Jump to content
GIGN Forum

Baby Doll


Teddy
 Share

Recommended Posts

dc++ atradu maziet uzjautrinoshu gabalu. Izdomaaju padaliities ar jums wink.gif Filminja ir apmeeram 30sec gara, bet pirmo reizi skatoties labi sanaaca pareekt.

Sheit buus links

P.S. Zinu jau zinu ka dazhi buus jau redzeejushi!

P.S.S. muzons piemekleets vnk lieliski cool2.gif

Link to comment
Share on other sites

Diezgan vec prikolinjsh. Padomaajiet, ja jau viena gada vecumaa vinja praats ir pietiekami sadraasts, lai draastu savu lelli, kas notiks ar vinju 18 gadu vecumaa. Vai nu vinjsh buus vientuljsh puisis, kursh drochiis uz interneta perversajiem materiaaaliem un skapii vinjam staavess vecaa labaa piepuushamma lelliite vai arii vinjsh buus kaut kaada tipa izvarotaajs. Kamon, tagad jau tas nepavisam nav smiekliigi. sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Da ko jūs te buriet drāmu?

Jāāā viņš maniaks, izvarotājs, uzšķērdējs un sazin vēl kas. Tagad jau visi viņam paredz baigo nākotni...

Un ko tad tu gribeeji, lai teiksim es rakstu? "Vai cik forsh video, man taa reeka naaca kad vinjsh saaka leekaat pa to lelliiti itkaa pa kaut kaadu leetu mauku no bergmudas. Kaut nu man buutu taads maz lutekliitis maajaas." ??!??!! KKKKAAAMOOON, tas vairs nav intresanti un vispaar, paregjot naaktoni nav nekaads noziegums, taakaa chill.

Link to comment
Share on other sites

Un ko tad tu gribeeji, lai teiksim es rakstu? "Vai cik forsh video, man taa reeka naaca kad vinjsh saaka leekaat pa to lelliiti itkaa pa kaut kaadu leetu mauku no bergmudas. Kaut nu man buutu taads maz lutekliitis maajaas." ??!??!! KKKKAAAMOOON, tas vairs nav intresanti un vispaar, paregjot naaktoni nav nekaads noziegums, taakaa chill.

Kur tu manā teiktajā izrāvi to, ka es vēlējos, lai tu rakstītu kaut kādu pielaizīgu shitu?

NEVAJAG PĀRSPĪLĒT ar visādām tur nākotnes paredzēšanām utt.

P.S i`am calm like a bomb

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...