Jump to content
GIGN Forum

Velies Tuuret Muusu Serveri?


AbSyEnE
 Share

Recommended Posts

Pirms sazinies ar mums vai posto, paarliecinies :

1.Vai tavs pc spees uztureet bez lagiem vismaz 15 slotus,(ja nejeedz cik tavs PC vareetu turet neraksti vispar neko)

2. Serverim jabuut iesleegtam vismaz 15h katru dienu var buut iznjeemumi ,tehniskas broblemas uc...

Aceries , mums vajag Public servera starpnieku, tapeec neuzmaacies ar jautaajumiem lai liekam kaadu citu pluginu virsuu ,vai vispaar liekam citu serveri , piemeeram, CSDM...

Ar mani vari sazinaaties caur skype : (konrojs)

P.S Public serveris ir loti lidziigs parastam Public nav nekaadi "party" plugini :

amxx_atac_cfg[1].1.1.09.amxx

atac[1].2.5.5.5.amxx

ptb.amxx

amxbans.amxx

admin_amxbans.amxx

un citi kurus neveleetos atklaat...

Edited by AbSyEnE
Link to comment
Share on other sites

Lol, tu tos noteikumus uzstādi apmēram tā, ka te tagad 30 cilvēki stāvēs rindā lai tikai varētu uzturēt tavu jobano serveri. Nē, čalīt, ar tādu attieksmi nekas nenotiek, neaizmirsti, ka tev vajag servera turētāju, nevis servera turētājam tevi. Un jā, par brīvu diez vai kaut ko sarunāsi.

Link to comment
Share on other sites

Lol, tu tos noteikumus uzstādi apmēram tā, ka te tagad 30 cilvēki stāvēs rindā lai tikai varētu uzturēt tavu jobano serveri. Nē, čalīt, ar tādu attieksmi nekas nenotiek, neaizmirsti, ka tev vajag servera turētāju, nevis servera turētājam tevi. Un jā, par brīvu diez vai kaut ko sarunāsi.

pilniiba piekriitu...

tu tiesaam domaa, ka mums baigi vajag tureet tavu s**da serveri?

Mums poh** par tevi!

Labak mees tureesim pasi savus serverus.

Link to comment
Share on other sites

pilniiba piekriitu...

tu tiesaam domaa, ka mums baigi vajag tureet tavu s**da serveri?

Mums poh** par tevi!

Labak mees tureesim pasi savus serverus.

PID**! BL**! Nerunaa visu vaarda, gaili! gussa.gif

10 - 15 Ls meenesii no tevis, un vari saakt mekleet mani skype! smile.gif

Link to comment
Share on other sites

pilniiba piekriitu...

tu tiesaam domaa, ka mums baigi vajag tureet tavu s**da serveri?

Mums poh** par tevi!

Labak mees tureesim pasi savus serverus.

Nemaz!

Izskaiti cik daudz vaardi "mees un mums" ir tavaa tekstaa! smiliez.de_2428.gif

Edited by Feik
Link to comment
Share on other sites

Pirms sazinies ar mums vai posto, paarliecinies :

1.Vai tavs pc spees uztureet bez lagiem vismaz 15 slotus,(ja nejeedz cik tavs PC vareetu turet neraksti vispar neko)

2. Serverim jabuut iesleegtam vismaz 15h katru dienu var buut iznjeemumi ,tehniskas broblemas uc...

Aceries , mums vajag Public servera starpnieku, tapeec neuzmaacies ar jautaajumiem lai liekam kaadu citu pluginu virsuu ,vai vispaar liekam citu serveri , piemeeram, CSDM...

Ar mani vari sazinaaties caur skype : (konrojs)

P.S Public serveris ir loti lidziigs parastam Public nav nekaadi "party" plugini :

amxx_atac_cfg[1].1.1.09.amxx

atac[1].2.5.5.5.amxx

ptb.amxx

amxbans.amxx

admin_amxbans.amxx

un citi kurus neveleetos atklaat...

kāpēc lai kādu tas interesētu?

Link to comment
Share on other sites

lol, es nezinu cik (bljadj naxuj) apdauziitam ir jaabuut, lai teereetu sava kompja resursus un par briivu tureetu kkadu bomzhu pubu smile.gif

Veciit nomierinies muti Laid pa labi ,kreisi 76.gif sen neesi atraavies... P.S kaarteejais sikais... smiliez.de_1538.gif

A un macho kr4 mums jau viens tur CW servaku un e s zinu daudzus

,protams, taada zinja loti neizlgiitotus cilveekus ,kuri veeleetoes tureet serveri, izmeiginaat kaa tas ir utt un vinji peikriit kautvai tikkai par acc.. takshto nevajag te 4akareet citiem smadzenes es jau nerunaaju par tiem kam jau ir bijis un kam ir servaks , bet parasti piesakaas tie kam nava un kas neko nejeedz ...!!!!

P.S Beidzat te leiki postot zb juusu suudi nevienam nava jaalasa... cool2.gif

Link to comment
Share on other sites

šitais čalis man patīk.. 4.gif slowIks tagad ir sīkais, puse ir idioti un pats ir normāls pipars, kurš meklē idotus, kas turēs viņam serveri.

P.S. es piesakos.. online time gan nebūs 15h, nedaudz mazāk. ~ 3-4 h. lagi drausmīgi, utt.

Link to comment
Share on other sites

Veciit nomierinies muti Laid pa labi ,kreisi 76.gif sen neesi atraavies... P.S kaarteejais sikais... smiliez.de_1538.gif

A un macho kr4 mums jau viens tur CW servaku un e s zinu daudzus

,protams, taada zinja loti neizlgiitotus cilveekus ,kuri veeleetoes tureet serveri, izmeiginaat kaa tas ir utt un vinji peikriit kautvai tikkai par acc.. takshto nevajag te 4akareet citiem smadzenes es jau nerunaaju par tiem kam jau ir bijis un kam ir servaks , bet parasti piesakaas tie kam nava un kas neko nejeedz ...!!!!

P.S Beidzat te leiki postot zb juusu suudi nevienam nava jaalasa... cool2.gif

biggrin.gif meen, tik gudru keksu nav gadiijies redzeet biggrin.gif atnaak, pieprasa, bljad, allmoust perfektu serveri.

nu, neesi diews biggrin.gif nenaaks pie tevis cilveeki ar ziedojumiem biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

es piesakos serveris bus ieslegts kad gribeshu stradas apmeram 2/3 dienas nedelja salikshu visu kaa tev gribaas aa ir veel extras cool2.gif serveris pavilks vismaz 2 cilvekus(varbuut)tu nebusi admins+tev buus bans taja serveri!!!aaaa es aceros tas ir esc klans kursh man piedirsa visu forumu ar pierakstiem ienaac te(tas ir vinju majaslapa)Dzekinj tu laikam citus pa durakiem uzskati??? aaa protams zinu kape vinjsh man foruma visu sarakstija vinjam bija sadalja noreklame savu serveri sheit es noreklameju un man pectam vinji shit.gifshit.gif forumu!!

Edited by carrot
Link to comment
Share on other sites

slow hands uzmanies ,tev dos pizdeleij

lol, es jau pateicu mammai, ka jaamaina dziivesvieta, driizumaa paardosim dziivokli, iespeejams vispaar no Latvijas brauksim prom. nezinu, laikam buus jaamaina vaards un uzvaards ariidzen... ak jaa, riit jau norunaata viziite pie plastiskaa kirurga - man buus cita seja smile.gif

AbSyEnE APASNIJS!

Link to comment
Share on other sites

lol, es jau pateicu mammai, ka jaamaina dziivesvieta, driizumaa paardosim dziivokli, iespeejams vispaar no Latvijas brauksim prom. nezinu, laikam buus jaamaina vaards un uzvaards ariidzen... ak jaa, riit jau norunaata viziite pie plastiskaa kirurga - man buus cita seja smile.gif

AbSyEnE APASNIJS!

Domā līdzēs? Ieteiktu lidot uz marsu vai mēnesi, a varētu arī mēgināt dzīvot zem ūdens.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...