Jump to content
GIGN Forum

Mans 1. Cs Muuvijs! :d


novijas
 Share

Recommended Posts

Tu gadiijumaa neesi 4iiteris? eusa_doh.gif Psc, pirmais frags vispaar bija nereaali labs (kur tu pat vinju nenoshaavi no saaniem slap.gif ) un veel viens - de_nukee, kad tu apmeeram izshaavi 20 lodes lai noshautu T no mugures..?  Da nee 4aliit, turies, treneejies un varbuut arii izaugsi par normaalu speeleetaaju... 34.gif Aa un aizmirsu veel pateikt, ka serverus tu arii esi izveeleejies vienus no skilotaakiem.. smile.gif

1. ciiteris es 100% neesmu

2. Tas kur no muguras saavu bija csdm serveris un es biju tiku paraadiijos un saavu baigi haotiski biggrin.gif

3. es filmeeju Mostwantedaa, Apollo (CSDM) un cs.carnikava.org

Nu kas jums ir dzeki? Lai taksh čalis cenšās, taisa gan jau ar laiku uzceps kko taadu ka jums vispar mutes valjaa paliks..?

thanks ka noveerteeji!!! Tas ir mans Pirmais muuvij un es neizveeleejos vislabaakos fragus !!! es liku fragus kuri man bija uzfilmeeti!!!

Novij ievieto movie Te

jau meeginaaju cota newareeju uplaudot!!! sad.gif

Edited by novijas
Link to comment
Share on other sites

El Moerto vispār jobnutijs esi ? (sorry ka lamājos) Bļe Aim = Nereāls daunis kas staigā apkārt un šauj visiem Hedos !! Ta ka nespamo kkādos topikos ja neko nevari ierakstīt sakarīgu (šis arī tāds nevajadzīgs spams) smiliez.de_2523.gif

ooooo es esmu AIM : smiliez.de_2551.gifsmiliez.de_2551.gifsmiliez.de_2551.gifsmiliez.de_2551.gif

Link to comment
Share on other sites

3. es filmeeju Mostwantedaa...

ceru ka mana galva tur neripos biggrin.gif

P.S. ja tu izmanto sony vegas, kam tev vajag to smirdigo movie maker? Par kvalitati - man liekas ka sada kvalitate var but tikai un vienigi draugiem.lv Lejupladeta movie tada kvalitate zaban.gif

Edited by tankeris
Link to comment
Share on other sites

ceru ka mana galva tur neripos biggrin.gif

P.S. ja tu izmanto sony vegas, kam tev vajag to smirdigo movie maker? Par kvalitati - man liekas ka sada kvalitate var but tikai un vienigi draugiem.lv Lejupladeta movie tada kvalitate zaban.gif

tas ir mans PIRMAIS moovijs !! es tikai maacos!!!

Link to comment
Share on other sites

manaa sigaa ir mans pirmais movie. muzika salikta a4garni, beigas sux, bet vismaz kvalitate ir k-kada! P.S. ari filmets ar fraps

1. dabuu crack'oto fraps

2. filmee uz pec iespejas mazakas izshkjirtspeejas

3. kad rendere uz vegas, saliec opt sakarigi

Link to comment
Share on other sites

1plusinsh tev ir par to ka man nevajadzeja vinju vilkt,ka uzreiz sasledzas ar MEDIA PLAYER un vareju noskatities!malacis,ka ieliki istaja saitaa,jo ja es vinju butu novilcis un tad man buutu jaskatas es butu shokaa vnk shock1.gif Fragi vnk rulzz biggrin.gif Nukes frags,vesela atvere no muguras 2m attaluma biggrin.gif Bet nu ir daudz kas redzets!Muzons galigi ačgārni!:) Kvalitate drankjiga!:( Atzime pat ir parak augsta "2vi sēdies!" Tev daudz ir japieliek! wacko.gif

Link to comment
Share on other sites

El Moerto vispār jobnutijs esi ? (sorry ka lamājos) Bļe Aim = Nereāls daunis kas staigā apkārt un šauj visiem Hedos !! Ta ka nespamo kkādos topikos ja neko nevari ierakstīt sakarīgu (šis arī tāds nevajadzīgs spams) smiliez.de_2523.gif

gjeeenijs tu to4 neesi 1d71.jpg

buutu izvairijies no pazemojuma, ja buutu pirmstam parbaudijis kaut vai tildes datorvaardniica, kas vaardu aim tulko kaa : noluuks, meerkjis, nodoms,meerkjeet,teemet.

par muuviju - sry bet kraps to4. vel tas texts saakuma vispaar smiliez.de_2551.gif

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

jona,noteikti vinja miljakie un labakie fragi naughty.gif

biggrin.gif

nee nu vnk domaaju, ka movikaa vajadzeetu likt skaistus fragus, sharas u.t.t. bet taadu botinju izderiibas vareetu ielikt "just like zbot" movikaa...

novijas, domaaju, ka shitaadus movikus vareetu uztaisiit tikai pats prieksh seviim un tad paskatiitos citus movikus un maaciities no citu kljuudaam, ja nee redzi kaa sanaak, ka visi bljauj "shit" un "lol" u.t.t.

Link to comment
Share on other sites

Tizlaku muviju vel nebiju redzejis! tas nebija uzbrauciens, es tiesham esmu redzejis daudz muvijus, bet shis ir viss pretigakais... noskatijos un sabojaju sev garstavokli..

Pilnigi piekritu biggrin.gif, bet nu pat mans movie bus labaks, cerams ka pa brivlaiku bus gatavs biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

biggrin.gif

nee nu vnk domaaju, ka movikaa vajadzeetu likt skaistus fragus, sharas u.t.t. bet taadu botinju izderiibas vareetu ielikt "just like zbot" movikaa...

novijas, domaaju, ka shitaadus movikus vareetu uztaisiit tikai pats prieksh seviim un tad paskatiitos citus movikus un maaciities no citu kljuudaam, ja nee redzi kaa sanaak, ka visi bljauj "shit" un "lol" u.t.t.

es fragus neskiroju un taisiju no taa kas man bija!!! karoce meeginaaju no suuda konfekti izveidot!!!! muuvijs tapa pa 1,5 dienaam biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

es fragus neskiroju un taisiju no taa kas man bija!!! karoce meeginaaju no suuda konfekti izveidot!!!! muuvijs tapa pa 1,5 dienaam biggrin.gif

Nu un kads tolks bija likt vinju sheit? un tev neizdevas izveidot sudu par konfekti, bet gan par veel lielaku sudu nekaa bija!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...