Jump to content
GIGN Forum

Tiesibas


Robons
 Share

Recommended Posts

1. Es tevi viss par nesmu redzejis ka tu spele un visu parejo tapec neko daudz pa tevi te nevaru teikt un kaut ko d***.

2. Raxti pieteikumu ja gribi ja jau furma ir dota tada iespeja, tad tik ej uz priekshu, bet nedirs pa mani!

smiliez.de_2524.gif

1. So do i ! Un es speeleeju diezgan biezhi , ja netici pajautaa kaadam !

2. Man jau nav par ko dot tos adminrights , un nemaz pashlaik neprasu ! Kad vajadzees paprashiishu !

Edited by ***limp***
Link to comment
Share on other sites

White , vot tieshi taa , uz servera esmu vinju redzeejis laikam tikai 1 reizi.

Un taa kaa uz servera esmu diezgan biezhi (arii pa naktiim) ,neredzu jeegu lai kaads dotu robonam tiesiibas...

Taa tas bija domaats !

P.S.

smiliez.de_265.gif 2 Champ

P.S.S. Biju labaakaas domaas par tevi White

Link to comment
Share on other sites

Sheit ir runa par tiesibam, neviss izteikt savas antipatijas, un dirsites par kaut kadu sviestu!

Limp nav jega no taviem postiem tu nevari ar vienu postu izteikt savas domas? Atbildi paturi pie sevis, jo atkal bus kads posts ne pa teemu! Jums tur sacensibas kursh iesniegs vairak postu tas buus krutaks? smiliez.de_2551.gif

Link to comment
Share on other sites

Mustang - new_silly.gif (neko citu man nav ko teikt)

limp & white-line - man nervi vienaa momentaa var neiztureet tiesiibu sadaljaa bezsakariigu dirshanu. Un kad man nervi neiztur es arii kaut ko daru. Varu pachuksteet - jums tas nepatiks.

Robon - man neliekas ka daudzi admini dara visu shkjeersaam. Cik es aceros tu biji tas kas visu dariiji garaam... taads pats nestabils frukts kaa cilveeks...

and we all know what happened to cilveeks...

Link to comment
Share on other sites

tapat arii teica cilveeks: 'nekaa tada vairs nebuus' , 'apsolos apsolos' utt.

runajot par bildem - vai tad hiphop kultuura saka, ka forumos jaliek bildes, ja tada iespeja ir? varbut tu arii burtniicas liimee tadas bildes, kad nodod kadu kontroldarbu? ja protams tu ej uz skolu..

un arii ka teiktu man ljoti labi pazistams cilveks - runa nekur neiet

Link to comment
Share on other sites

Man taads godiigs jautaajums :

Kaadas tur ir taas tiesiibas, es saprotu vote, kick, ban utt., bet ko katra no taam noziimee?!

Vot to mee tochna nerubii 4.gif

vote = tam kam ir tas tieisbas var nobalsot par kaadu mapi vai arii vienkaarshi uzlikt balsojumu par jebko.. un ja piemeram tiks nobalsots pozitiivi par mapes mainju tad tas kas lika voti vares arii vinju uzlikt. var arii balsot par kick citam speletajam utt

ban-izbano ( izmet ) no servera speletaju un neljauj vinjam ienaakt atpakalj uz noteiktu laiku ( vai arii uz visu muuzhu )

kick = var izmest speletaju

nu tas laikam arii bija svariigaakaas

Link to comment
Share on other sites

ja godiigi neesmu paarliecinaats robons ka tu pats daudz ko jeedz no hip-hop kultuuras vairak par to ko esi redzeejis tv. t.i. pirkstu meetaashana, platas bikses un kuuls slengs.

Anyway - pa teemu. Neatbalstu tiesiibu doashu tik tadelj ka ir kriminaala pagaatne. Pa cik mums jaunus adminus NEVAJAG mes varam pieshkjirt tikai cilvekiem kas mums tieshaam patiik un kas ljoti labi atbilst muusu kriterijiem par admineeshanu un citu shitu.

ownijam un mustangam - tik tapec ka vinjsh ir jusu draugs jums nav japiemiedz acis uz to ka vinjsh jau ir ablomejies pagaatnee. ka cilveks vinjsh var buut ok bet varbuut ne nest atbildiibu par kaut ko.

Link to comment
Share on other sites

Un kas ir slots un citas huinjas?! Un kaa to var dabuut?! Ai, sen neesu speeleejis, bljaa un dziive bez

i-meta maajaas suukaa 4.gif

Uztaisi savu botu serveriiti un mochii, nav ne sloti vajadziigi ne votes nekas cits! Ideaali 4.gif

smiliez.de_2125.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...