Jump to content
GIGN Forum

Bildīte


kalmaars
 Share

Recommended Posts

Droši vien visu dienu taisīji. nu supercmux tef tas garadarbs.

Tik sarežģītus prikolus, kā teksta uzlikšanu pat dizaineri netaisa... Tu esi pro?

P.S. moderi, lūdzu izņemiet viņam tos mirgojošos sūdus no signatūra, jau acis sāp. 31.gif10cms.gifsmiliez.de_2021.gif

Edited by moby
Link to comment
Share on other sites

sry visu dienu tas man neprasīja labi ja piecas minūtes un par to pro sry es tāds nēsmu vienkārši bildi ieliku jo prikolīgi izskatās ja nepatīk tad neskaties!

par 6itaadu fignju nav jaataisa topics..

taadu topicu ar taataad fignaam vai taisiit worm, macho, edd un daudzi citi "krutie dzeki" LOL evil6.gif

Link to comment
Share on other sites

un kāds sakars es nesapratu!

tev nav dots...

es skatos ka tev veel nepieleca.. ja buutu visi taadi smiliez.de_2428.gif ka tu tad te buutu salikta taada hu...na bet te ir tikai paris taadi tu un veel dazi ... ja gribi te kko ielikt uztaisi kko labaaku un ieliec.. tasi liec liec taisi (lol)

man liekas ka saprati .. ja nee tad tu esi taads pats ka danss

Link to comment
Share on other sites

sry visu dienu tas man neprasīja labi ja piecas minūtes un par to pro sry es tāds nēsmu vienkārši bildi ieliku jo prikolīgi izskatās ja nepatīk tad neskaties!

kā man patīk šitādi debīlismi. Pastāsti, malaci, kā var zināt vai patīk vai ne, ja neapskatās uz bildi? smiliez.de_2469.gif

Link to comment
Share on other sites

Vienkarshi vajag ieviest nerakstito likumu - nu labi - rakstiito nerakstiito. Proti - ja ieliek suudu un visi saka, ka tas ir reaals suuds, tad tam, kursh ielika suudu saak draudeet atvalinajums liidz momentam, kamer vins pats vai kaads cits izlabo so topiku, ieliekot ieksa kaut ko stiligu! Ja nekas stiligs neparads, tad atvalinajums uz 3 dienam! smile.gif

Ja jaa.. es zinu, ka esmu gjenijs - nevajag pateikties! smile.gif

Beefy

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
kaa to fiichu paveikt,kad rokas tiek izplestas? Nekas ipashs,bet nu nejau visi ko tadu izdomaa ielikt smile.gif

Paņem ieroci, ko var pārlādēt, piemēram parasto glock. Izšauj pāris lodes, lai varētu pārlādēt. Tad pārlādē, lec, apmaini pret c4, apmaini pret glock. Ceru ka saprati smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...