Jump to content
GIGN Forum

Ram Un Video


Traffic
 Share

Recommended Posts

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pa cik ls gribi video karti? ja kkur pa 70 - 100ls tad nem 256. jo pa taadu cenu video kartei tie 512 neko nedod, jo vinai aatrumi un viss paareejais nav tik labi. ja skaties ap 200ls tad jau gan var nemt ar 512mb.

un ram man liekas ka buutu labaak ja nemtu 1x512 jo tad tev buus veel 1 slots briivs un tu vareesi iespraust tur veel kadu citu ja 1gb kluus par mazu. aatruma zinjaa man liekas ka 1x512 vai 2x256 neatskiras daudz. es tavaa vietaa nemtu 1x512.

japiebilst, ka ta butu ari letaak dry.gif

Link to comment
Share on other sites

Hmm..loģiski padomājot sapratu, ka monitora štekera bāz pie videokartes, nevis pie HDD vai CPU, tāpat arī lieliski bijas redzams, kas ir baro;sanas bloks, un, ka pastāv iespēja viņu izņemt.

Link to comment
Share on other sites

Traffic,

klau, beidz ņaudēt par saviem 100 fps, tāpat tu viņus neredzēsi !!! cilvēka acs uztver 54(vai kaut kur tā) crt moņa kadrus sekundē. PAL(laikam tā to formātu sauca) uztver tikai 24 kadrus sekundē. Ja Tev tomēr gribās pastiepties garākam, nu tad vnk nomaini monitora frekvenci uz 100, nevis 60 vai 80 kā Tev šobrīd ir uzlikts.

pameklē wikipēdiā par 25 kadru. diezgan daudz interesantas informācijas.

Es arī ieliku jaudīgu videokarti, kā man bija 60 fps, tā ir. pamainīju hercus un pacēlas, bet atšķirību nejutu.

kRi, es vēljoprojām nesaprotu, kāpēc tev nav bana uz foruma. Dirš beztolkā, varbūt visi nav tādi brīnumbērni kā tu visuvarenais kRi.

kantainais ānuss tāds

Edited by moby
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...