Jump to content
GIGN Forum

Dienas Bilde


^Ali^
 Share

Recommended Posts

bļe maita kurš manu postu izdzēsa.

ķip es neuzņēmu biggrin.gif

Ok tad likšu citu.

Tas esmu es..

labi vismaz ka tev aizgāja kāpēc viņu izdzēsa...

mana mājturības burtnīca

edit:

ali, to man draugs zīmēja smile.gif es zīmēt nemāku. Drošvien ka viņš toreiz arī izdomāja. Neatceros, tas bija nenormāli sen.

post-6-1170062368.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nu iepostesu es ari! smile.gif

Varbut bijat pamanijusi, bet es te pazudis mazliet... vairs nemetajos ar pargudribam! wink.gif

Tas tapec, ka esmu pieversies melnajai pusei! wink.gif

Te bildite!

Karoce - uz ta aparata ar bultinu (sprieguma/stravas avots) atrodas pic programetajs. Un tur apaksa ir mans development boards ar pic16f676. pic - ta ir tada mikroshema, kurai piesledz 5V un vina sak drboties (nu tas ir pats mazakais variants). Vina var darbinat lampinas, sazinaties ar datoru (com ports), taisit A/D (digitalais termometrs - klimata kontrole) un ta talak. To mikreniti var programet asma un vinai ir 35 instrukcijas. Tas mazliet smird, tapec domaju pariet uz atmel avr mikrenem, bet iesakumam bija gana itneresanti. Sitas, ko jus tur redzat, mak mirksinat lampinas, sutit uz datoru BEEF21:5B/un kaut kads analogais skaitlis pa com portu ar 115200 baud rate un vispar taisu digitalo oscilografu. BAIGI INTERESANTI! Labakais tas, ka ta shemina maksa 2vus LS, bet prot TIK daudz un sanse ar lidz pat 5MIPS atrumu pie 20MHz kristala - mazins datorins. runajot par datoriem - kreisaja sturi no judge iegadatais compaks.... nenormali lens un reizem gluci ekrans, bet var sadzivot un vispar lieliski noder, lai komunicetu ar cipu un programatoru! smile.gif

Beefy

post-6-1170267287.jpg

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

Nedeljas alga!

Traukus mazgā Īrijā? wink.gif

macho: ja tu te gribi kaut ko rakstīt, tad tev jāliek arī bilde. Un good mens tādu naudu redzēja tikai tad kad uz liepāju bija aizbraukuši biznesmeņi un mēģināja nopirkt vairākus iezemiešus verdzībai wink.gif

Link to comment
Share on other sites

bleee laukaa tik auksts. Biju uz ezeru aizgājis pafočēt bļitkotājus un pīlītes, uz ezera izejot metrus 300 no krasta vispār vējš TĀĀĀĀĀĀĀĀĀ pūš. Ausis nost! Jāmeklē cepure ar steigu.

user posted image

nu nevarēju atturēties no pīlītēm, tik smukas smile.gif

Bet bļitkotāji atkal piederīgi ir tam laikam, kas laukā. SALS!

user posted image

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

bomzhu pubaa shodien (pirmo reizi muuzhaa) dabuuju vienas kartes laikaa vairaak par 50 fragiem smile.gif

P.S. kas attiecas uz Endija forsho postu: pidrila, izlasi noteikumus, tu nedriiksti neko te komenteet neliekot bildi, tam ir speciaali izveidots iipash topiks, lai taadiem pidariem kaa tu, buutu kur rakstiit savas jobanaas stulbiibas + ubej sebja ob stenku! smile.gif

post-6-1172780597.jpg

Edited by slow hands
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...