Jump to content
GIGN Forum

nu kas i ko?


Guest hippijsss
 Share

Recommended Posts

Guest hippijsss

ble tu smeredeli jurko iemacies rakstiit peace kautkads siiikais no siliites iznacis raksta piis . kas tad taa raksta ? nu vieniigi Jurko smiliez.de_2428.gifsmiliez.de_2551.gif mjaaa ble kur tas macho ? ja es buutu admins es dariitu shadi smiliez.de_2090.gif nejau nee joxxxx me nav tik varens dry.gif

Edited by hippijsss
Link to comment
Share on other sites

macho man vajadzetu klanam vote . vari iedot ? man ir 24 gadi un manaa klanaa nav neviena speletaja kuram butu zemak par 20gadiem me nopietni unsure.gif[email protected]

http://www.gign.lv' ]

kaarteejais fenomens....

vai tik tu neesi tas viedais 24gadiigais dzheks kas nespeeja atrast GIGN forumaa pieteikumu sadalju, ja to ir speejushi kaukaadi maloletkas ap 11 gadiem.

Ticamiibas moments kaut kur citaa pieturaa izkaapj.

un... JAA es tieshaam varu. Man tik tieshaam ir taada iespeeja kaa iedot votes.

Link to comment
Share on other sites

macho man vajadzetu klanam vote . vari iedot ? man ir 24 gadi un manaa klanaa nav neviena speletaja kuram butu zemak par 20gadiem me nopietni unsure.gif[email protected]

http://www.gign.lv' ]

kaarteejais fenomens....

vai tik tu neesi tas viedais 24gadiigais dzheks kas nespeeja atrast GIGN forumaa pieteikumu sadalju, ja to ir speejushi kaukaadi maloletkas ap 11 gadiem.

Ticamiibas moments kaut kur citaa pieturaa izkaapj.

un... JAA es tieshaam varu. Man tik tieshaam ir taada iespeeja kaa iedot votes.

Galvenais, ka klaniem (arii bez vaarda) dod votes tiesiibas peec taa vai Tev klanaa nav neviens, kas buutu jaunaaks par 20 gadiem smiliez.de_2428.gif4.gif Marchello, Tev ir smagi paveicies un es vispaar nesaprotu, kaa Tu savos 19padsmit esi dabuujis votes un admina(!!!) tiesiibas wink.gif4.gif

Link to comment
Share on other sites

shitais hipijs kad me un veel dazhi speeleejaam zeonas servaa.. vinjsh ar tad speeleeja.. tikai taapat.. prasa man ar lai iedodu tiesiibas uz zeonas servu evil6.gif ar saaka kauko muldeet ka vinjam 24 gadi vai cik tur...... [pfffffff]

Link to comment
Share on other sites

da bljeeee kads jums tur sakars ar mani un macho sarunu nu jogaidii please.gif tak zai bal ka juus te maisaties nu labi komentarus jau var parakstiit bet nu iejaukties starp mani un machu nu please.gif tak liekat mani mieraa. nejau juus man dosiet taas tiesiibas bet gan macho ,bet veeel jau nekur nav rakstiits ka vispaar dabuusu ( dry.gif ) es visu savu muzu gaidiju shiisi tiesiibas . galu galaa man vaig un es gribu bet viss ir macho rokas taka macho turies es par tevi peace.gif

Man patikaas $ii pui$a dazhi izteiktie teksta elementi 4.gifsmiliez.de_2428.gif

Piemeeram:

kads jums tur sakars ar mani un macho sarunu, (teikuma uzbuuve-ideaala, gluzhi kaa no Ziidas mutes nakusi biggrin.gif )

zai bal (ah, tad shitaa to vaardu pareizi raksta wink.gif )

nejau juus man dosiet taas tiesiibas bet gan macho (dos,dos,nejau,nejau), bet pats labaakais:

starp mani un machu 4.gif

Nu ko macha, piiis 4.gif!

Link to comment
Share on other sites

ble tu smeredeli jurko iemacies rakstiit peace kautkads siiikais no siliites iznacis raksta piis . kas tad taa raksta ? nu vieniigi Jurko smiliez.de_2428.gifsmiliez.de_2551.gif mjaaa ble kur tas macho ? ja es buutu admins es dariitu shadi smiliez.de_2090.gif nejau nee joxxxx me nav tik varens dry.gif

tipisks 24gadnieka teksts.

gordon - ignoree jurko smile.gif tam aakstam darbaa nav ko dariit smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest hippijsss

aaa ja kas macho es tevi respekteju un piedod kas notika GIGN servukaa man vienkarshi melnie uznaca jo..... aa nu tev tak neinteresee sor smile.gifsmile.gif bet man ta liekas ka mees novirzamies taka biku no temas ne ? smiliez.de_2538.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest hippijsss

baaaaaaaaaaaac ka man besii tas Jurko devil.gif man liekas ka vins ir aptaurets smiliez.de_2428.gif telo te kautkadu kruto domaa ka ar macho lielie chomi utt bet macho nedomaa otradi ka juus esat abi baigies chomi bet ka Jurko domaa ka tu vinjam esi baigais choms unsure.gif

Link to comment
Share on other sites

baaaaaaaaaaaac ka man besii tas Jurko devil.gif man liekas ka vins ir aptaurets smiliez.de_2428.gif telo te kautkadu kruto domaa ka ar macho lielie chomi utt bet macho nedomaa otradi ka juus esat abi baigies chomi bet ka Jurko domaa ka tu vinjam esi baigais choms unsure.gif

lmfao.gif

zini ko dzhekinj. Es arii domaaju ka mees ar Jurko esam baigie chomi. Droshvien es arii esmu aptaureets...

2daGGer jaa vinsh tur straadaa. Es saprotu ka tev gruuti noticeet, bet taa tas tieshaam ir.

Link to comment
Share on other sites

Vienkaarshi es esmu smiliez.de_2428.gif , kas piehaltuuree firmaa.,kur apgrozaas lielais pikjis un nezin kaapeec iedomaajos, ka esmu baigais choms Macho! Bljin kur taads smiliez.de_2428.gif var rasties smiliez.de_2477.giflaughing7.gif

Edited by Jurko
Link to comment
Share on other sites

tam aakstam darbaa nav ko dariit smile.gif

Nee,man dazhkaart tieshi piebesii,ka citi var likt miiksto bet man jaastraadaa biggrin.gif Nu kjipa faaterim liekas,ka es neko nedaru (un taa vienmeer wink.gif4.gif )

Nu un tad es ienaaku un uzlieku miiksto darbam un citreiz panesaas varbuut arii kaut kas sviestains!

Bet taapeec jau nav mani jaapadara par greekaazi wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...