Jump to content
GIGN Forum

Canabis isn't so bad


Recommended Posts

Infusion - izteica priekslikumu ka nevajag piipeet Canabis, bet vajag nodarboties ar kiimijaam un veidot neizprotamus instrumentus ar biistamaam sastaavdaljaam un peectam meeginaat to piipeet.. Bull-shit....Snabis galvenaa sastaavdalja ir Krievijaa.. wink.gif

Es gribeeju te nedaudz patopiit juus , un pateikt dazus iemeslus ka tas nav nemaz tik slikti dazreiz uzpiipeet!!P.s. smeekeshana nodara nopietnu launumu veseliibai un es nekaadaa zinjaa nekuudu kaadu uzpiipeet un vispaar iepriekseejo teikumu juus neesat redzeejushi.... smile.gif

Dazi punkti par Canadian green,

1)nav atskiriiba ko piipee taapat tas ir negatiivi, tikai citreiz piipeeshana rada prieku (tabaka, marihuaana - no matter, viss tipa bad)tipa... tongue.gif

2)alkohols arii ir negatiivs, bet kaapeec legaals? blink.gif Tas arii kaitee , tad kaapeec aizliekt Canabis...?

3)citaas valstiis canabis ir legaals, tad kaapeec paareejaas valstis ir tik ljoti pret, ar ko Latvija ir sliktaaka par Sweici un veel daziem izneemumiem..Es domaaju ka ne ar ko... rolleyes.gif

4)Canabis saak pielietot mediciinaa dazaas valstiis, bet Latvijaa mediciina attistaas leenaak nekaa citur, taa kaa neceriet!!!

Sie ir tikai paaris argumenti kaapeec canabis ir tik pat bad cik tabaka un alkohols....

Turpinaajums varbuut sekos..... wacko.gifunsure.gifsmile.gifrolleyes.gifbiggrin.giflaugh.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Infusion , ko ta tu pipee taadu kad tev atminas truukums? Nevajag caur snabi vilkt!!! smiliez.de_2125.gif Un vispaar topiks bija par to kaapeec vajag legalizeet canabis nevis kaadas sekas!!!Kaa jau pats teici visi to zina un es vienkaarshi uzrakstiiju saliidzinaajumus!!! rolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

karlitoss, btw es tagad skatos un briinos, mozh deelj ka tagad juutos nekaads, bet tavs avatars atgaadina, ka kautkur esi redzeets...zvejniekciems...20.februaaris...flip flop... neko neizsaka? Ja nee tad sorry.

Link to comment
Share on other sites

Infusion , ko ta tu pipee taadu kad tev atminas truukums? Nevajag caur snabi vilkt!!! smiliez.de_2125.gif Un vispaar topiks bija par to kaapeec vajag legalizeet canabis nevis kaadas sekas!!!Kaa jau pats teici visi to zina un es vienkaarshi uzrakstiiju saliidzinaajumus!!! rolleyes.gif

vai tu tieshaam esi smiliez.de_2428.gif ? es domaaju ka zaali * NEVAJAG * piipeet , labaak pudeles triku

idiotus...

Link to comment
Share on other sites

jaa Surrounder pilniibaa tev piekriitu, ka tusinjsh Zveiniekciemaa, kaa arii v2 ieruleeja, cerams shaadi tusinji buus biezhaak un karlitosss mani biezhaak par taadiem informees smile.gif Zheel ka uz seshiem no riita tauta saaka izkliist man veel tusinjsh bija tikai kulminaacijas tuvumaa smile.gif

P.S. karlitosss ienes Resnajam manu maku plzzz

Link to comment
Share on other sites

Kaads bezpredels, viss ok...

P.S. Ap 6 toch bij bishku pa agru, it seviski kad naacaas seedeet autobusaa un liimeeties, smeereties pa miiksto benjkji, kameer apkaarteejie tik blenzh un briinaas, sak kas ta tiem jaunieshiem noticis, acis kubaa, zhokli izbiidiijushies uz priekshu un trekteree tik mineraaliiti. Patiikamaakais paarsteigums protams bij sestdien no riita kad 2 v2 veel hvz no kurienas atradaas seezhot riigaa un trektereejot fantinu. biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Gordons paliek nikns jaameegina paarcelties citaa sadaljaa, sorr ka iebraucu tavaa laucinjaa!!! wink.gif Surrounder vajag sarunaat mashiinu ar draugiem tad buus OK!!!Es pats biju shoferiits, nebija diez ko labi kad paareejie guleeja un es braucu , bet taadi ir tie riiti peec saada veida tusinjiem!!! biggrin.gif Pulkvedis - Slockenbeka diemzeel paarcelta!!!Taa es tiku informeets un taadeelj es arii biju Zvejniekciemaa, savaadaak buutu cieties liidz 13.... smile.gif Kaads nezin kuraa sadaljaa gignaa var runaat par tusinjiem... bez probleemaam... smile.gifsmile.gifsmile.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...