Jump to content
GIGN Forum

Canabis isn't so bad


Recommended Posts

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Criminal sadalaa ja ir veelme var runaat cik uziet :/. Nevajag tik traki stresot gordon, shii sadalja ar worma gaadiigo roku ir pieskirta tieshi criminal, taapeec itkaa criminal sastaada shii foruma noteikumus, shis nav GIGN forums ar stingrajiem noteikumiem un sarunaam par CS`u - dziivee vismaz manupraat tomeer ir arii jaukaakas un interesantaakies lietas par ko paplaapaat. btw + veel pats ownage arii iespeejams tiks aizvilkts aiz ausiim uz slohenbeku, vinsh jau itkaa jau decembrii taisiiijaas, taisiiijas braukt smile.gif.

Taa kaa criminal ir nedaudz pajucis, vieniigais aktiivais members un viens no klana dibinaataajiem esmu es, tikai bijach dazhreiz te veel iemaldaas un ownage reizi 2 meeneshos paraadaas, es tomeer oficiaali atlasusos pazinjot, ka shajaa forumaa "DRIIKST RUNAAT DA PAR JEBKO - TIKAI NEDRIIKST NEST BEZSAKARU"

Taa ka ja gribaas un vajag te jau nu droshi var blaut ko vien grib, tikai nevajag lai lien te visaadi interesanti unikumi kuri meegina iestaastiit, ka sacuukojot divas jaukas lietas - snjabi un tabaku, var aizstaat tresho pusliidz jauko lietu - cannabis un tamliidziigas interesantas teorijas, pamatojot savu domu ar bljaavienu "jo cannabis suxx" - shnjabis ir domaats dzershanai, tabaka piipeeshanai, tikpat labi tu vareetu ieteikt neeest brokastis bet zhljembaat kartonu un nedzert shnjabi bet sist galvu pret sienu katraa tusinjaa - kartonaa mazaak kaloriju, savukaart galvas sishana pret sienu nebojaa nieres utt. - itkaa jau tas arii buutu labi, kaa nekaa man ir liekais svars un dzeru es daudz, bet laikam tomeer es to nedariishu, taapat kaa infusion diez vai treneesies gliitrakstiishanaa uz papiira, taa vietaa lai postotos forumaa. NU nav cannabis diez ko pozitiiva ietekme uz organismu, bet taa ir katra cilveeka briiva izveele ko dariit briivajaa laikaa :/. Man cannabis iipashi neazirauj, tikai dazhreiz gadaas uzpiipeet, citu varbuut neaizrauj shnabja trektereeshana lielos daudzumos vai CS`a speeleeshana.

Link to comment
Share on other sites

Laps rakstinsh Surrounder... wink.gif Vareeja iereekt pa sho to!!! biggrin.gif Ta jau ja naaks Slokenbeka varees zinjot un mos pat taisiit jaunu Topic "Slockenbekas kaija"...Es domaaju ka tur vareetu normaali atlaist, vismaz peedeejo reizi kad biju tur reaali ierulleeja!!! cool2.gif Ja Pulkvedim pieduura Zvejniekciems tad Slockenbeka buus heaven!!! biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Jaa karlitosss un Surrounder Zveijniekciema tuss nebija slikts un uz Slohenbeku noteikti ka jaabrauc, tik zheel ka Slohenbeka paarcelta uz nezinaamu datumu, katraa zinjaa ja kaads ko uzzin tad zinjo smile.gif

P.S infusion tu esi ALNIS (un nejautaa kaapeec, kaa arii vari man atpakalj neko nerakstiit)

Link to comment
Share on other sites

"DRIIKST RUNAAT DA PAR JEBKO - TIKAI NEDRIIKST NEST BEZSAKARU"

Cilveeki laikam shito veeljoprojaam nav pamaniijushi smile.gif

To karlitosss : Ja nav zheel pirms brauc uz Slohenbeku pazvani man arii tongue.gif Mozka arii braukshu... (Protams ja puminjaa buus pietiekami daudz vietas etc..) A kas attiecas uz cannabis tad varu pateikt ka labaakaa zaale naak no Sveices (protams to jau visi sen zin) uz kuru diemzeel sanaak braukt tikai labi ja 1 reizi gadaa (karlitoss zin tongue.gif) bet tad jau "jaunieshi"saved taa ne pa jokam graminjus smile.gif Tas taa...

P.S Pulkvedi iegaadaajies telefonu gaili a to caur muchu tevi galjima sazvaniit...

Link to comment
Share on other sites

BLEG jus kropli nelaimigie atsaldetie atmari, tiesham gruti saprast ka shis ir [Criminal] brandzas FORUMs, neves kaut kadu idinju fantaziju izklasti, jus vispar kaut ko rubijat? Blje jums 50 reizes ir jaraksta kad shis ir [CRIMINAL] vai ves vajag uzrakstit uzpieres! Bleg beessii! smiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2469.gifmad.gif

Link to comment
Share on other sites

Robons taksh necel taadu breeku ! palasi kaut vai [CRIMINAL] brandzas biedra teikto (tas ir Surroundera ) par sho topiku !

Es domaaju, ka shoreiz taads mazinjsh iznjeemuminsh vareetu buut smile.gif

Labaak pievienojies mums, a tu tusinjaa Zveijniekciemaa nebiji ?

Katraa zinjaa nenjem ljaunaa ka karlitosss ar maniim aizsaaka sho wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Robons ko tu tik nikns.Viss tak ir kaartiibaa...Sorr ka aizsaakaam bazareet criminal daljaa, bet mums veel nedaudz atljaava parunaaties.. wink.gif

Ja kaads veel nezin 28.Feb. Plkst. 22:00... Notiek "Glam session: House at work #2" , Salt`n`Pepper - baraa...Buus dazaadi Dj-i saakot ar Bogdan Taran u.c... Ieeja ar flyer 5Ls, bez 7Ls, tur buus arii Chill out zaale, taa kaa varees arii saslabuhaa!!!Bet tas taa ja kaads nav informeets un kaadam negribas palaist garaam normaalu tusu.... cool2.gif

P.s. ja kaads nezin kur ir shis baars - Daugavas krastaa, vecriigas stuurii pie dzelzcela tilta...Ir sameeraa viegli atrast... biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Jaa - biju piemirsis!!! tongue.gif Tagad baigaa dileema!!Viens aicina uz kalnu otrs uz baaru!! huh.gif Man jau piedaavaaja braukt uz to showu un peectam afterparty diezgan lielaa privaatenee(sleegts tuss).. rolleyes.gif Bet mos buus kaut kaads afterparty arii Ceesu klubaa-nezinu, varbuut!!! smile.gif Iisi sakot jaabrauc visiem uz kalnu kameer sniegs ir, pavasarii varees pa klubiem neesaaties!! biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Soorry neizlasiju visus postus, vienkarshi ieraudziju kaut kadi levie keksi domaju, ka Zb shiten dirst! Nekas sorry!! smile.gif Smoke weed every day!

((( IZCIESH ARESTU PAGAIDAM! ))) Tuvaka gada laika nebus dabunams rokas, vai kajas! smiliez.de_2477.gif

Link to comment
Share on other sites

Es pats snovoju DORK! biggrin.gif Man daudz tadas naklenes, skola viss skapits aplimets smile.gif)! Blje es ari butu shodien braucis uz Volcome pasakumu, tikai pirms divam nedelajam sanaca viena maza problema, nu drausmiga problema! Sasitu lupatas mates auto, un man majas arests sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Es pats snovoju DORK! biggrin.gif Man daudz tadas naklenes, skola viss skapits aplimets smile.gif)! Blje es ari butu shodien braucis uz Volcome pasakumu, tikai pirms divam nedelajam sanaca viena maza problema, nu drausmiga problema! Sasitu lupatas mates auto, un man majas arests sad.gif

smiliez.de_2551.gif

Link to comment
Share on other sites

izraisa atminjas zudumus , rodas atkariiba

mums to vari nestaastiit , taapat visi ir informeeti un shitais topic suxxx haard

Dazaadas lietas, dazaadus cilveekus ietekmee dazaadi...

Protams, ja tu esi cilveeks, kas no riita pamostas ar domu "[beeP] atkal taa [beeP][beeP] skola" atseezj stundas un gaida, kad diena beigsies, lai atkal vareetu pieraapot pie kompjuutera un paspaidiit podzinjas, tad gan zaales piipeeshana tev noteikti nav ieteicami, jo gudraaks tu nepaliksi... Bet ja tev ir lietas, kas tevi interesee un ko tev patiik maaciities, uzsmokojot, tev paveersies daudz savaadaaks skatiens uz to un to sapratiisi daudz ko jaunu, zemapzinja rulee... smile.gif Atminja ir jatrennee, piipee vai nepiipee, un tad taa probleema atkritiis pati no sevis.

Atkariiba ir atkariiga no cilveeka speejas kontroleet sevi, ja tev taadas nav vai ir maza, tad sorry.. smile.gif c'ya in "Criminal Inform" jaazin visam robezas, un jaajuut pirms pienaak mirklis, kad no "man patiik" paariet uz "man vajag" tad arii neradiisies shaada probleema =)

Nu bet veseliiba ir katra pasha zinja, veseliigi tas nav, bet visam ir sava cena, darva sax, bet tomeer man tas ir forshi smile.gif

Smokot vai nosmokot taa ir katra pasha izveele, bet izteikt savus "kaut kur" dzirdeetos "suudus" par lietu, kuru tu vispaar nesaproti ir tizli smiliez.de_2136.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...