Jump to content
GIGN Forum

Ban? :d


NeRvE
 Share

Recommended Posts

NeRvE is joining to Terrorist force

Kicked: Tev ir banaans, vairaak informaacijas konsolee

bet konsolee nekaada info nemaz nav.

un viss.

par ko tas vareetu buut? blink.gif

bans staav jau aptuveni nedeelju. vnk kaadu dienu ejot iekshaa shitas uzmetaas.

Edited by NeRvE
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 98
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

par ko shis vareetu buut?

ediite: taadaa gadiijumaa pastaav iespeeja, ka kaads tavu datoru pa nakti ir piesmeejis un samainiijis pret cheste... chiitera datoru. shock1.gif

otra ediite: taadaa gadiijumaa tavaa datoraa ir iemiesojies ljaunais gars, no kura busteris baidaas.

Edited by kaamis
Link to comment
Share on other sites

izlasiiju jau sen.

a) bans staav aptuveni nedeelju;

b)ir jau gadiijies, tad buutu jaaparaadaas kaut kaadam info, bet taada nebija.

c)neko pretlikumiigu nedariiju, pelnijis nebiju.

d) nechiitoju.

e) nezinu ne kas nobanoja, ne kad, ne par ko. info neuzraadaas.

Link to comment
Share on other sites

biggrin.gif atļauj pajautāt-kā to var noteikt? bans ir uz ip vai nika? sorry, neatceros, ka buutu speeleejis ar tiem suudiem. dzeeris pie kompja neesmu seedeejis. toch, ko busteris iisti kjer?

paga... pirms 4 dienaam? es 5dien speeleeju peedeejo reizi cs, jau tad vinjsh raadija, ka esmu izbanots. tu neesi kljuudijies?

Edited by NeRvE
Link to comment
Share on other sites

cd-hack. un ne tikai to. tas, ka tu ar to spēlēji reāli nav apšaubāms. tā ka neblato. atgādināšu, ka gign komjunitijs pret tiem, kuri (cik nu tas ir-) godīgi atzīstas, ar laiku atkal sāk izturēties +/- normāli. ar tādiem izņēmumiem, kā fag/machine, protams.

demo laikam šis: http://www.gign.lv/upload/files/demos/week...46-de_cbble.zip

Link to comment
Share on other sites

edd tu reaali nemaz nezini kas es esmu un ticu, ka tev par mani ir pajaat, taapat kaa man par tevi. un par kaadu iztureeshanos tu te runaa? man nevajag tavu attieksmi. nejau es speeleeju cs, lai celtu savu pashapzinju, kaa to dara daudzi. labi, skatiishos to demo. lai nu kaa-man nav bijis vajadziibas chiitot @ gign.

Link to comment
Share on other sites

nerve, pakustini smadzeni un izdomā, ka gan macho, gan es tev nereāli ejam pretim neaizverot šo topiku tūlīt. domā viens "cilvis" (he he, lol. cilvis, lol) šurp-turp kaut ko maina, gandrīz vienalga kas viņš būtu..?

tātad vēlreiz - mēs ejam tev pretim. ja tu to nepamani, tad tu lido. elementāri. atrodi demo, paskaties, kas notika, nokomentē un kāds no mums gan jau paskatīsies demku. ja tev kaut kas nepatīk - vienkārši nerādies te. YES, it's THAT simple.

Link to comment
Share on other sites

Hmm, jautajums zinaashanai: man uz PC bija un ir CDhacks, lietoju es vinju vieglaakai admineeshanai pazinja serverii (pec naves WH un visas trajektorijas iesledzas). Ja man tas verkjis metajas uz desktopa, man ir iespeja tikt nobanotam uz gigna ?

nekļūsti muļķīgs. Busterim vienalga kas tev uz desktopa, ja vien tu spēlējot uz gigna ar uz desktopa palaistas programmas palīdzību neredzi caur sienām...

Link to comment
Share on other sites

Peec buutiibas busteris uzostu, ja tev buutu palaists tikai norecoil vai arii cdhack, kursh nemaz nav aktivizeets, jo cik nu saprotu bustera jeegu, vinjsh cheko palaistos procesus, un aizliegtie ir noraditi bustera serverii (varbut pasha busteri), par kuriem pienakas bans!

P.S. Jautajums kadam gudrakam: Busteris pats bano, vai bano kaads cilveeks manuaali skatoties peec skrinshotiem?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...