Jump to content
GIGN Forum

Yea


bott3
 Share

Recommended Posts

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

šņaucot  krītu neizclesies - nu labi ,varbūt, savā klasē tev tas izdosies, bet šeit tomēr vairāk vai mazāk apgrozās tauta kura ir kautcik gudra takā...

gudra tauta labi ja 30%...

un šņaukt krītu smiliez.de_2428.gif ah pareizi kuldīga tik tuvu liepājai, ka šņaucamo tabaku nepazīst.. laugh.gifbiggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

gudra tauta labi ja 30%...

un šņaukt krītu smiliez.de_2428.gif ah pareizi kuldīga tik tuvu liepājai, ka šņaucamo tabaku nepazīst.. laugh.gifbiggrin.gif

smiliez.de_2523.gif Es nerunāju pa šiem jaunajiem memberiem vai par tiem, kas apgrozās sadaļa plugins n shit... , bet par tiem , kas te jau apgrozās sen un ir izauguši no pokemonu laikmeta smile.gif

Link to comment
Share on other sites

ta jau nevaig mani apvainot ka sīkie nemak kauties un par kritu man po***

Tu jau laikam iedomājies, ka šeit esošajai publikai būs nereāls fans skatīties kā kaut kāds kiddo šņauc iekšā krītu ? omg, l33th4xorz.. Maybe taviem klasesbiedriem tas ir event of the century, bet tici man šeit tu tikai parādiji kāds daunis esi. smile.gif

ā, un vel. Sīkie nemāk kauties ? Tad iebāz video ar savu fighting skillu.

Edited by minOrity
Link to comment
Share on other sites

Tu jau laikam iedomājies, ka šeit esošajai publikai būs nereāls fans skatīties kā kaut kāds kiddo šņauc iekšā krītu ? omg, l33th4xorz.. Maybe taviem klasesbiedriem tas ir event of the century, bet tici man šeit tu tikai parādiji kāds daunis esi. smile.gif

ā, un vel. Sīkie nemāk kauties ? Tad iebāz video ar savu fighting skillu.

biggrin.gif labi teikts

Link to comment
Share on other sites

nu ierēkt jau par to fight var. Ar to krītu gan ieberzies. Tā kā pats esmu no Kuldīgas tad gribu teikt ka visi mums te nav tādi krīta šņaucēji kā šitas gudrelis. Ā vinchester Rīga Kuldīgai sanāk bišk tuvāk par liepāju taka sorry

Link to comment
Share on other sites

nu ierēkt jau par to fight var. Ar to krītu gan ieberzies. Tā kā pats esmu no Kuldīgas tad gribu teikt ka visi mums te nav tādi krīta šņaucēji kā šitas gudrelis. Ā vinchester Rīga Kuldīgai sanāk bišk tuvāk par liepāju taka sorry

"Rīga tuvāk Kuldīgai nekā Liepāja" laugh.gif

Negribu tevi apvainot, bet vajag cītīgāk mācīties ģeogrāfiju vai vienkārši paskatīties attālumus starp pilsētām, prims gudri oponēt ar kāda izteikto viedokli.

Nemaz nebiju pamanījis, ka gign'a "sabiedrībā ir vairāki savējie Kuldīdznieki.

Par tēmu - par "faitu" bišķiņ varēja pasmaidīt, bet krīta šņaukšana "nerrullēja".

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...