zb 8 lapas ar postiem bet no taaam var tikai smagi iereekt par daza laba gudriibaam vai mulkiibaam !!!!!! nafig tad sis forums ja te par informaaciju un noderiigiem failiem naudu prasa!!!! dadaties uz gign bodiiti un tur tirgojaties ar saviem "straadaajosajiem" failiem !!!

Ar tevi jau sen viss skaidrs, tu tik ta uz haljavu kauko dabut, un tada sajuta ka pats ari esi uz haljavu te ticis :/

Taapeec vainu liec linux, vai sedi un gaidi kad vinji tiks laisti apgroziibaa... :/

Un neteelo no sevis muljki, ja pats nesaki kauko darit tad neviens cits tava vieta nedaris wink.gif (no pieredzes) so piss off, and have a nice day!

Link to comment
Share on other sites

Es runaju par Win aizsardziibu man tas izdevas.

Nu jau man serveris griezaas labu laiku,pats meginaju pakart un viss ok nevar lai veel pastradaa, ja vis buus ok,tad pateikshu kaa tas daraams.

Lai nesanaak kauka stulbi wink.gif tipa zinu kaa bet beigu beigas huj taa kaa japagaida lidz riitam.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...