Jump to content
GIGN Forum

Kas ātrāks - zirgs vai mašīna?


SuperRembo
 Share

Recommended Posts

Tavi uzskati man ir pilnigi pie vienas vietas!:fsckinsad: Un tu esi nedaudz debils,ja uzskati,ka speej pateikt kads isteniba ir cilveks-vinju nemaz neiepazistot!Ej labak paspelee vairak cs un mazak dirs!

P.s. r&r es saprotu ko tu ar to gribeji teikt!Ja padomā tad tik tiesham tas viss izskatas mana gadijumaa:-pec situatīvas ironijas gadijuma unsure.gif

P.p.s. da man vnk nepatik shie augstakas pakapes stulbumu joki,kur katrs meigjinadams dirsaa kadam ielist,palieloties,ka ir arii no Rigas un ka Liepaja redz neesot tas un tas...

NU labi, labi neuztraucies, ganjau kādreiz jums tur ar ievilks elektrību/internetu, bet tas notiks tad, kad pasta baložu pakalpojumi vairs neūs pieejami.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 105
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziivoju Liepaajaa un jaasaka godiigi ka ir pat ljoti labi. Tas ka Liepaajaa nav Slaavu tilts un Dailes teaatris nenoziimee ka Liepaajnieku dziive buutu apstaajusies, gluzhi otraadi taa piedod piparinj, kas kustina Goodmenus uz priekshu. Goodmeni ir pacentushies un baloshi ir aizstaati ar kapara vadu vilktu no Balviem. Runaajot par siltumu , taads nav vajdziigs, jo juura silda Goodmenu miesu un garu. Dziivo riigaa, patiik tuseet - kafe , klubinsh, koncis uttt , super .

Bet vienotiiba kas tiek izpausta Liepaajas goodmeniem rokaas sadodoties un raujot dveeseles danci pieluudzot dievus - norauj jumtu. Tieshi taapeec liepaajaa razhotais alus (vieniigais pieejamais alkahols) nav vajadziigs. Jo kaa jau mineeju Goodmeni pat eedienu ar pareizu deju speej radiit savaa kjermenii . Iisaak sakot Liepaja ir augliiga.

Goodnmeni ne !

Buchas

Link to comment
Share on other sites

jo jums nav mashiinu! jums jau liels notikums ir divu pajuugu satikshanaas uz ielas (tb takas)

nu blins logiski ka mums liepajniekiem nav masinu, LOL

mums ir krutas lotenes (krutakas par mig) un ikdiena mes parvietojamies ar tankiem

nu nejau tapec ka kads rigas chechens varetu uzbrukt, mes visa pilseta spelejam tancinjus XD.gif

new_silly.gif

Link to comment
Share on other sites

Tavi uzskati man ir pilnigi pie vienas vietas! Un tu esi nedaudz debils,ja uzskati,ka speej pateikt kads isteniba ir cilveks-vinju nemaz neiepazistot! Ej labak paspelee vairak cs un mazak dirs!

Debīls varētu te būt tikai tu. <tas tā btw>.

Es neuzskatu, es varu spriest par cilvēku, viņu pat nepazīstot. Tavi izteicieni, valoda, raksta sils, etc. , etc. liek man saprast, ka tu ( esot ķipa savos 22 gados (lmao) ) izmanto labi ja 0.5% savu smadzeņu, kuras tik un tā ir aizpuvušas līdz nemaņai. Man nav tevi jāpazīst lai sprastu kāds esi.

Un - Nē, paldies. Es nespēlēju CS ( tās 40 minūtes nedēļā neskaitas ).

p.s. - kktnxtnx, es mēģināšu dirst mazāk. Būs vien jāpaciešās pirms eju uz tualeti.

Edited by minOrity
Link to comment
Share on other sites

Nedzīvoju ne liepājā ne rīgā (kaukur aptuveni pa vidu esu). Sākumā vēl varēja parēkt par postiem, bet vēlāk jau tiešām sāka besīt tā valdonība no rīdzinieku puses. Esmu pārliecināts ka kāda trešdaļa no dirsējiem nemaz nedzīvo rīgā. Sākšu par jūru. Rīgas līcis patlaban ir tā piedir***, ka tur peldēt pat negribas. Atklāta jūra vienmēr ir bijusi tīrāka un labāka. Vispār jau Rīgā dzīvot ir bīstamāk, jo ja nu pēķšni kāds sadomā nomest kādu bombu, tad to metīs tur kur vairāk cilvēku - respektīvi Rīgā. Ja rīga nebūtu galvaspilsēta tad tur ne sū*a nebūtu, jo valsts dod naudu lai kauko taisītu un celtu. Par to uzbrukumu liepājai. nejau vienmēr uzvar tas kam labāks aprīkojums, vai tas kam zaldātiņi smukāk izkārtoti. to pierādīja mūsu senči cīnoties pret okupētājiem. atrodoties skaitliskā mazākumā un sliktākiem ieročiem viņi tos sakāva un piespieda bēgt.

Nu jā tas arī īsumā viss ko gribēju teikt. Lai būtu pa tēmu varu pateikt ka pirms piekrīti bezvadu intenetam, kārtīgi izēti kāds būs ātrums un vai tas darbosies vienmēr, vai tikai tad kad ārā spīd saule.

Link to comment
Share on other sites

Dear Pain, gribēju tev tikai pateikt, ka tu tomēr esi neaptēst! Labāk notievē un neēd tik daudz tauku... Peiniņ, tu varētu arī beidzot iemācīties iztīrīt zobiņus (Ak jā, jūs neaptēstie un netīrie dzīvnieki tak nezināt, kas ir zobu pasta) un ar tik smirdīgu mutīti tu te vispār varētu vairs neko nerakstīt, jo zaebalo tu man jau esi.. Pain neapvainojies, bet kāda velna pēc, tu vēl liepājniekus sauc par lauciniekiem? Tu pasties uz sevīm! Bildītes kurās es tevi redzēju, nespēju nenoturēties un neņirgt par tādu laucinieku - Congratulation! new_321.gif

Link to comment
Share on other sites

Vispār jau Rīgā dzīvot ir bīstamāk, jo ja nu pēķšni kāds sadomā nomest kādu bombu, tad to metīs tur kur vairāk cilvēku - respektīvi Rīgā.

ak dievs, vo to es saprotu - tas ir arguments!!! laugh.gif

fiksi jāmauc prom no Rīgas, ja nu gadījumā uzmetīs mums kādu bumbu virsū!!!

un pa to jūru, tad kāpēc gan lielākajā daļā Rīgas pludmaļu plīvo zilais karogs, tāpēc, ka tur smird?

Link to comment
Share on other sites

Vispār jau Rīgā dzīvot ir bīstamāk, jo ja nu pēķšni kāds sadomā nomest kādu bombu, tad to metīs tur kur vairāk cilvēku - respektīvi Rīgā.

Vai tad tu nezināji kad vairs nav modē mest mazās bumbas uz konkrētas pilsētas??? (ā pareizi jums tur vēl dinamīts nav atklāts) Ja met tad met vienu ātombummbu uz rīgas un tālāk jau visi lauki tiek ar triecienu tāpat sadragāti!!! Un vēl tākā liepājā ir tikai 4 telefonveidi tad mums ir 5 jo mums vēl ir arī telekarte!

Link to comment
Share on other sites

Tāk , vēlos ielikt vienu argumentu par to , kad Rīga atbrauktu uz Liepāju!

Rīga varētu mierīgi un sakauti (atkal) iet mājās ar pajūgiem , tā pat kā tas notika tur k-kādā 197blabla gadā, jo Rīga ( Lielā diženā, attīstītā ) Latvijas galvaspilsēta domāja , ka varēs ar lētu roku paņemt ( mazo mīļo "neattīstīto" ) Liepāju + tas viss notika ~ tākā pēc šī topica! Sākās lielie strīdi, tāpēc ,ka RĪGA DOMĀ , KA IR DAUDZ ATTĪSTĪTĀKA PA LIEPĀJU! FIG, DABŪNAT TAK NORMĀLU INTERNETU , LAI JUMS CS VISMAZ IETU, ZATO VISI (dizhie, attīstītie, ar krutiem i-neta pieslēgumiem) SŪDZĀS , KA LAGO!!!

P.S. Iesaku jums lasīt daudz jaunieshu vēstures literatūras! thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

chaba nedomaju ka musdienas kads tev metis virsu atombumbu, jo tad vinjsh droshi var rekjinaties ar karu. Nu ok ja uzmetis tad ari nav garantets ka noslaucis visus laukus. Salidzinoshi maza atombumbinja atstas latvijas galejos punktus. Taka drizak vari vien gaidit mazas bombockas no gaisa.

Link to comment
Share on other sites

kur tad peininjsh aizveeraas peec h1tman posta? labaak dziivoju taalaak no riigas un izskatos normaali nevis skaitos riidzinieks un taisu kaunu paareejiem kas sevim var par taadiem saukt kaa muusu anormaalnegliitais peins. luudzu vispirms izskatu nopeerc un saac kautko dariit nevis tikai dzert un seedeet pie pc un degradeeties sad.gif get a life resniit

Link to comment
Share on other sites

kur tad peininjsh aizveeraas peec h1tman posta? labaak dziivoju taalaak no riigas un izskatos normaali nevis skaitos riidzinieks un taisu kaunu paareejiem kas sevim var par taadiem saukt kaa muusu anormaalnegliitais peins. luudzu vispirms izskatu nopeerc un saac kautko dariit nevis tikai dzert un seedeet pie pc un degradeeties sad.gif get a life resniit

Ieliec savu bildi smiliez.de_2524.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...