Jump to content
GIGN Forum

Shutdown Day


vincister
 Share

Recommended Posts

Find yourself a girl, and settle down

Live a simple life in a quiet town

Steady as she goes (steady as she goes)

Steady as she goes (steady as she goes)

So steady as she goes

Nu baigi labi.........tad jau labāk ieiesu pie draugiem un labāk padzersim šņabsu smile.gifcool2.gif

Link to comment
Share on other sites

NOOOOTkjip no borata? biggrin.gif

par tēmu - nu visu dienu bez kompja jau nu to4 neizdzīvošu.

Nu lol, a ko tu darītu ja tev kompim, nu nez piem salūztu HDD un videokarte? Apzagtu tantiņas lai dabūtu naudu jaunam HDD un videokartei vai arī aplietu sevi ar bendzīnu un aizdedzinātos? smile.gif

Bet par tēmu - Iztikt var mierīgi, gulēt līdz ~15:00 tad ārā kādu fuci paspēlēt vai kko tādu....nu krč atrastu ko darīt.

Link to comment
Share on other sites

tizlums kautkaads taada diena!

kāds tur tizlums, tas ir apsveicami, ka kāds vēlas šajā datorizētājā laikmetā ko tādu izdarīt! padomā pats, katru dienu miljoniem cilvēki sēž pie PC, un tikai vienu dienu no 365 iztikt pez šīs lietas, tas taču šķiet nekas, bet tomēr cilvēki pat to nevar izdarīt (es arī! biggrin.gif). nu re, esmu runājis!

Link to comment
Share on other sites

sagadiishanaas deelj sanaaca netikt pie kompja. dzert ir labi. bet par teemu - iipashi reaali tas nav. nav jau taa, ka es buutu ahuuna atkariigs un psc psc psc visu dienu seedeetu pie PC, bet vienkaarshi bez PC juutos kaa bez rokaam. taapat shad tad saaku dungot kaut kaadu dziesminju, tad uzreiz jaaiet pie kompja un jaanovelk, skolai arii visaadi sh!ti vajadziigi, katru dienu apchekoju kas notiek Latvijaa etc. kompis vnk ir muusdienu cilveeka ikdienas sastaavdalja. wink.gif

Link to comment
Share on other sites

fck, biju piegājis pie neta uz veselu minūti, lai apskatītos laika ziņas.

laikam esmu atkarīgs no datora sad.gif

Krīzes centrā "Skalbes" tev vienmēr palīdzēs! Zvani pa bezmaksas uzticības tālruni 8009000 visu diennakti!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...