Jump to content
GIGN Forum

Mans Pirmais Movie ;]


hEat
 Share

Recommended Posts

nu taa .. skatos Cstrike mapē šausmīgi daudz demku , izdomāju uzstaisīt movie, kautvai pac to nekad neesmu darījis 1d71.jpg Tāpec lūdzu nekritizējiet mani , jo pirmā reizie jau paliek pirmā reize smile.gif kad movie uzstaisīju, skatos , rādas fps , chats - jo pavisam biju aizmirsus tos visus nonjemt sad.gif tāpēc lūdzu tam nepievērsiet lielu uzmanību smile.gif nākošreiz būs labāk smile.gif par kvalitāti runājot, varu pateikt " skātiities jau var " lam.gif

novilkt , nokačāt var ŠEIT

pinch.gif

Link to comment
Share on other sites

fuu, brosj kaku! smile.gif

kvalitaate baigi djermovaa... nu ja buutu laba kvalitaate, tad es domaaju veesi vareetu bg.lv likt pie jaunaakajiem movegiem, jo muzons, izpildiijums (blja kaa tu vinjus gaseeji, es ar' taa gribeetu) bija visaugstaakajaa izpildiijumaa (YEAH RIGHT!) smile.gif

kopeejaa atziime - 0,7/99 (diezgan svaki) smile.gif

Link to comment
Share on other sites

pirms tam nekad ar movikiem nebija saksarmes VISPAR, tapec jau ir tik sūdīgi, nekad nebiju neko taisiijis , izlasīju wir`ee pamacību un ķēros pie lietas :] slowik ļauj tak cilvēkam izspausties ^^

Edited by hEat
Link to comment
Share on other sites

eu nu beidziet, prieksh pirmaa movie dzhekam ir ok! pie tam njemot veeraa kaads tur raadiijaas fps, tad movie taisiishana nebija paaraak viegls uzdevums, atceros pats cik tas viss ilgi gaaja uz vecaa kompja. katraa zinjaa nav slikti. wink.gif

Link to comment
Share on other sites

piekriitu lielaakajai daljai.. prieksh pirmaas reizes ir lab.. man bija nedaudz labaak, bet tavs arii normaalz ( prieksh 1. reizes.. 18.gif

Link to comment
Share on other sites

nakošreiz mēģināšu ar labāku kvalitāti un daudz vairākiem efektiem sad.gif , jo ar particle illusion vēl nemācēju efektus ielikt video un vispār , kāds zin kā illusion var ielikt video ? jo man rāda kad es varu tikai illusion formātu ielikt ?! varbūt kads pasaka kadu formatu tur var likt ? vai kas ir jādara lai ieliekt normālu wmp formātu ! coffee1.gif

Link to comment
Share on other sites

muuviju par liidz beigaam nenoskatiijos jo kvaltitaate riktiigi besiija. muzons kruts

zinu tadu vienaa citaa filminjaa bet ne par cs. nu ja tas ir tavs pirmais tad ir daudz maz ok. mans 1. nebija par ar vegas taisiits bet ar kkaadu citu progu.

ps - mans 2. muuvijs buus par mani @ gign takaa gaidiet cool2.gif

Edited by 1ntake
Link to comment
Share on other sites

drīz nedaudz pārtaisīšu ! domāju efektu zinjā ! smile.gif

flipsader newaru atrast ..vai varētu palīdzet kur tas texts jaievada ! varbūt lūdzu pasaki man savu skype , jo @ irc.lv bans ir un nezinu kapec blink.gif jo skatijos wisur wirs efekta augšā bet neatradu :{

Edited by hEat
Link to comment
Share on other sites

Ja skaita, ka šis ir pirmais movie, tad malacis smile.gif

Man pirmais bija daudz sliktāks tongue.gif

Kas atiecas uz pašu movie. 6/10 smile.gif Vienīgais mūziku gan es nedzirdēju, jo tajā brdīdi kad skatījos biju datorsalonā, jo no mājām ar savu uuuberkruto videokarti nevaru paskatīties bez lagiem visādas filmiņas.

P.S. datorsalonā biju jo tur pirku steel pad happy.gif neskrēju jau speciāli 2km lai noskatītos vienu movie smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...