Jump to content
GIGN Forum

Shutdown Day


vincister
 Share

Recommended Posts

Nu ko esi gatavs? Izturēsi? Diena bez PC http://www.datuve.lv/raksts/1498/Shutdown_day

24. martā ikvienam ir iespēja piedalīties vienā no lielākajiem un vērienīgākajiem eksperimentiem Interneta vēsturē, kura mērķis ir noskaidrot, cik daudz cilvēku no visas pasaules var nelietot datoru vienu diennakti, un kas notiks, ja eksperimentā piedalīsies ievērojams cilvēku skaits.
Link to comment
Share on other sites

nemaz nemēģināšu mēģināt

ja 6dien visu dienu nīksti mājās, tad bez pc neiztikt un izskatās, ka šo6 dien nīkšu

varētu uzrīkot kopīgu akcijas dalībnieku dzerstiņu 6dien, lai ir ko darīt naughty.gif

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

Briivi! Labaak 6dienas dienaa taisiishu hadeni savam bmw! thumbsup.gif un vakaraa iedzershu alu! pa nakti guleeshu. takaa shitaa lieta ir ljoti vnk izdaraama.

P.S. niknaak buutu ja tas pasaaciens buutu uz nedeelju, tad gan buutu jaapadomaa.

Link to comment
Share on other sites

khe, varbūt es varētu izslēgt savu darba datoru? galu galā vienu datoru uz vienu galvu (savu) būšu izslēdzis. un pārfrāzējot vienu komiksu - kur ir viens izslēgts dators, nav vairs vajadzības pēc otrā.

Link to comment
Share on other sites

Countdown: 00 03 31 03! tas nozīmē, ka pēc 3h un 30min jārubī arā dators! Izturēšu kak neh*j! Iešu normāli izgulēties, no rīta piecelšos, aiziešu uz darbu, pēc darba padzert kko grādīgu un atkal gulēt! Tākā domāju, ka man tas problēmas nesagādās nekādas! smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Manis pēc kaut PC var nestrādāt no 8.00-22.00 nu bet vēlāk toč nēēē...

A neslēgt PC no 24.marta 00.00 un līdz 24.marta 24.00 nu ja tāā tad diezvai! zaban.gif ko es tad darīšu naktī?? blink.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...