Jump to content
GIGN Forum

Globalaa Sasilshana


GoRdEN
 Share

Recommended Posts

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kaut kur nesen dzirdēju (mamma gadās lasa viskaut kādu šitu, kamēr es spēlēju CS un tur laikam arī dzirdēju; šovakar lasīja happy.gif), ka tuvākajā laikā iespējams (manuprāt) tā sauktais Zemes kūlenis; citēju:

"Pēc Rūtas domām (taču viņa nav vienīgais starpnieks ar šādiem uzskatiem), jau tagad ir acīm redzams, ka nelaime iegūst draudīgus apmērus: par to liecina aizvien postošākās zemestrīces un vulkānu izvirdumi, kā arī dramatiskas, globālās klimata izmaiņas. Patiesi, zeme mēģina "apmest kūleni". Izveidojušies polārie ledāji liek izpausties šai parādībai ik pa vairākiem simttūkstoš gadiem rezi, un nekas nespēj to apturēt. Tiklīdz ledāju kvantitāte ir pārsniegusi zināmu slieksni, Zeme vienā acumirklī sasveras, un pēc dažām sekundēm planētu vairs nevar ne pazīt. Poli novirzās par tūkstošiem jūdžu, mūžīgā sasaluma joslas pārtop par svelmainiem tuksnešiem un tuksneši - par auglīgiem līdzenumiem. Agrāk tas jau ir noticis, par ko liecina daži pārakmeņojumi, kuri mulsina ģeologus."

? Dženija Rendlisa un Pīters Hafs "Nemirstība" 75. lappuse, 3. atkāpe (Izdota 1993. gadā)

P.S. Ņemot vērā to, ka pagājuši vairāk nekā desmit gadi, un tik tiešām klimata izmaiņas jūtamas un daba sāk ne pa jokam apstrādāt atsevišķus rajonus, tad teikšu - "Gaidiet - būs"

EDIT: Gudrā mamma saka, ka Atlantīdas esamība esot pierādīta smile.gif

Edited by DJ MUman
Link to comment
Share on other sites

Kaut kur nesen dzirdēju (mamma gadās lasa viskaut kādu šitu, kamēr es spēlēju CS un tur laikam arī dzirdēju; šovakar lasīja happy.gif), ka tuvākajā laikā iespējams (manuprāt) tā sauktais Zemes kūlenis; citēju:

"Pēc Rūtas domām (taču viņa nav vienīgais starpnieks ar šādiem uzskatiem), jau tagad ir acīm redzams, ka nelaime iegūst draudīgus apmērus: par to liecina aizvien postošākās zemestrīces un vulkānu izvirdumi, kā arī dramatiskas, globālās klimata izmaiņas. Patiesi, zeme mēģina "apmest kūleni". Izveidojušies polārie ledāji liek izpausties šai parādībai ik pa vairākiem simttūkstoš gadiem rezi, un nekas nespēj to apturēt. Tiklīdz ledāju kvantitāte ir pārsniegusi zināmu slieksni, Zeme vienā acumirklī sasveras, un pēc dažām sekundēm planētu vairs nevar ne pazīt. Poli novirzās par tūkstošiem jūdžu, mūžīgā sasaluma joslas pārtop par svelmainiem tuksnešiem un tuksneši - par auglīgiem līdzenumiem. Agrāk tas jau ir noticis, par ko liecina daži pārakmeņojumi, kuri mulsina ģeologus."

? Dženija Rendlisa un Pīters Hafs "Nemirstība" 75. lappuse, 3. atkāpe (Izdota 1993. gadā)

P.S. Ņemot vērā to, ka pagājuši vairāk nekā desmit gadi, un tik tiešām klimata izmaiņas jūtamas un daba sāk ne pa jokam apstrādāt atsevišķus rajonus, tad teikšu - "Gaidiet - būs"

EDIT: Gudrā mamma saka, ka Atlantīdas esamība esot pierādīta smile.gif

Zemes magnētiskā lauka poli mainās regulāri, gluži tāpat kā ik pēc vairākiem tūkstošiem gadu iestājas leduslaikmets, taču tam nav nekāda sakara ar zemestrīcēm, vulkāniem vai ledāju daudzumu, vai iespējamām klimata maiņām.

Atlantīda ir vecuma plānprāta pārņemta grieķu filozofa murgojums.

Link to comment
Share on other sites

dj uman... neklausies mammu murgojumus par pasaules galu - it ipasi tapec, ka vinas ir sievietes! smile.gif Karoce, visu sito murgojumu man ari meeginaaja stumt taas dievticigas vecenes uz ielas, bet vinam nav nekadi pieradijumi - tikai - o, tipa paliek sliktak, tatad, tas ir dieva dusmas un paliks vel sliktak. Es prasu - a ko tad tas dievs cakarejas - lai ta uzreizu pa mocnamu ka ar atombumbu, bet siis - nee! dievs vot taads krutaks!

Ai... karoce tas viis ir murgojums. Un tads day after tomorow tas viss arii ir suuds. Ja golfa straume apstatos, tad jau mes gan to justu, bet nu ne jau ta, ka taja filminaa un ne jau pa 2vam dienam. Tas tomer ir LOTI nopietnas uudens masas kuras uz prieksu dzen LOTI nopietni fizikas rulji un rulji ir sekojosi - zemeslode ap sauli griezas ta, ka vairak siltuma tiek ekvatora zona un mazaak uz poliem un tas ir tapec, ka zemes rotacijas ass ir perpendikulara saules-> zemes vektoram (nu, isteniba jau gluzi nau), tas rada logisku efektu -> temperaturas starpibas. Piedevam zeme griezas un tas ir ka milzu pirkst, kas vel velk visu to straumju fisku viena virziena.

Nu.. ta ir ta sarezgita fizika un fiska par subliminaciju vai ka, bet fiska ir tada, ka ja straume var izveidoties, kas uztur visu sistemu lidzsvara (nevis +110 gradi ekvatora un -270 polos), tad tada straume ari izveidojas. BTW, ne tikai mums paliktu krietni vesak, bet ari ekvatora paliktu krietni "karstak".

Lai nu ka, zemestrices nevajag jaukt ieksa un ari pluudus ne! ta labs links ar atbildi, vai pluudi ir lielaki musdienas ka agrak! wink.gif

http://science.howstuffworks.com/question665.htm

Beefy

Link to comment
Share on other sites

Par gripu jau nu katru gadu ceļ nezinkādu brēku, jēga potēties = 0 jo katru gadu taču tas vīruss mainās un jūs potējaties pret pagājušā gada vīrusu.. Neredzu jēgu nedēļu staigāt pusslimam un pectam nogāzties tāpat ja sanāks tusēt pa kkādām sabiedriskām vietām daudz.

Iespējas ir 3 -

* rij ķiplokus un vitamīnus un esi survior.

* saslimsti XD.gif

* esi pwnzors ar stipru imūnsistēmu un nesaslimsti enivej smile.gif

Nu kkaa taa..

Link to comment
Share on other sites

Tas nav pasaules gals.. Es tā neteicu, jo šo te polāru nobīžu rezultātā (tajā pat grāmatā rakstīts), ka daudzas salas būs zem ūdens, piemēram, GBR, JPN, par līdzenumiem (Holande u.c.) nemaz nav ko runāt. Savukārt būs arī pretefekts - dažas vietas, piemēram, Austrālija kļūs lielāka.

P.S. Savu mammu pie dievticīgajām nekādā ziņā nepieskaitu, jo ne jau viņa ir to izdomājusi! Pie tam versijas ir dažādas, katrs izvēlas to, kura viņam šķiet pieņemamāka wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Tas nav pasaules gals.. Es tā neteicu, jo šo te polāru nobīžu rezultātā (tajā pat grāmatā rakstīts), ka daudzas salas būs zem ūdens, piemēram, GBR, JPN, par līdzenumiem (Holande u.c.) nemaz nav ko runāt. Savukārt būs arī pretefekts - dažas vietas, piemēram, Austrālija kļūs lielāka.

P.S. Savu mammu pie dievticīgajām nekādā ziņā nepieskaitu, jo ne jau viņa ir to izdomājusi! Pie tam versijas ir dažādas, katrs izvēlas to, kura viņam šķiet pieņemamāka wink.gif

Kādēļ par to būtu jāuztraucās ? To nav iespējams ietekmēt un te jau nav runa pat par tuvākajiem gadsimtiem, bet gan gadu tūkstošiem.Ir bijuši un būs gan leduslaikmeti, gan citas dabiskas klimata izmaiņas.Nav zināma neviena šāda veida masveida teritoriju applūšana, lai gan zemes magnētisko polu vairākkārtēja maiņa ir pierādīta.Tātad arī tās ir pēdējās muļķības.Starp citu, ja applūstu Lielbritānija un Japāna, applūstu vismaz 80% pasaules teritorijas.

Link to comment
Share on other sites

Kāda vēl globālā sasilšana!? Nemīžat botē.."globālā sasilšana" ir amīšu izgudrots bullšits, lai pelnītu naudu!

Uzskatu, ka pie vainas ir precesija! dry.gif

Precesija - precession. Zemes rotācijas ass virziena periodiska maiņa, kuras cēlonis ir Mēness un Saules, kā arī planētu gravitācijas iedarbība uz Zemes ekvatoriālo paresninājumu (attiecīgi lunisolārā precesija un planetārā precesija). Precesijas dēļ Zemes rotācijas ass ~ 25700 gadu laikā apraksta ap ekliptikas poliem aptuveni konisku virsmu, kuras sfēriskais rādiuss ir ~ 23,5? . Precesijas rezultātā pavasara punkts pārvietojas par 50? ,4 gadā un mainās debess spīdekļu ekvatoriālās koordinātas.

Link to comment
Share on other sites

mans rezumējums:

3 ļautiņi, kuru izteiktajam viedoklim šinī topikā es pilnībā piekrītu:

1) 2.v_0

2) vbyuer

3) macho

un ļautiņi, kas ar savu "gudrību" mani arī patīkami pārsteidza:

1) gorden (brīnišķīgi redzēt cilvēku, kurš ir tik norūpējies par to, kas notiek ar ekosistēmu. ja vēl viņš spētu nekļūdīgi uzrakstīt sarežģītāku vārdu par 'un', tad būtu pavisam jauki, bet ne tik smieklīgi)

2) rusty (kurš laikam pārāk daudz Age of Empires saspēlējies, un atcerās, ka tur daudz koks tika cirsts)

3) raprock+dj muman (Ar saviem Atlantīdas esamības pierādījumiem un "faktiem")

Link to comment
Share on other sites

Mūsu paaudzei tak nekas nedraud. Ja kaut kas notiks, tad tas notiks ne tik drīz! Kad zeme sāks saukties par katastrofas zemi, tad arī zinātnieki būs sagudrojuši nezin ko, lai tikai caurumus aizlāpītu un visu vērstu par labu. Cik labi tas izdosies, tas atkarīgs no viņiem pašiem. Es ģeogrāfijā neko nejēdzu, tapēc neko gudru arī nerakstīšu. Izsaku savas domas.

Link to comment
Share on other sites

JUUS VISI MIRSIET!!!

smiliez.de_2125.gif i lol'd.

Par sasilšanu - man po.

Nē nopietni. Man pilnīgi po, kas notiks pēc kādiem 50 vai 1000 gadiem.

Mani vairāk uztrauc visas citas lietas, kas mani kādā jaukā rītā varētu iedzīt kapā, nevis tur kaut kāda globālā sasilšana.

Edited by minOrity
Link to comment
Share on other sites

Globālā sasilšana baigi ietekmēs visu zemi  sad.gif

smiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gif

btw beefy, nesen lasīju, ka golfa straume kļuvusi vājāka, līdz ar to pamats bažām, ka var izsīkt pavisam - visus tos iemeslus neatceros. Tā ka izsīkšana nav gluži nereāla lieta. Tāpat jau manā dzīves laikā nekādas grandiozas dabas katastrofas nenotiks - pāris maigas brīzes amerikā un niecīgi zemes plātņu vai kā viņas tur sauca berzējieni vienai gar otru Āzijā. Tā ka chill. Un par Atlantīdu smile.gif Lielākais "fakts" ko par viņas atrašanās vietu esmu dzirdējis skan apmēram šādi - "Hmm, moš viņa bija te, a moš nebija!"

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...