Jump to content
GIGN Forum

Nobrucinaashana?


Recommended Posts

slims esi??? vai no 10. staava uz slapjas svammes ar galvu lecis???

kaapeec tu domaa ka es pilniigi neko pats nedariiju un nedomaaju!!!!???

es meeginaaju so to ar hl guard uzmeisterot bet nesanaaca!!!!

Nee nu HLGUards jau ir iistais kas aizsrgaatu serveri no crahing biggrin.gif:D

@ All valvei tagad baigie zaudejumi , jo tadi crackeri ka cIntX, .cue, Eddy-K, p3ng3l, PROViSION, u.tt izmana jaunas speles no GUI, kuras var novilkt biggrin.gif un cik zinu tad valve pa vienu speli izdod apmeram 1 miljonu latu (no neoficialiem avotiem)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 587
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nee nu HLGUards jau ir iistais kas aizsrgaatu serveri no crahing biggrin.gif:D

@ All valvei tagad baigie zaudejumi , jo tadi crackeri ka cIntX, .cue, Eddy-K, p3ng3l, PROViSION, u.tt izmana jaunas speles no GUI, kuras var novilkt biggrin.gif un cik zinu tad valve pa vienu speli izdod apmeram 1 miljonu latu (no neoficialiem avotiem)

Tu piemirsi SASiO?

Cracki nedriikst nonaakt nepareizajaas rokaas, jus jau zinat kuras taas ir ^^

Link to comment
Share on other sites

Tu piemirsi SASiO?

Jaa biggrin.gif atceros ka SASiO px-coding foruma prasiija kur un kas jakreko, un ka vinji zin ko krekot, bet tagad jau pats 4.gif

Un ir jau bijushi vel daudzi, kas aizgajushi citos forumos, ChrismRulz, Dart, REVOLUTiON u.tt

Link to comment
Share on other sites

Nu, vai izdariiji, taa kaa es teicu?

(nu protams, ka NEE)

Izdari, un buus miers, noptietni!

EDIT:

Laba ideja. Lauksaimniekiem PC nav paaraak noderiigi!

kaads muusdienaas veel izmanto windows?!?!

Nopietni, ja labojums ir pieejams uz Linux, izmanto Linux!

EDIT2: HLShield neies uz Windows.

es pat nepaziistu nevienu kam ir linux !!!!

man liekas tu sajaa forumaa tikai linux reklamaeeeee!!!!

p.s windows lieto lielaakaa dala!!!!

Link to comment
Share on other sites

Kur visi palika? wink.gif

BEWARE

Those ninjas are watching YOU!

Vini laikam brinas kapec tu crasho visus serverus pec kaartas (vai kautkaa taa?)

Kr4 LV cs serveru panika. Steamlessprojectaa jau bija runa par HLBoomeriem.

Uz Windows arii piedaavaaja kaa labot (bet neefektiigi!) smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Tu esi tads lohs vai tikai izliecies par tadu.Ko tute gribi tagad pieradiit visiem ka esi baigais krutais.

Varus sadereet ka esii briļains lohs ar puldeļu apakšām.

Ka jau teicu Ir tak laba fiicha Log tas arii vis.

Un ko tas maina, es labi apzinos, bet shaubos ka tu liktu kaukadu hunju, ka kresho tavu NeLeGaLi izveidoto serveri smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Tu esi tads lohs vai tikai izliecies par tadu.Ko tute gribi tagad pieradiit visiem ka esi baigais krutais.

Varus sadereet ka esii briļains lohs ar puldeļu apakšām.

Ka jau teicu Ir tak laba fiicha Log tas arii vis.

Dzhekin, pieregistreejies http://forums.steampowered.com/ un prasi VALVe lai paliidz tev salabot savu Cracked serveri!! Tieshaam, ja ir nelegaals kautkas, tev neviens nepaliidzees, protams, vari prasiit citiem cilveekiem. Izlasi sho: man saak runaajamais iet uz beigaam tapeec LUUDZU uzdod man kaadu jeedziigu jautaajumu

Instalet Linux nav gruuti. Kaa tad tu dabuuji Windows savaa PC? Salateetis ielika?

Link to comment
Share on other sites

Nu un, ieej un palasi likumu un tad runa preti.

Legals vai ne, likuma ir teikts par uzbrukumu draud tas un tas .

Par nelegalu programaturas lietoshanu jau ir cits staasts.

MAN IR NAZIIIIIIIS!!! MIRSTIIIIIII!!!!!

^joke^

Neviens tev neuzbruuk, veciit!

Link to comment
Share on other sites

tu paskaties lielaakaa dalja serveru ir nelegaali..! ja valvei tas tik traki jaatu tad vinji riikotos..+thydevil tev tas ir tie6aam vienalga tikai tagad saki visaadas atmazkas..

Edited by jefins
Link to comment
Share on other sites

Gakh un Nexto... kas juus baigie taisniibas ciiniitaaji atradusies???

ko juus ar to gribat pieraadiit ka karinat un ciinaties pret nelegaalajiem serveriem!!! baigie varoni juutaas!!! ticiet man uzrasieties uz ne tiem cuvakiem kuri atbrauks un jums muuļus izdauziis!!!!

Link to comment
Share on other sites

tu paskaties lielaakaa dalja serveru ir nelegaali..! ja valvei tas tik traki jaatu tad vinji riikotos..

Da labi, kas te ierunajas, vinji jau rikojas, biezhak apmekle kautkadus underground forumus: piemers:

After being contacted by VALVE by phone and direct mail contact, we have been forced to close SuperSteam for the users and for my sake. Afer having the proof of concept that i can be sued and taken to jail, its a thing ill gladly give up doing as a project. I hope you users understand, i dont want you getting in trouble and myself.

The letters is real and so were the phone calls, and they are very convincing.

If you would like to make something like what i was making, dont do it, it is extreamly illegal.

The main reason for this project closing is because of a user sending VALVE the client and his username and password.

Vlave didnt like to see all there games being able to be downloaded 100% and played 100% including buggy VAC2 access.

The main reason for the legal action is the preloading feature all the games work without needing to contact valve. Was the closest thing to braking into somebodys house and stealing there shit.

Well i hope you guys understand im not paying for anyones enjoyment. I would not survive a lawsuit from VALVE.

Vinji nav tik stulbi p0k3m0n1 ka dazi labi te wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Dzhekin, pieregistreejies http://forums.steampowered.com/ un prasi VALVe lai paliidz tev salabot savu Cracked serveri!! Tieshaam, ja ir nelegaals kautkas, tev neviens nepaliidzees, protams, vari prasiit citiem cilveekiem. Izlasi sho: man saak runaajamais iet uz beigaam tapeec LUUDZU uzdod man kaadu jeedziigu jautaajumu

Instalet Linux nav gruuti. Kaa tad tu dabuuji Windows savaa PC? Salateetis ielika?

spam off smiliez.de_2125.gif

post-2-1175811289.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...