Jump to content
GIGN Forum

About Csdm


m3rsy
 Share

Recommended Posts

neredzu sadalju kura butu par sudzibam/ieteikumiem @ SERVER

tapec nolemu uzrakstit seit jo pie reizes si ir ari ka sudziba

kapec @ csdm ir atsleegt 2 weponi famas/gail sad.gif ta jau labaak to ielikt atpakal un atsleegt lamergunus ://

P.S. no sakuma itka bija famas/gail tad atsledza (ja tas bija foruma tad tas laikam bija tad kad man barosanas bloks nojuudzaas(Jo parasti katru dienu apskatos jaunumus))

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

SHARp^  Posted on Dec 27 2006, 19:30

  Man ir pilnīgi pie dirsas vai csdm serverī ir famas, vai galil, vai abi tie botguni, jo es csdm serverī nespēlēju, tā pat kā jums ir pilnīgi pie dirsas tas, kas man ir pilnīgi pie dirsas.

Malacis-Tev vēlviens posts plusā wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Man ir pilnīgi pie dirsas vai csdm serverī ir famas, vai galil, vai abi tie botguni, jo es csdm serverī nespēlēju, tā pat kā jums ir pilnīgi pie dirsas tas, kas man ir pilnīgi pie dirsas.

Tad kaada jeega no tava tizlaa texta vispaar??? Ko tu ar to gribeeji pateikt? Varbuut iesi visos topicos peec kaartas un kaut ko nepatemu iedirsiisi?! Vot es nesaprotu taadus tipus kaa tu...

Es ar labpraat ar famasu paskraidaatu csdm'aa, bet kas attiecas uz botganiem - biezhi nesanaak mirt no chaljiem, kas speelee ar "puksh puksh" ieroci, taa kaa esmu neitraals... wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Tad kaada jeega no tava tizlaa texta vispaar??? Ko tu ar to gribeeji pateikt? Varbuut iesi visos topicos peec kaartas un kaut ko nepatemu iedirsiisi?! Vot es nesaprotu taadus tipus kaa tu...

Es ar labpraat ar famasu paskraidaatu csdm'aa, bet kas attiecas uz botganiem - biezhi nesanaak mirt no chaljiem, kas speelee ar "puksh puksh" ieroci, taa kaa esmu neitraals... wink.gif

pilniigi piekritu MAX (abos tekstos)

Sharp kads tolks tev no tada posta rezdetu to samurays vai dr pain uzreiz tev atvalinajumu iedotu tongue.gif

P.S. tagad tik jagaida worm atbilde

P.P.S. ir piem tadi cilveki (ka es) kas spele csdm viena iemesla deel lai uzlabotu shausanas skillu ierociem ar kuriem visbiezaak sanaak speeleeet pub/cw...

un famas/gail ir vieni no tiem

P.P.P.S. labak nemat nost lamergunus savadak zb tie KRISAS kas seez viena veita un ar lamergunu megina iefragot

P.P.P.P.S biggrin.gif vel ir viens dzekinsh kas raadaas csdmaa katru deinu un loti biezi un spele tikai ar vienu ieroci-lamergunu (T) atnemat vinam to prieku biggrin.gif

keda paldies smile.gif man vini dazreiz juuk (vnk abi bija SenTanO un tapec juuk biggrin.gif) (Negribeju taisit jaunu MULKIIGU postu)

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

speeleju tikai csdm'a un sak piegriezties, ka dragaa ar botguniem. buutu ljoti prieciigs, ja vinjus iznjemtu ara, jo vinji deriigi tikai fragoshanai - skillu nekadu neuztreneet un parasta serverii vinjus labi ja pa visu mapi tu 1-2 reiz nopirksi gribeedams.

Link to comment
Share on other sites

Var izņemt ārā kaut vai visus ieročus izņemot ak47; m4a1; awp;deagle un vēl 3 uz izvēli. Bet var arī atstāt visu kā ir, jo nedomāju, ka normāliem spēlētājiem traucē kaut kāda viduvējība ar botgun. Mazāk čīkstēt un vairāk baudīt spēli, kura jums liekas īpaša.

Link to comment
Share on other sites

Tiiraakaa zinjkaare.. famas/galil ir atsleegts uz gign-csdm? Kaapeec taa? blink.gif

Lameruni var palikt, vismaz ir dazhaadiiba(nav tikai M4 vai AK skanjas) un taapat ar tiem speelee parasti tikai lameriishi, kas neko iipashu nevar izdariit. Un taa shaushanas skanja labi atshkiraas no citiem ierochiem, taapeec ir viegli noteikt vinu atrashanaas vietu un tad jau arii noshaut nav gruuti.

Link to comment
Share on other sites

Tiiraakaa zinjkaare.. famas/galil ir atsleegts uz gign-csdm? Kaapeec taa? blink.gif

Meibii iemaacies lasiit !

aa un jaa par teemu... Nebutu jau itka slikti ja nonjemtu tos botganus, lai gan taapat ja speeleeju tad parasti man pie dirsas vai kads spele ar to botganu vai nee...

Edited by Dream
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...