Jump to content
GIGN Forum

De_abvs


amnezija
 Share

Recommended Posts

Mape de_abvs

Variants beta versija

max.players 20-CT 20-T

mapes tips defuse

Apraksts- T sāk ārā mašīnās jāuzspridzina ziemas dārzs vai llieldatori. CT sāk otrpuss ēkai un jānovērš T uzbrukumi.

P.S mapē iespējam ka lago bet īpaši lieli tukši laukimi tur nav. Gaidu ieteikumus un palīdzības mapācību par lagu samazināšanu. Mape beta stadijā tapē daudz kas tiks uzlabots un iespējams izņemts vai aizvietots. Lūzdu maz kritikas un daudz labus ieteikumus wink.gif . A varbūt jums patiktu labāk ka mape ir tādā naksnīgā noskaņojumā ar ielas lampām un gaismām pie sienām nevis diena ?

UN vel pasakat cik jums ir lieli lagi mapē skālā 1-10 1 mazi 10 ļoti lieli.

screen_1

screen_2

screen_3

screen_4

screen_5

Edited by amnezija
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

biggrin.gif lol var rezēt ka neapskatīji visus skreenus un neizlasīji visu un pat drošvien nenovilki un nepaskraidīji pa to lol ass biggrin.gifbiggrin.gif

P.S pat deru ka pats neesi uztaisījis nevienu normālu mapuku un tapē kritizē citu un uzdodies par pro kritiķi biggrin.gifbiggrin.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gif aa vel aizmirsu pieminēt lollll tā ir beta smiliez.de_2428.gif

Edited by amnezija
Link to comment
Share on other sites

tu nokompilēji bez VIS??? shock1.gif

tu laikam nesaproti kam VIS ir domāts....

karoče kompilē ar VIS un paskaties - redzēsi atšķirību!

Pievienoju uzskates materiālu biggrin.gif

EDIT:

p.s.s. mjā nepatīk ka visās vietās ir vienāds spožums new_silly.gif

tas tapēc ka VIS izslēdzot, RAD taisīs tikai direct lightning (bez ēnām etc.)

post-22-1173535813.jpg

Link to comment
Share on other sites

tas ka visās vietās vienāds spožums tas ir tas lielākais gļuks biggrin.gifbiggrin.gif vienkārši man tā mape ir tik liela ka komplitējot man ir jāizslēdz hlvis.exe lai varētu sakomplitēt debesis biggrin.gifbiggrin.gif bet es centīšos to vicu fixit wink.gif

P.S par gramatikas kļūdām es ātri drukāju biggrin.gifbiggrin.gifwink.gif

Link to comment
Share on other sites

tu nokompilēji bez VIS??? shock1.gif

tu laikam nesaproti kam VIS ir domāts....

karoče kompilē ar VIS un paskaties - redzēsi atšķirību!

Pievienoju uzskates materiālu biggrin.gif

ja bte ja es atstāju un komplitēju ar hlvis.exe man viņš nesakomplitē jo tās debesis vel jo projām ir pa lielu smile.gif es vienkārši nedaudz pakomplitēju ar vis kād viņš sāk ķerties klāt sky es izslēdfzu viņu jo ja viņš ir ieslēgts man nekad nav pabeidzis komplitēt biggrin.gif

P.S mēs šito jau vakar ar draugu izfiltrējām un komplitēt pabeidz tikai ja atslēdz beigās hlvis.exe wink.gif tākā man te vel ir daudz ko darīt biggrin.gif

aa kam ir domāts viss es zinu bet kā redzi man tas spiesti jāatslēdz biggrin.gif

Edited by amnezija
Link to comment
Share on other sites

es vienkārši nedaudz pakomplitēju ar vis kād viņš sāk ķerties klāt sky es izslēdfzu viņu jo ja viņš ir ieslēgts man nekad nav pabeidzis komplitēt biggrin.gif

kāda jēga "nedaudz" pakompilēt? blink.gif

neatbildi, tas bija retorisks jautājums. Atbilde ir - nekāda jo VIS saglabā tad kad pabeidzis.

Debesis nevar būt par lielu(ja tu tās esi uztaisijis kā es teicu), tikai tev jārēķinās ka VIS var paņemt nedaudz laika.

Jautājums tev -> cik tad tagad ilgi tev kompilē?

aa kam ir domāts viss es zinu bet kā redzi man tas spiesti jāatslēdz biggrin.gif

stipri šaubos ka tu zini

Link to comment
Share on other sites

es sataisīju tā kā tu teici bet... tomēr viņš man nepabeidz komplitēt. un es nedomāju ka viņš kompilē ilgāk kā 7 h . man viņs tik ilgi komplitēja un nepabeidza pat tad kad es sataisīju debesis kā tu teici. Vo tādi ir tie gļuki biggrin.gif

P.S Pēc tavām domām cik ilgi būtu jākompilē mana mape ar visu vis.exe ?

Nja pēc tavas pamācības jau man viņš ar nekomplitēsies jo lai strādā gaismas iekš sky.

sky klučiem ir jābūt savienotiem tas nozīmē ka jātaisa arī apakšā sky un atkal būs pa lielu. bļe man neveicas biggrin.gifsmiliez.de_2551.gif

Edited by amnezija
Link to comment
Share on other sites

you missed the point!

kāds vēl apakšā sky?

ai karoče atsūti man to savu RMF pa PM un paskatīšos kā tu tur esi salicis. Jo izklausās ka neesi sapratis.

jā es esmu nepareizi salicis bet mana teorija ir ja visu neaizklāj ar sky tad gaismas nestrādā un tā ir patiesa.!!

P.S bet iespējam ka esmu tikai liels noobs kas vēlas pierādīt savu un kļūdas wink.gifthumbsup.gif

Edited by amnezija
Link to comment
Share on other sites

mape vnk drausmigi milziga, man apnika skraidit, bet jautajums taads: vai no A uz B var aizskriet??? k-ka nepamaniju

biggrin.gifbiggrin.gif pašā sākumā bija jau paredzēta mape vel lielāka bija domāti vel 2 gaiteņi bet es sapratu ka tas ir pa daudz biggrin.gif bet A un B pointi ir diezgan tuvi mna pašam nelikās ka viņi ir tik tālu uzrukāju ar botiem tīri ātri var paspēt aizskriet līdz bubmu vietām wink.gif

AA ja tev šitā liekas milzīga tad tev vajadzētu apskatīt manu rats biggrin.gif vo tā ir gigants bet biš gļuko kad būs bez gļukiem iemetīšu smile.gif

Edited by amnezija
Link to comment
Share on other sites

Jocīga karte, 2 min skraidīju neatradu spotu kur c4 jāliek. Kam vajadzīgas tik daudz istabas? Man lago 8/10 - fps ~20, dažās vietās 7-8, a citur 60-90.

Man nepatīk. Visvairāk man besī tās mašīnas sākuma.

Es vērtētu uz 3/10. Vienkārši tu esi pārcenties. smile.gif20.gif

Link to comment
Share on other sites

Jocīga karte, 2 min skraidīju neatradu spotu kur c4 jāliek. Kam vajadzīgas tik daudz istabas? Man lago 8/10 - fps ~20, dažās vietās 7-8, a citur 60-90.

Man nepatīk. Visvairāk man besī tās mašīnas sākuma.

Es vērtētu uz 3/10. Vienkārši tu esi pārcenties. smile.gif20.gif

lagi skaidrs. pārcenties labs raksturojums biggrin.gif un ja kas c4 vietas ir atzīmētas ar A un B burtiņu uz grīdas viena vieta ir ziemas dārzā es nezinu kā to var neieraudzīt biggrin.gif un otra vieta ir pretīm telpā kur sāk CT biggrin.gif

Edited by amnezija
Link to comment
Share on other sites

nu tu tiešām nesaprati, es teicu turpini sienas uz augšu. bet ko tu? tu tikai pieliki skybox tuvāk.

pielikšu paraugu kā ir pareizi un kā ir nepareizi!

karoče pievienotajā failā ir divas telpas. tā kura ir kartes vidū ir pareiza, bet tā kura kreisā augšējā stūrī ir nepareiza!

paraugs.rar

Link to comment
Share on other sites

nu tu tiešām nesaprati, es teicu turpini sienas uz augšu. bet ko tu? tu tikai pieliki skybox tuvāk.

pielikšu paraugu kā ir pareizi un kā ir nepareizi!

karoče pievienotajā failā ir divas telpas. tā kura ir kartes vidū ir pareiza, bet tā kura kreisā augšējā stūrī ir nepareiza!

paldies

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...