Jump to content
GIGN Forum

Vai Jūs Jau Apsveicat Kādu Valentīn Dienā?


eXt
 Share

Vai jūs apsveicāt kādu Valentīn dienā?  

59 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ir muļķīgi pieņemt citu tautu un kultūru tradīcijas, svētkus.Lai iepriecinātu sev tuvus cilvēkus vai aizsūtītu anonīmu mīlestības apliecinājumu kādam cilvēkam, nav nepieciešams noteikts datums.

Edited by vbyuer
Link to comment
Share on other sites

Ir muļķīgi pieņemt citu tautu un kultūru tradīcijas, svētkus.Lai iepriecinātu sev tuvus cilvēkus vai aizsūtītu anonīmu mīlestības apliecinājumu kādam cilvēkam, nav nepieciešams noteikts datums.

Piekriitu, bet shitaja diena vislabaak ka parejas var vecenei ielist ar pukem, buchaam un visiem parejiem suudiem biggrin.gif (kapec lai neizmanto biggrin.gif)

Link to comment
Share on other sites

nepatīk man šitais sūds, tāpat kā nepatīk ķirbīšu diena (halovīns)

IMO kaut kādi debili "svētki" kuri ievazāti no amerikas, vai hz kurienes. Viss tas ir bizness jo var propogandēt visādu šīs dienas stuff un cilvēki to pērk (!!!)

nah to vajag? var taču jebkurā brīdī draudzenei kaut ko dāvināt!

Link to comment
Share on other sites

Apsveicu savu draudzeniiti wub.gif

tava draudzenite ir resna padauza un pats tu esi daunis ar vienu olu un kaa tu vispar vari kadu apsveikt, ja tu esi daunis , daunji neko sakarigu nevar pateikt.

pizduu druzej, pizduu podrug, pizdatij drug ja sam sebe.

kr4 lol nevar jau neapsveikt savadak majas bus kara zona. Un tik miliiigaa v. diena parvertisies seru dienaa.

Link to comment
Share on other sites

Mahmed tu esi rittigs L**** un P****  smiliez.de_2428.gif  smiliez.de_2551.gif

SAS MAN

iebaz sev aniitii marinetu gurkjiti un uzdziedi "mazs kukainits pa juru peld un negrimst dibenaa un negrimst dibenaa"

Kad parstasi slimot ar daunismu, tad varbut ari ar tevi saks kads normali runat.

ko nu kautrejies sas man , tad jau tu esi loxs un tongue.gif idars.

Ja tu domaa ka es vienigais te taa pardzivoju tu kludies, jo parejie vnk neteree savus nervus uz tevi.

EDIT: ps priecajies, ka beefijs tev vel nav klat ticis , tad tu justu.

Edited by Mahmeds
Link to comment
Share on other sites

SAS MAN

iebaz sev aniitii marinetu gurkjiti un uzdziedi "mazs kukainits pa juru peld un negrimst dibenaa un negrimst dibenaa"

Kad parstasi slimot ar daunismu, tad varbut ari ar tevi saks kads normali runat.

ko nu kautrejies sas man , tad jau tu esi loxs un tongue.gif idars.

Ja tu domaa ka es vienigais te taa pardzivoju tu kludies, jo parejie vnk neteree savus nervus uz tevi.

EDIT: ps priecajies, ka beefijs tev vel nav klat ticis , tad tu justu.

ko tu uzreiz vinjam piekasies vinjsh tikai pasaka ka apsveica savu draudzeni tu uzreiz virsuu laikam jau tev skauzh tu tikai esi vienispraatis ar tiem kuri pasaka kautko stulbu jo tads tu ariii esi Stulbs tu uzdirsies tam kuram ir draudzene tikai taapeec ka pasham tev nav draudzene un meejaas tu seedi spilvenaa galvu iebaazis un pinkshkji ka atkal esi viens (KAAVIENMEER) , tu atnaaac uz Forumu lai pameetaatu citu aciis kruto kaads tu galiigi neesi !

- Es arii apsveicu savu draudzeni 4.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...