Jump to content
GIGN Forum

Paaris Smiekliigi Gadiijumi Iz Cs Dziives!


rieksts
 Share

Recommended Posts

vienreiz gadījās man tāda haļava.

mape - de_dust 2

k-kāds pub serveris

es CT

kr4 rashoju pa centru uz T bāzi [ gribēju ar emku nobērt ], bet sanāca tā ka visi T rasho uz A1. nekas cits neatliek ka rashot līdz:) es un 6 terori aizrashojam līdz A, terori uzliek c4, es diemžēl novācu tikai 3, bet tāpat ct vinnēja.

Shitais vnk iesper.Man ar ta ir gadijies ka kadi 4-5 skrien es vinjiem aiz muguras un tad ar naziti novacu visus biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Shitais vnk iesper.Man ar ta ir gadijies ka kadi 4-5 skrien es vinjiem aiz muguras un tad ar naziti novacu visus

nedirs bljadj, ka tu 5 novaaci ar nazi no muguras, iisteniibaa droshvien bija taa, ka tu skreeji un redzeeji, ka priekshaa ir 5 pretinieki, izdomaaji "ooo buus kruta es visus shas ar naziiti", pieskrieeeji peedeejaam no taas grupinjas (atpaliceejam) un 1x iegriezi, tad vinsh pagriezaas un ielaida tev lodi galvaa, jo kaa nereti shaadaas situaaciijas njuubiem gadaas, tjipo sapriecaajas par daudzajiem fragiem un beigaas pat vienu nedabuun, nu tad vinsh tevi noshaava un visi saaka reekt, taveejie tiimeiti tev saaka dirst virsuu, ka esi pilniigs n00bs un galvenais admins pat piesoliija banu par tavu multjiibu, jo deel teviim tika zaudeets raunds... kas seko peecaak? nav gruuti iedomaaties, tu biji tik "nevienam nevajadziigs", ka iesleedzies savaa istabaa un ar teeta baardas skuvekli meeginaaji paargriezt veenas, kas protams neizdevaas, tad tu ar mammas zetjubikseem meeginaaji pakaarties pie durvju roktura, kas arii neizdevaas un visbeidzot tu meeginaaji izlekt pa logu, bljadj, kas arii neizdevaas, jo uz palodzes bija paaraak daudz visaadu putju un citu augu, kurus tu baidiijies sabojaat, jo dabuut no mammas peerienu...

naakamo reiz padomaa pirms meegini mani apmaaniit, es tevi veeroju!

Link to comment
Share on other sites

nedirs bljadj, ka tu 5 novaaci ar nazi no muguras, iisteniibaa droshvien bija taa, ka tu skreeji un redzeeji, ka priekshaa ir 5 pretinieki, izdomaaji "ooo buus kruta es visus shas ar naziiti", pieskrieeeji peedeejaam no taas grupinjas (atpaliceejam) un 1x iegriezi, tad vinsh pagriezaas un ielaida tev lodi galvaa, jo kaa nereti shaadaas situaaciijas njuubiem gadaas, tjipo sapriecaajas par daudzajiem fragiem un beigaas pat vienu nedabuun, nu tad vinsh tevi noshaava un visi saaka reekt, taveejie tiimeiti tev saaka dirst virsuu, ka esi pilniigs n00bs un galvenais admins pat piesoliija banu par tavu multjiibu, jo deel teviim tika zaudeets raunds... kas seko peecaak? nav gruuti iedomaaties, tu biji tik "nevienam nevajadziigs", ka iesleedzies savaa istabaa un ar teeta baardas skuvekli meeginaaji paargriezt veenas, kas protams neizdevaas, tad tu ar mammas zetjubikseem meeginaaji pakaarties pie durvju roktura, kas arii neizdevaas un visbeidzot tu meeginaaji izlekt pa logu, bljadj, kas arii neizdevaas, jo uz palodzes bija paaraak daudz visaadu putju un citu augu, kurus tu baidiijies sabojaat, jo dabuut no mammas peerienu...

naakamo reiz padomaa pirms meegini mani apmaaniit, es tevi veeroju!

lēnroci - ļauj takš puisim izteikties smile.gif

PS bij labs

Link to comment
Share on other sites

Man vienīgā problēma bija: Kā pie velna var atšķirt kurš ir CT un kurš T!!!

Sākumā spēlējām LANā, kā visi mani lamāja, bet tas bija tikai iesākumā, jo pēcāk spēlējām bez FF

Edited by Dj_erix
Link to comment
Share on other sites

Vispār tas ir nevis smieklīgi, bet bēdīgi...

Mana smieklīgā situācija: Es mierīg spēlē, neko ļaunu nedomāju, a viens kretīns man jau otro karti prasās klanā, man bišku viņš Zb un saku lai droši nāk klanā (tip tāpat Jedi regots, vismaz izkikos viņu un būs miers). A ko šis nākamā raundā pieliek priekšā nikam Dj.

Nez cik tas liekas smieklīgi, bet es tai momentā gandrīz nenovēlos no krēsla.

bla reecu... smiliez.de_2125.gif

Link to comment
Share on other sites

nezinu vai smieklīga situācija man, bet citiem varētu būt. italy, esmu vien pret kaudzi Ts, šauju viņus pa vienam, līdz beidzot paliek 2 un C4, nolieku tos abus, laika atmīnēt arī daudz, pieskrienu klāt, sāku mīnēt, noraustās roka, sāku atkal mīnēt (man mīnēt ir uz ctrl) un iešāvās asā doma prātā, mož uzpūst spray... domāts darīts, un uzspiežu kombo ctrl+t, kas nozīmē neko citu kā Tildes vārdnīca, tā nu mna cs nolaidās zemē un kursors uzskrēja kreisajā augšējā stūrī!

Link to comment
Share on other sites

nezinu vai smieklīga situācija man, bet citiem varētu būt. italy, esmu vien pret kaudzi Ts, šauju viņus pa vienam, līdz beidzot paliek 2 un C4, nolieku tos abus, laika atmīnēt arī daudz, pieskrienu klāt, sāku mīnēt, noraustās roka, sāku atkal mīnēt (man mīnēt ir uz ctrl) un iešāvās asā doma prātā, mož uzpūst spray... domāts darīts, un uzspiežu kombo ctrl+t, kas nozīmē neko citu kā Tildes vārdnīca, tā nu mna cs nolaidās zemē un kursors uzskrēja kreisajā augšējā stūrī!

smiliez.de_2469.gif

Es jau sen to tildes šortkatu noņēmu, jo arī bija gadījies, krisījot stūrī, pamēģināt uzpūst sprayu, kas beidzās ar tildes palaišanu un mani nošāva sad.gif

Link to comment
Share on other sites

nezinu vai smieklīga situācija man, bet citiem varētu būt. italy, esmu vien pret kaudzi Ts, šauju viņus pa vienam, līdz beidzot paliek 2 un C4, nolieku tos abus, laika atmīnēt arī daudz, pieskrienu klāt, sāku mīnēt, noraustās roka, sāku atkal mīnēt (man mīnēt ir uz ctrl) un iešāvās asā doma prātā, mož uzpūst spray... domāts darīts, un uzspiežu kombo ctrl+t, kas nozīmē neko citu kā Tildes vārdnīca, tā nu mna cs nolaidās zemē un kursors uzskrēja kreisajā augšējā stūrī!

vajag normālus kontroļus, tad tāds černis nebūs wink.gif

Link to comment
Share on other sites

nezinu vai smieklīga situācija man, bet citiem varētu būt. italy, esmu vien pret kaudzi Ts, šauju viņus pa vienam, līdz beidzot paliek 2 un C4, nolieku tos abus, laika atmīnēt arī daudz, pieskrienu klāt, sāku mīnēt, noraustās roka, sāku atkal mīnēt (man mīnēt ir uz ctrl) un iešāvās asā doma prātā, mož uzpūst spray... domāts darīts, un uzspiežu kombo ctrl+t, kas nozīmē neko citu kā Tildes vārdnīca, tā nu mna cs nolaidās zemē un kursors uzskrēja kreisajā augšējā stūrī!

shito suudu nonjeemu kad ieradu firefoxam lietot ctrl+t

prkoli protams bijushi dazhaadi, bet vislielaakie, kad ar draugiem temspeakaa tuseejaam.... (3ataa uz galvas Ts baazee trainaa ar scoutiem, arii 3ataa ar m3, 3ataaaapskren ts un tad neapzinaati kaasiitii dazhus ts ar nazi panjem- demo skatoties vareeja parreekties) protams to jau var saorganizeet bez Ts bet reti kaadi normaali cilveeki speelee biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Hmh.. Jā man vienreiz bij labs joks..

Situācija tāda, serveris - neatceros kurš, mape-de_dust2, raunds jau kkur vidū, es viens pret 5 T, skrienu, ieraugu ka visi terori bariņā skrien tajā pašā virzienā kur es, nu ko sāku bērt, bet aiz grādiem asinīs nepamaniju ka man tik 1 patrona, tā vai tā bēru un pēkšņi kautkas uzkārās un izskatijās ka es vislaik šauju, bet terori kā nekrīt tā nekrīt. No spectatoru puses izskatijās tā - viens idiņš skrien pakaļ baram teroru un visulaiku "KlikKlikKlik" ar tukšu ak47.. par to mani izKick'oja..

Es biju nesaprasšanā, kapēc T nemirst un kapēc mani kick blink.gif

Tik pēctam viens paskaidroja kick reasonu

Link to comment
Share on other sites

Hmh.. Jā man vienreiz bij labs joks..

Situācija tāda, serveris - neatceros kurš, mape-de_dust2, raunds jau kkur vidū, es viens pret 5 T, skrienu, ieraugu ka visi terori bariņā skrien tajā pašā virzienā kur es, nu ko sāku bērt, bet aiz grādiem asinīs nepamaniju ka man tik 1 patrona, tā vai tā bēru un pēkšņi kautkas uzkārās un izskatijās ka es vislaik šauju, bet terori kā nekrīt tā nekrīt. No spectatoru puses izskatijās tā - viens idiņš skrien pakaļ baram teroru un visulaiku "KlikKlikKlik" ar tukšu ak47.. par to mani izKick'oja..

Es biju nesaprasšanā, kapēc T nemirst un kapēc mani kick blink.gif

Tik pēctam viens paskaidroja kick reasonu

psc, vo tas ir prikols... biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Johny a tu atceries savu mega prikolu de_train biggrin.gif (ceru kad nav veel mineets)

Karoche T visi beigti(tie kas beigti mirst no smiekliem, kaa es 4.gif ), jo -

Sharigan ka parasti mirc aizsedejies un baze tup pie smaga, bet piedzimis tada vieta, kad nevar pa gabalu redzet.....

Nu ko mees jau besamies, te peksnhi smiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gif

Atpakal gajiena jonathan, lenam virzaas uz sharigan pusi, apstajaas pie vinja(ar muguru) baigi kaut ko sedz, paiet pa labi pa kreisi, (sharigan joprojam sezh mirc un admins ari slay neliek, jo mees visi lokamies). Tad vins pilnigi ar savu muguru iebrauc sharigan seja, un gaida.....(es vnk pa gultu vartos no smiekliem). Un beigas ja nemaldos johny vnk aiziet talak un sharigan joprojam sezh mirc un gaida savu naavi thumbsup.gif Vot shitas bija labakais prikols kadu esmu cs dzivaja redzejis evil6.gif

Link to comment
Share on other sites

Johny a tu atceries savu mega prikolu de_train biggrin.gif (ceru kad nav veel mineets)

Karoche T visi beigti(tie kas beigti mirst no smiekliem, kaa es 4.gif ), jo -

Sharigan ka parasti mirc aizsedejies un baze tup pie smaga, bet piedzimis tada vieta, kad nevar pa gabalu redzet.....

Nu ko mees jau besamies, te peksnhi smiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gif

Atpakal gajiena jonathan, lenam virzaas uz sharigan pusi, apstajaas pie vinja(ar muguru) baigi kaut ko sedz, paiet pa labi pa kreisi, (sharigan joprojam sezh mirc un admins ari slay neliek, jo mees visi lokamies). Tad vins pilnigi ar savu muguru iebrauc sharigan seja, un gaida.....(es vnk pa gultu vartos no smiekliem). Un beigas ja nemaldos johny vnk aiziet talak un sharigan joprojam sezh mirc un gaida savu naavi thumbsup.gif Vot shitas bija labakais prikols kadu esmu cs dzivaja redzejis evil6.gif

da jaa pareizi, aizmirsis biju pa taadu vispaar... smiliez.de_2125.gifbiggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...