Jump to content
GIGN Forum

Ram Un Video


Traffic
 Share

Recommended Posts

Vēlos no jums palīdzību par dzelžiem. Pirkšu Video karti un ram kompim.

Pirkšu 512mb ram. Tad jautājums. Labāk pirkt 2x 256mb, vai 1x 512? Pašlaik man jau ir 2x 256. Vēlos 1024mb ram. Un ram es tā vienkārši varu šajos brīvajos slotos spraust iekša un viss darbosies?

user posted image

Tad ši ir video karte ja?

user posted image

Ja jā, tad man vnk viņa jārauj ārā un jaunā jāsprauž iekšā? Tajā zaļajā slotā.

Nezinu, vai tas attiecās uz šiem jautājumiem, bet kas šie ir par slotiem, kam viņi domāti? Atrodas zem video kartes.

user posted image

EDIT: sorry par lielajiem bilžu izmēriem un pašvako bilžu kvalitāti.

Edited by Traffic
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Okz par ramiem skaidrs.

Par videokarti. labāk ņemt ir labu 256mb, vai pa tādu pašu cenu 512mb v-karti?

Protams ņem labak 512mb vairāk būs noderīgāka wink.gif Bet skaties lai nepaņem sūdu ja pa tādu pašu cenu tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

pa cik ls gribi video karti? ja kkur pa 70 - 100ls tad nem 256. jo pa taadu cenu video kartei tie 512 neko nedod, jo vinai aatrumi un viss paareejais nav tik labi. ja skaties ap 200ls tad jau gan var nemt ar 512mb.

un ram man liekas ka buutu labaak ja nemtu 1x512 jo tad tev buus veel 1 slots briivs un tu vareesi iespraust tur veel kadu citu ja 1gb kluus par mazu. aatruma zinjaa man liekas ka 1x512 vai 2x256 neatskiras daudz. es tavaa vietaa nemtu 1x512.

Edited by 1ntake
Link to comment
Share on other sites

pa cik ls gribi video karti? ja kkur pa 70 - 100ls tad nem 256. jo pa taadu cenu video kartei tie 512 neko nedod, jo vinai aatrumi un viss paareejais nav tik labi. ja skaties ap 200ls tad jau gan var nemt ar 512mb.

un ram man liekas ka buutu labaak ja nemtu 1x512 jo tad tev buus veel 1 slots briivs un tu vareesi iespraust tur veel kadu citu ja 1gb kluus par mazu. aatruma zinjaa man liekas ka 1x512 vai 2x256 neatskiras daudz. es tavaa vietaa nemtu 1x512.

Paldies jau noskatījis esmu ram. Nav nekāds krutais, bet dārgāku negribējās.

reku

Vai var būt tā, ka es nopērku ram, bet viņš manam kompim kkā neder?

Un video karti domāju ne lētāku par 60ls.

P.S. Extazy nomirsti ar saviem nekam nederīgajiem postiem! smiliez.de_1437.gif

Edited by Traffic
Link to comment
Share on other sites

da nu

ram - skaties, vai tev vispaar tiks atbalstiits dual chanel reziims ar 2x256 + 1x512(man skiet ka ne). Es nemtu 2x256, pietam taadus pasus modulus, kadi jau kastee.

video - neskat karti peec atminas daudzuma, meklee googlee reviewus un benchmarku rezultaatus... ieliec te to variantu modelus.

Link to comment
Share on other sites

Un kā es varu noskaidrot, vai atbalsta mans kompis dual chanel?

Videokarti tikko šādu noskatīju reku

Dj Erix baigi daudz tādu v-karšu ir. Euroshopā veselas 12 parādīja cenās no 40ls līdz 162ls smile.gif

P.S. Varat vabūt pateikt, vai šī videokarte varētu būt laba, jo neko nerubīju no tādām lietām, kā arī par ram.

EDIT: Rekur vēlviena v-karte. Šī nav labāka? 2ls tik jāpiemet. reku

Edited by Traffic
Link to comment
Share on other sites

Tas ir labi vai slikti?

Studēju lapas

ātrākais agp, kas "pieejams" biggrin.gif Gandrīz visas videokartes ko redzi i-net veikalos ar agp portu ir 8x. Laikam bija tā.... AGP 8x nestrādā AGP4x kartes, bet AGP4x strādā 8x kartes tikai ar 2x mazāku ātrumu, proti, ar agp4x ātrumu. Kautkā tā bija, īsti neatceros.

Par to nebūtu jāķer kreņķis smile.gif Palabojiet ja kļūdos. Kad nopirku jaunu mātesplati, sabijos no uzraksta pie AGP slota "1.5v videocards only" Izrādijās ka visām agp ir tie 1.5v+ jaunajām papildus barošana no mātenes. Tā 6600 derēs smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Paldies! Par videokarti, to otro, tagad zinu, ka pirkšu. Taču par ram. Nevaru vēl pirkt, kamēr nēsmu noskaidrojis, vai man kompis atbalsta dual chanel. Kā lai es to uzzinu? Vai arī varat pateikt, kur es varu atrast mātesplates nosaukumu?

P.S. Pinky par bilžu izmēriem jau atvainojos. Ja ar to nepietiek, tad vēlreiz atvainojos.

Link to comment
Share on other sites

mmm vidiks tas vispar ir sarezgits jautajums ,abak jau skaties tadu vidiku 256n uz 512mb. Un ari irauges un palasies, kas tev labak sapass ar mateni, jo medz gadities , ka noperk suru vidiku, bet vinsh kaut kaa negrib iet kopaa ar mateni un neshancee beigas tik atri cik bija cerets.

Link to comment
Share on other sites

Tik kruta video karte man nesanāks. Un lasīt par v-kartēm man laikam tolka arī nekāda nav, visur baigi gudri raxtīts, tā, ka es neko nesaprotu un tā pat, man nav nemazākas saprašanas par šo visu. Pašlaik mani nomoka jautājums, vai man derēs kompim rams. Kur var uzzināt savas mātesplates nosaukumu?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...