Jump to content
GIGN Forum

Bildes


Hainy
 Share

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Tu tac esi riktiigi liels? Tev sieva ira? laugh.gif

smiliez.de_2125.gif

kaads riktiigi liels...

bet nu Jurko bildes protams owns. Btw cinci, ejam shodien hokji posiit maskaa, 17:00 vai cikos tur saakas - piedirs darbu.

Nuuu, nezinu, Marchello 4.gif Ja Tu 29. apriilii ieliec postu par to, ka jaaiet skatiities hokjis, tad tieshaam tas ir interesanti, jo, manupraat pat www.iihf.com maajas lapaa rakstiits "29. apr. No games today. "

Un darbam jau es liku miiksto biggrin.gif Dzeeru alu un dzhinu un piipeeju cigaaru cool2.gif

Aaaa, sapratu, tas bija domaats taa kaa $odien!!! smiliez.de_2428.gif Es wink.gif

Nee, $odien nevaru!!! Soore 4.gif

Edited by Jurko
Link to comment
Share on other sites

Nezinu, manupraat tas dzheks ir par maz apziimeets, nekaa smiekliiga mad.gif

Vieniigi uz rokas uzrakstiit "KAKA" tas tieshaam ir smiekliigi smiliez.de_2477.gif

Un taadu shnjabi nekur citur kaa uz zemes nevar liet dry.gif

lame.gif

Edited by Jurko
Link to comment
Share on other sites

Guest darek
Nezinu, manupraat tas dzheks ir par maz apziimeets, nekaa smiekliiga mad.gif

Man ir viena bilde kur vinjsham veeders ar ir apziimeets , bet to nevar ielikt nexzinu kaapeec. sad.gif

Link to comment
Share on other sites

my little fella once more

kura no vinjaam ir tava mazaa ? wink.gif

Link to comment
Share on other sites

baac vot man patika marija mersadesa btw tajas ziepju operas dazhas filmas darbiba notiek viena un tai pashaa maaja smile.gif

aa es nedabuuju noskatiities netiiro seju jo tur tipa tv3 kaut kaa brauca prom no latvijas un pec gadiem atnaca atpakalj un tad vairs neradija netiro seju sad.gif

Edited by radler
Link to comment
Share on other sites

baac vot man patika marija mersadesa btw tajas ziepju operas dazhas filmas darbiba notiek viena un tai pashaa maaja smile.gif

aa es nedabuuju noskatiities netiiro seju jo tur tipa tv3 kaut kaa brauca prom no latvijas un pec gadiem atnaca atpakalj un tad vairs neradija netiro seju sad.gif

pameklee DC, a ja nu ....... rolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...