Jump to content
GIGN Forum

Bērnības Izteicieni.


Traffic
 Share

Recommended Posts

Vēlos dzirdēt jūsu bērnības izteicienus, ja jums tādi ir. Man personīgi to ir ļoti, ļoti daudz. Domāju, ka varētu būt interesanti palasīt smile.gif

Tātad sākšu.

Naklaklaks - Naktskrekls

maoze - majonēze

dievlis - dvielis

a divi - abi divi

tubra - truba

babura - bārbija

es nēsus kāpostus ēdusus - es nēsmu kāpostus ēdis

intumbents - instruments

Es arī gribu gurķus masēt (rīvēt)

pabraks - pagrabs

es nopurdējos - es nopirdos hihi

plēvainas lūpas - aukstā laikā sakaltušas lūpas

sasprindzināties ar glāzēm - saskandināt glāzes

mīcinātājs - koks, ar kuru vannā iemērc veļu.

man pirksts palika klibs

taisnieki - remontieri, mehāniķi utt.

pupu uzliktnīši - krūšturis

bite sēž uz loga rofl

uzrūcenis - uzpūtenis

parāds - pamācība

dūrainis - īlens

es-Man šitais krekls jau spiež

mamma-Tā jau varētu būt, esi droši vien jau izdaudzis

-es Noticēji! Kāpēc tu tik ātri esi ticīga? XD.gif

-kas tev mutē mets

-kāds mets?

-tas bites mets ar caurumiem. Man garšo ar visām mizām (šūnu medus)

ir vēl diezgan daudzi visādi manis, no zila gaisa izdomājumi, kurus nerakstīju, domāju, ka jums nebūs tik smieklīgi.

Ceru, ka bija smieklīgi thumbsup.gif

Edited by Traffic
Link to comment
Share on other sites

haha, nenjem ljaunaa, bet taa jau tie geji rodas - beerniibaa ar baarbijaam speeleejoties! XD.gif

Gadījumā tieši ne otrādi? mhm man man kkā neliekās, ka tā bārbija būtu vecis. Bet mož es kko nesaprotu smile.gif Katrā ziņā gejs nēsmu un ar bārbijām es nespēlējos vnk nemācēju to vārdu izrunāt.

p.s. Man ar izrunu viss ir pilnīgākajā kārtībā tagad laugh.gif

p.s.s.Šie te ir savākti kkur līdz 6 gadu vecumam.

p.s.s.s. Šos jau es neatcerējos, visi ierakstīti dzimumgrāmatā, vai kā tur viņu sauc. Grāmata, kur visa informācija par bērnības gaitām. lol ja to grāmatu tā nesauc, tad jauns vārds atkal XD.gif

Edited by Traffic
Link to comment
Share on other sites

mani pirmie ZS. Ai egīte, ai egīte cik saista tu gan esi

budeklis - gludeklis

Ļenins - Ļanens

suns - vau va, va va

ņam ņam - kautkas garšīgs

Nekas vairāk nenāk prāta...

~2-2.5gadi

Edited by knds
Link to comment
Share on other sites

Gadījumā tieši ne otrādi? mhm man man kkā neliekās, ka tā bārbija būtu vecis.

Da kaada atskjiriiba?! Baarbija vai vecis...zinu tikai to, kad es augu, par taadaam baarbijaam pat dzirdeejis nebiju, jo tajos laikos bija tikai viena rotaljlieta - vecteeva pashtaisiitaa "ragatka", tb kakjene wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Da kaada atskjiriiba?! Baarbija vai vecis...zinu tikai to, kad es augu, par taadaam baarbijaam pat dzirdeejis nebiju, jo tajos laikos bija tikai viena rotaljlieta - vecteeva pashtaisiitaa "ragatka", tb kakjene wink.gif

citi gadi, citi laiki. Baigais offtopiks aizgāja

jonathan gan bija ritīgi labs laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

no beerniibas atceros vienu forshu siici, tipa bijaam ar famiiliju kaut kaadaa izbraukumaa pie ezera, a tur taadi koka blukjiishi uz kaa seedeet, bet nu taadi prasti, nekvalitatiivi apsliipeeti. nu un dzheks tagad atnaak, nez kaadi 6 gadi vinjam mozh bija, neatceros tik siiki, tipa seezhas un nobljaujas pilnaa balsii: 'AU!!! MAUKA PAKALJAA!!!' ar to 'L' burtu vinjam iisti labi negaaja... wink.gif pasham senchi ir staastiijushi, ka tad, kad noliku kluci podinjaa dziedaaju 'man vairaak kaka nebuus' dziesminju huh.gif

Link to comment
Share on other sites

aaaahahahahah pirms ~3-4 gadiem braucot uz laukiem ierēcām par pusbrāli, kam tad bija 5 vai 6 gadi un viņš "r" vietā izrunāja "p" smile.gif

Un tad kad braucot uz laukiem mēs tur runājām par to ka rajonā dzīvo vecs vecis Renis un viņš prasīja, ko tas Penis dara, tad visiem bija jārēc smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...