Jump to content
GIGN Forum

Bildes


Hainy
 Share

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

nu kautko pa4akareeju pa oho un kautkas laikam sanaaca---http://meeting.oho.lv/meeting.php?cmd=albums_pub&album_id=7345 veerojat un veerteejat vienaaa es pie kompja otraa ... nu jaa pashi sapratiisiet.

Link to comment
Share on other sites

Nu, jaaa, man jau arii ir vienmeer bijis sapnis uztaisiit taadu kaa iiso aprakstinju par sevi, savu kompi, veljasmashiinu un taa pamatiigi izanalizeet sava peedeejaa garadarba sastaavdaljas, ko ietaisiiju podaa! Ar shito visu gribeeju teikt, ka vareeji jau Zhuk tikai bildi ielikt, tas plashais apraksts, manupraat, bija lieks!

Link to comment
Share on other sites

Nu, jaaa, man jau arii ir vienmeer bijis sapnis uztaisiit taadu kaa iiso aprakstinju par sevi, savu kompi, veljasmashiinu un taa pamatiigi izanalizeet sava peedeejaa garadarba sastaavdaljas, ko ietaisiiju podaa! Ar shito visu gribeeju teikt, ka vareeji jau Zhuk tikai bildi ielikt, tas plashais apraksts, manupraat, bija lieks!

vinjsh iedeva linku kur apskataama vinja bilde.Kas tev nepatiik ?Apraksts?kaa jau macho un arii zhuk teica tas apraksts tur staav ilgi ,preciizaak-jau kaadu pusgadu.No taa iespeejams vari izsecinaat ,ka aprakstu vinjsh nav rakstiijis prieksh likshanas sheit.Un pastaasti kaada jeega savu bildi kkur 4akareet atsevishki ieskhaa ja taa ir redzama kopaa ar aprakstu huh.gif

Link to comment
Share on other sites

citiem (ljoti daudziem) nav pashiem savas digitalas kameras zaban.gif vai advanceeta mobilaa telefona, vai arii vinji kautreejas, vai arii vinjiem nav savu bilzhu maajas kompii- piemeram man.. sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...