Jump to content
GIGN Forum

Mozilla


Ducatii
 Share

Recommended Posts

Ar ko atšķiras winamps no media player?

Ar dizainu un šādām, tādām iespējām. Esmu lietojis abus, bet esmu nosliecies par labu FireFox.

EDIT: fak, domāju šis par operu un firefox runā. nu kā jau DESTROY teica, tad firefox (ff) ir drošāks. ff ātrāk ielādē lapas, bet vairāk rij resursus pretēji exploreram. ff var atvērt vairākas lapas vienā logā, ērtāka bookmark sistēma utt. karoč firefox > i-net explorer

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

Ar ko atšķiras winamps no media player?

Ar dizainu un šādām, tādām iespējām. Esmu lietojis abus, bet esmu nosliecies par labu FireFox.

EDIT: fak, domāju šis par operu un firefox runā. nu kā jau DESTROY teica, tad firefox (ff) ir drošāks. ff ātrāk ielādē lapas, bet vairāk rij resursus pretēji exploreram. ff var atvērt vairākas lapas vienā logā, ērtāka bookmark sistēma utt. karoč firefox > i-net explorer

thanks, tagad zināšu rolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

Un kas tad tik slikts ir Mircosoft? Noteikti tagad pats arī sēdi pie xp.

diemžēl jā, bet visādi citādi es izmantoju alternatīvas (e.g. es uz sava kompja failus skatos caur Total Commander, nevis Windows Explorer)

Windows izmantoju kā bāzi uz kā darbojas visi geimi un progas kuras man vajag, ja viss tas ietu bez problēmām linuxā, tad man windows nebūtu...

Link to comment
Share on other sites

man ir viens fails lai nokrackotu windows un lai vareetu WMP 11 kursh iet uz legaalaas versijas!

man labāk!

nekas nav jākreko jo pats windows bēdīgais[media] pleijeris ir krekots, tiesa izmantoju tikai lai skatītos *.wmv kurus VLC dažreiz "negrib" smuki rādīt

Link to comment
Share on other sites

Un kas tad tik slikts ir Mircosoft? Noteikti tagad pats arī sēdi pie xp.

Kaut kam bija labs teksts signaa..

Windows ir kaa mauka, visi draazh, bet neviens nemiil

Vispaar man arii labaak ff, bet nav nekas pretii pret operu

Link to comment
Share on other sites

FF sērč ir foooooršiņš, bet IE search smird.

Uz FF ir pieejami vitāli nepieciešami extensioni, bet IE ir ēzelis un viņam ir tikai kakaina aste.

FF smuki draudzējas ar CSS, bet IE ir gejs, tāpēc ar CSS nedraudzējas.

FF ir JavaScript konsole, bet IE ir tikai priekš vecām grāmatvedēm.

FF var salikt tēmas, bet IE domā, ka viņa spalvainā pakaļa ir pāri visam.

FF ir skaisti menedžējami bukmārki, bet IE ir ēzelis un visu pieraksta kaut kādā pakaļā.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...