Jump to content
GIGN Forum

Why People Belive Americans Are Stupid.


amniijs
 Share

Recommended Posts

Bet jūs mākat nosaukt visus amerikas štatus, viņu prezidentus?

Zinat Āzijas valstu galvaspilsētas, mākat nosaukt Āfrikas valstiņas? smile.gif

Un jums nešķiet, ka tepat Latvijā varētu atrast nezcik cilvēkus, kas būtu stulbāki par viņiem? smile.gif

Piedrāzt stereotipus!!!

Link to comment
Share on other sites

Bet jūs mākat nosaukt visus amerikas štatus, viņu prezidentus?

Zinat Āzijas valstu galvaspilsētas, mākat nosaukt Āfrikas valstiņas? smile.gif

Un jums nešķiet, ka tepat Latvijā varētu atrast nezcik cilvēkus, kas būtu stulbāki par viņiem? smile.gif

Piedrāzt stereotipus!!!

Nu bet pateikt ka trijstuurim ir chetras malas un nenosaukt valsti kas saakas ar U (vinji pashi taadaa dziivo), bet izdomaat jaunas valstis. + Veel pateikt ka Francijaa ir desmit Eifeljtornji.

Link to comment
Share on other sites

Bet jūs mākat nosaukt visus amerikas štatus, viņu prezidentus?

nē, bet viņi paši to nezin. Daudzi no viņiem pat nezin kas bija pirmais ASV prezidents.

Un te neiet runa par padibenēm(kurus atrastu Latvijā, un jā viņi būtu stulbi), bet gan par vidusmēra iedzīvotājiem - kuri nezin pat kāda nauda ir Lielbritānijā vai arī domā ka Fidels Kastro ir dziedātājs

Link to comment
Share on other sites

Vistulbākais, kas var būt ir spriest par tautu redzot 10 cilvēkus. Amerikā ir daudz inteliģentu cilvēku, kas strādā labi apmaksātos darbos, kuri ieguvuši augstākās izglītības etc.. Es arī varu uztaisīt video, kur atradīšu stulbākos cilvēkus universā un visi domās, ka Latvija ir dauņu zeme.

Link to comment
Share on other sites

nē, bet viņi paši to nezin. Daudzi no viņiem pat nezin kas bija pirmais ASV prezidents.

un kā domā, cik mūsu Latvijas iedzīvotāju mācētu nosaukt visus Latvijas prezidentus, un cik zinātu, kas bija pirmais prezidents?

Tu zini, kāda nauda ir valstīs, kas Tev nešķiet svarīgas? kaut vai vecajā labajā Kazahstānā?

kā jau teicu - Piedrāzt stereotipus!

Pats sliktākais, ko darīt ir spriest par kaut ko, nemetot malā stereotipus.

Link to comment
Share on other sites

skatījos šito diezgan pasen youtube un ierēcu diezgan stipri. labākais man liekas bija ar to nigeru un KFC

hyperboy, jā zinu lielāko daļu āzijas valstu galvaspilsētu un arī āfriaks valstis zinu, ko tālāk ? amerikas prezideti man nava jāzian, man ir jāzina latviajs rajoni un latviajs prezidenti, kurus es arī zinu. bet, tas, liela daļa amerikāņu ir ideomīgi āksti, kuri domā, ka ir amerika ir pasauels naba gan ir fakts.

pat savu brīvības simbolu ņujorkas brīvīabs statuju viņi paši neuzcēla, viņa sākumā atradās parīzē, bet frančiem viņa apnika un uzdāvināja ASV, un viņi ar to lielās, jūtās lepni, laigan varu derēt, ka varbūt 10% vispār no viņiem zin šo faktu.

Link to comment
Share on other sites

Un jums nešķiet, ka tepat Latvijā varētu atrast nezcik cilvēkus, kas būtu stulbāki par viņiem? smile.gif

Piedrāzt stereotipus!!!

Šaubos, ka būs kāds tikpat foršs čalis kā tas teksasietis, kas teica, ka vajag pieteikt Kirgizistānai (kuru viņš nekad nav dzirdējis) karu, ja Bušs tā saka, jo viņš esot teksasietis smile.gif Neviens cits kā amerikānis nepateiks neko tik stulbu, tur domāšanas veids jau ir čau! Tāpat man arī grūti noticēt, ka vienkārši ejot pa ielu vienalga kurā kaut cik sakarīgi attīstītā valstī atradīsi cilvēku, kurš domās ka Irāna vai Ziemeļkoreja ir tur kur Austrālija smile.gif

Ir jau Amerikā arī gudri un sakarīgi cilvēki, bet stiprā mazākumā. Paskatieties kaut vai uz viņu prezidentu. Nu kādam lolim ir jābūt lai par tādu balsotu laugh.gif

Menik lol, frančiem apnika un viņi uzdāvināja? Cik es atceros viņa speciāli tika taisīta amerikāņiem un dāvināta kā kaut kāds sadraudzības žests vai kaut kas tamlīdzīgs. Un būvēja pats Eifeliz smile.gif

btw par amerikāņu stulbumu var pārliecināties kaut vai tv šovos - viens no kuriem ir 1 vs 100, kur uzdod jautājumus un var dabūt labu naudu par pareizajām atbildēm. Spēles ideja bija interesanta, paskatījos pāris sākumsērijas. Da lol, jebkurš Prāta Bankas pirmās kārtas jautājums ir 14x sarežģītāks par tiem. Tur vislaik runa iet par amerikāņu tv šoviem, aktieriem retu reizi kāds ēdiens vai kaut kas tāds. NEVIENA jautājuma par vēsturi tur nebija. Pārstāju viņu skatīties, jo man sāka kretinēt tie jautājumi smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Amerikāņu redneki, cik daudz viņi vispār ir tur amerikā? Viņi jau to nācijas vidējo inteliģences līmeni arī gremdē, bet amerikāņi vismaz ir pamatīgi patrioti, ne tā kā mēs happy.gif

Arī daļa angļu ir diezgan aprobežoti, kā jau liela daļa augsti attīstītu valstu iedzīvotāji, jo, kam gan viņiem interesēties par 3. pasaules valstīm.

Nevar taču noliegt, ka tajā video ir atlasīti tādi pāķi, vai ne? smile.gif

Un, menik, tas, ka Tu zini to visu, nemaina to, ka arī pārējie Latvijas iedzīvotāji zin. Un mums ir vieglāk atcerēties prezidentus, jo, cik mums viņu ir bijuši un cik ir bijuši amerikai. smile.gif

Es arī kādreiz +/- zināju visas valstis, ar galvaspilsētām, taču nu jau tas viss ir aizmirsies.

Link to comment
Share on other sites

hmm, man liekas, ka lasīju, ka viņi uzbūvēja, bet pēc kāda laika saprata, ka parīze nav īstā vieta un uzdāvināja viņiem.

par patriotismu gan piekrītu. patrioti viņi ir nežēlīgākie un viņiem to skolās arī normāli kaļ. k-kur dzirdēju, ka dažās skolās katru dienu visi salasās un kopā nodzied himnu.

vispār ar lielajām valstīm tā ir, ka viņi domā, ka ir galvenie un nekas, kas notiek aiz robežas nav svarīgs.

Link to comment
Share on other sites

Bet jūs mākat nosaukt visus amerikas štatus, viņu prezidentus?

Zinat Āzijas valstu galvaspilsētas, mākat nosaukt Āfrikas valstiņas? smile.gif

ASV štatos nav prezidentu smile.gif Tie ir gubernatori, kas faktiski pilda pašvaldības vadītāja jeb mēra funkcijas ar nedaudz lielākām pilnvarām.Vai tu zini visus Latvijas mērus ?(EDIT: ja pārpratu un 'viņu prezidenti' ir lietots ar nozīmi 'amerikāņu prezidenti', tad, nē, visus nav nekādas nepieciešamības zināt.) Kas attiecas uz tavu jautājumu, jā, zinu.

Amerikāņu debilitāte ir pārspīlēta, tā ir otra pasaules mala, iedzīvotāju skaits ir lielāks par 300 miljoniem.Viņiem pietiek, ko mācīties par savu valsti, kur nu, lai vēl interesētos par Kirgizstānas problēmām.Ļooti šaubos vai šie bija 10 nejauši izvēlēti garāmgājēji, arī Latvijā ielās varētu atrast izcili debīlus eksemplārus.

TOP4 cilvēki

Star Wars is based on a true story. True or false ?

True.

How many world wars have there been ?

Three!

What does Hirosima and Nagasaki stand for ?

Uuuuh, judo, wrestling or whatever ?

And president of Al Qaeda ir Jaser Arafat, everyone knows it.

Where was the Berlin wall?

Pēc 3 minūtēm -

Believe me, i don't know the answer on this question, but I'm thinking.Uhmm, Israel?

Edited by vbyuer
Link to comment
Share on other sites

hyperboy domāja amerikāņu prezidentus nevis viņu štatu prezidentus.

āāāā aizmirsu par star wars XD.gif izcils jautājums un atbilde

bet nu jā, objektīvāk būtu, ja tiktu visi aptaujātie parādīti, tur noteikti bija arī tādi, kas ir gudrāki par mietu.

Link to comment
Share on other sites

hmm, par latviešiem. man mamma ir ģeogrāfiajs skolotāja un biži kad labo k/d nākas man pērles dzirdēt. ir 9. kalsē daudzi cilvēki, kuri nezin, kur atrodas krievija, lietuva vai igaunija, pat nezin to, ka kaimiņos mums. u ntādu piemēru ir ļoti daudz. takā ītenībā arī mums ir daudz ībļu sad.gif

Link to comment
Share on other sites

hmm, par latviešiem. man mamma ir ģeogrāfiajs skolotāja un biži kad labo k/d nākas man pērles dzirdēt. ir 9. kalsē daudzi cilvēki, kuri nezin, kur atrodas krievija, lietuva vai igaunija, pat nezin to, ka kaimiņos mums. u ntādu piemēru ir ļoti daudz. takā ītenībā arī mums ir daudz ībļu sad.gif

Daudz ībļu kuri nav pabeiguši vidusskolu. smile.gif Bet tur bija arī daudzi vecāki cilvēki. Piemēram, viens onkulītis, nezinu cik gadi viņam varētu būt, teica ka ir bijuši 3 pasaules kari.

Link to comment
Share on other sites

Daudz ībļu kuri nav pabeiguši vidusskolu.

9. klasē viena persona Latvijas kartē nespēja atrast Daugavu, šobrīd ar labām sekmēm mācās ģimnāzijā.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...