Jump to content
GIGN Forum

Apali Objekti


krisis555
 Share

Recommended Posts

ka var uzlikt apalus objektus piem auto riepas vai luuku vaakus(arii ar carve pasas luukas utt..)???? man vnk negribas 4akareeeties ar to griesanas un sliipuma liksanas tooliem!!!

Labajaa pusee no primitiiviem izveelies Cylinder (cilindrs)

Ievadi cik daudz puses tev vinam vajag (8 ir ok prieks videji

liela cilindra) un tad tanii skataa kur buus cilindrs apaljsh

nospied ENTER lai radiitu jauno brush.

Link to comment
Share on other sites

nu no kantaina kuba ar clipping tools to arii dara tongue.gif

var arī likt lai taisa nevis block bet arch (malaa pie kategorijam kad esi izvelejies block tools funkciju)tik man liekas tas vienmer nederes..

EDIT nu jaa var arī Cylinder smile.gif ( vispar nez kapec teicu arch nevis cilindru tongue.gif )

Edited by Sebis
Link to comment
Share on other sites

a man atkal radas viena problema! kipa kaa uztaisit tuneljus sapratu bet probleema ir ar ieejas un izjeas caurumu izgriesanu! man ir viens liels klucis kaa zeme! kad vinja viduu ieliku 8daljiigu cilindru un uzspiedu carve vinjs man to zemi sadaliija 8 daljaas un kad es vinjas nejausi izstumdiju atpakal nevaru dabuut sad.gif

Link to comment
Share on other sites

nu nelietojat to carve un nebūs tādas stulbas problēmas!

neviens nopietns mapers nelietos carve, bet gan ņems un manuāli griezīs caurumus ar clipping tool wink.gif

Esmu nenopietns mappers! laugh.gif

kgan carve domaats lai taupiitu laiku, ar daudzstuuriem dazhreiz rodas probleemas...

Link to comment
Share on other sites

vispar ja jau ta padoma tad tas pats iznaktu arii ja lieto clipping tool! es atradu risinaajumu! man mapes zme sastaav no viena liela klju4a! es vinjaa izgriezu atseviskju kvadraatu un kvadraataa izgriezu cilindru! no taa mees ieguustam kad 8 daljaas nesadalaas visa zeme bet gan tikai parpalikusais kvadrats kas tika saakumaa izgriezts!

bet ta ka es izgriezu to kvadraatu tad paari palikusais zzemes gabals arii sadalijaas bet ne tika sarezgiitos trijsturos ka pa taisno griezot cili ndru bet gan smukos taisnsturos!!! THANK YOU!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...