Jump to content
GIGN Forum

Xp Windows Prasa Naudu :d


Edzha
 Share

Recommended Posts

Nu liet a tada, ka man windwos izmeta pazionjumu pirms 2 dienam un jau 2 dienas vins stav zvaizgnite labaja apakseja sturi pie pulsktena tas mani tracina nu uzpiezu uz vina vins iemet kada lapa window un prasa lai samamksaju naudu nu vnk aplauzos kaut kads sviests bilde apaksa a un lapa kura iemet ir te

post-6-1175284887.gif

Link to comment
Share on other sites

Nu liet a tada, ka man windwos izmeta pazionjumu pirms 2 dienam un jau 2 dienas vins stav zvaizgnite labaja apakseja sturi pie pulsktena tas mani tracina nu uzpiezu uz vina vins iemet kada lapa window un prasa lai samamksaju naudu nu vnk aplauzos kaut kads sviests bilde apaksa a un lapa kura iemet ir te

Nevajag kačat visadus sudus! smiliez.de_2428.gif

Bet ja gribi (ja tas ir iespejams) izdzēst tad ej Start ->Control Panel ->Add or remove programs! smile.gif

Link to comment
Share on other sites

nē tas nav iespējams, jānovelk speciāls toolis WGA remover un varēsi viņu dabūt nost, cik esmu dzirdējis var dabūt arī cracku!

piereizes jauajums samuray ka lai dabu nost system alert! ja nezini uzztaisishu sreenshot!

Viņu caur Ctrl -> Alt -> Delete newar dabuut nost! pilnais nosaukums ir laikam SpyDawn ...

Edited by spyker-cs
Link to comment
Share on other sites

lool biggrin.gif ja sapratu pareizi man arii tads bija pirms paris dienam lidz izdzinu to vellnu ara...

tas nav nekads ka4ats suds, tas ir no microsoft puses ieperinats mesls, aka censas izskaust nelegalos winus, un uzrakusi to ka tev ir kreisais un tur teiksts 2- 4 nedelas laika lai nopirktu winu pa 150$ biggrin.gif

es atradu zaliites un nu vairs man nepipisas smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Dzeki nav dumji! Agrak vai velak (pec 1 menesa), bet visiem ar kreiso Windowsu naksies atdurties pret to, ka updates vairs nespid. Ok - bus tur visaadi cracki, bet updeitu nebuus. Karoce - bus reaals pisaks!

Beefy

un tev protams ir legāls windows ne?

Link to comment
Share on other sites

es parinstaleju win pec shita suda jo vecajam bija nokacajies bet nezinaju ka nonemt... shitam jaunajam ar uzpisas vins bet piespiedu lai neinstale un liek mani miera biggrin.gif vairs nav raadijies laugh.gifsmiliez.de_2125.gif

Edited by 665
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...