Jump to content
GIGN Forum

Ārzemnieki


Traffic
 Share

Recommended Posts

Es pats biju Vacijaa,pa vasaru!UN fiicha tada!kad zvaniju draugiem,senchiem un vel kam!man vilka naudu nost a parejiem nevilka!Mana muchiite zvanija uz vacu nummuru,un ar mani runajas 2h,nekads liels un milzigs rekjins nebija!Dazhi sankjiki!Ah jaa un kad es pljurksteju ar Latviju,tas man izmaksajaa apmeram 2euro pa 1min,otraa galaa neko nevilka nost!Taa kaa mums neko nevelk nost,kad mums zvana!

Link to comment
Share on other sites

Šorīt atkal 6:00, kad vēl saldi guļu piezvanīja tas dzeks. Naudu par to, ka ar viņu runāju nost nerauj. Tikai vaļā netieku no viņa. Es atkal zinu, tik aizmirsis esmu nr uz angliju, kur var savienot ar dažādiem cilvēkiem, pat citām valstīm un par to ņem nost 0 sant.

Link to comment
Share on other sites

nu tas ir UK numurs! Mans variants ir taads, ka tas ir karteejais sextuurists, kursh sakoljiijis kaadu LV mazgadiigo, bet bijis taada paali, ka nav speejis pareizi pierakstiit nr.

ps. un njihira nav jaamaksa ja tev kaads zvana no aarzemeem. ir taa, ja tu pats esi aarzemees un tev kaads zvana no LV, tad tev ir jaamaksaa arii kaut kaads %, bet tas nav visiem piesleeguma veidiem (zeltas zivij to4 ir)

Edited by uyinaators
Link to comment
Share on other sites

a kaut kad kada 10. 11. klase viens geks klase ar bij dabujis kaut kadus bezmaksas operatoru numurus uz Kjiinu un tur varejai vinjai pateikt angliski lai savieno ar fig vinj zin vel ko, un, ar vareja paprikoloties!
jaa, tas bija L1, kautkaads mobilais operators. uz to numuru zvaniit bija pa velti un bija ljoti jautri zvaniit un prasiit visaadu citu valstu operatorus un tad ar vinjiem "tjipa" komuniceet, piemeeram, spaanju valodaa (piem. "Papi, esta una puta? Amigo, coma mi guitarra con su pene", ka tev kaut kas telefonam nestraadaa smile.gif mees speeleejam speeli - aptuveni - kursh taalaak tiks pa to L1 ierarhiju, vienam dzhekam vispaar sanaaca tikai stulbi, ka vinji vienaa briidii prasiija nosaukt kaadu klienta kodu, tad visa saruna izjuka.
Link to comment
Share on other sites

nu tas ir UK numurs! Mans variants ir taads, ka tas ir karteejais sextuurists, kursh sakoljiijis kaadu LV mazgadiigo, bet bijis taada paali, ka nav speejis pareizi pierakstiit nr.

ps. un njihira nav jaamaksa ja tev kaads zvana no aarzemeem. ir taa, ja tu pats esi aarzemees un tev kaads zvana no LV, tad tev ir jaamaksaa arii kaut kaads %, bet tas nav visiem piesleeguma veidiem (zeltas zivij to4 ir)

vo vo shitaa huinja jau tocx stradaa, varbuut tas ir tikai, ja zvanas ar latvijas pieslegumu no arzemeem blink.gif

Kaut gan japazvana LMT paljube biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

nu luuk, atradu arii pieraadijumu saviem vaardiem par to, ka tas ir UK numurs - +44 7 mobile, paging, personal numbers

Link to comment
Share on other sites

Shon atkal zvanīja 10 min norunājām. Prasīja man kur ir Agita un vēl kkāda eva. Zin viņš, ka esmu no Latvijas manu nr itkā esot dabujis pirms diviem mēnešiem nezinu kur kkas ar draugu. Ļoti grūti viņu saprast laikam to4na nigers, ar baigi jocīgu akcentu runā. Un kā uyinators teica, tad viņš ir no UK, paprasīju. Vēl mīnus tas, ka nezinu jau es angļu valodu perfekti ir daudz vārdu, ko nezinu un nesanāk normāli parunāt. Kad sāku runāt latviski sāka rēkt. Un lad pateicu, kad nēsmu agita bet janis vispār sāka brēkt no smiekliem.

Link to comment
Share on other sites

es tavaa vietaa buutu pateicis, ka esmu Agitas draugs/teevs un piesoliijis ar vinju brutaali izreikjinaaties!

Link to comment
Share on other sites

acers ka ar dzekiem akstijamies kkada 7 klase biggrin.gif

pasvanijam uz tiem pasiem +853 nr un klausijamies automatiskos atbildetajus, vai ari citas huinjas, kr4 skaneja muzika biggrin.gif kad pacela kko uzdirsam nolikam un zvanijam nakamajam cool2.gif

lol uz automātiskajiem atbildētājiem laugh.gif Tak jāzvana ir uz bērnu palīdzības dienestu. kad ar draugu aizeju tad vispār viņš var kaut pus stundu tur pļāpāt. Vislabāk ir tēlot par vardarbību ģimenē. Dauzīt pa būdiņas durvīm un teikt, ka mani dauza. neliels offtopiks aizgāja, bet bērnu uzticības nr ir labākais.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...