Jump to content
GIGN Forum

Gign Tuss


0xDEAD BEEF
 Share

Tev ir japiedalas!  

158 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 753
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nebuus ugunskura - sax. nevarees noraudziities, kaa ali cep vistu/desinjas/whatever :/

itkaa taa 5diena ir briiva, samekleeshu benaara konta nr un paarskaitiishu

p.s. riikoju 2 votes:

1. kas veelas mani tusaa redzeet?

2. kas man tusaa veelas iedot pa shtangu? biggrin.gif

Edited by DuH
Link to comment
Share on other sites

nebuus ugunskura - sax. nevarees noraudziities, kaa ali cep vistu/desinjas/whatever :/

itkaa taa 5diena ir briiva, samekleeshu benaara konta nr un paarskaitiishu

p.s. riikoju 2 votes:

1. kas veelas mani tusaa redzeet?

2. kas man tusaa veelas iedot pa shtangu? biggrin.gif

bez DuH nekaa biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

nebuus ugunskura - sax. nevarees noraudziities, kaa ali cep vistu/desinjas/whatever :/

itkaa taa 5diena ir briiva, samekleeshu benaara konta nr un paarskaitiishu

p.s. riikoju 2 votes:

1. kas veelas mani tusaa redzeet?

2. kas man tusaa veelas iedot pa shtangu? biggrin.gif

Hmmm man ir mangaalis, karoche uguns buus smile.gif

Es tevi nesitishu un uz tusu gribeetu redzeet smile.gif (gribaas redzeet, to kuru visi gribees...) Just kidding biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

*daliibnieku topics atveerts, pirmais pousts paediteets (dalibniekus liec tu, bencik)*

es solos, ka par visiem spekiem centishos tikt. vot butu forshi, ja varetu uz otro dienu ierasties, ja tas vispar notiks 2+ dienas.

Link to comment
Share on other sites

Bencik ka tik tava māja neizskatās pectam līdzīgi kā metalikas klipā biggrin.gif

Es jau teicu, ko tad ar jums izdariishu smiliez.de_1164.gifsmiliez.de_2021.gifbiggrin.gif

EDD pfu nu tad vienreiz, paldies smile.gif

Mees varetu saakt tuseeties 5dienas vakaraa, un 6dienas vakaraa veel kadi 30-40 cilveeki naks kaat(meitenes arii buss dikti daudz:), nodot 6dienas vakaru un 7diena, jau mieriigi celties(ja kaads atluuzt), kaut ko uzeest, iedzert uzpipeet un doties majup izguleeties biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Es jau teicu, ko tad ar jums izdariishu  smiliez.de_1164.gif  smiliez.de_2021.gif  biggrin.gif

nemiiz draugs.. gan jau buus kaartiigi viss.. bik tik mosh trepes appuutiis, druscinj aiz diivaana.. uz vannasistabas durviim protams..

aa vel logjiski ka vareetu pameetaaties ar tomaatiem..

hmm jaatceras, ko vel esam darijushi pie tevis maajaas?

aa gultas piechuraas logjiski.. gan jau akal kaadu mashiinu velkot egliites aplauziis.. pag.. nenaaks vairs nekas labs praataa smile.gif

edit: da lol.. aizmirsu paarlogoties <c> free XD.gif

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

Karoce 2vas vietas zinu, bet vel nav sanacis piezvanit. viea necela - tora izrubits.

Karoce

Vieta Nr.1 - atrodas preti plavnieku maksimai. pirts un baseins un vel visada izklaide. tel. 2958945

Vieta Nr.2 (uber reala tipa esot) - atrodas uz darzciema ielas pie energo tikliem (slavu aplids, plavnieki). Pirts, liels baseins, banketu zale, sporta zale (basketbola). tel. 29481317 (nadezda).

Beefy

Link to comment
Share on other sites

Mees varetu saakt tuseeties 5dienas vakaraa, un 6dienas vakaraa veel kadi 30-40 cilveeki naks kaat(meitenes arii buss dikti daudz:), nodot 6dienas vakaru un 7diena, jau mieriigi celties(ja kaads atluuzt), kaut ko uzeest, iedzert uzpipeet un doties majup izguleeties biggrin.gif

kas tie par maģiskiem 30-40 cilvēkiem?

man kaut kā nevelk tur 2 dienas pavadīt, labāk aizbraukt vienu vakaru piedzerties un doties mājās.

Link to comment
Share on other sites

kas tie par maģiskiem 30-40 cilvēkiem?

man kaut kā nevelk tur 2 dienas pavadīt, labāk aizbraukt vienu vakaru piedzerties un doties mājās.

Tu vel nebusi laga atgajis nakamaja diena, akd skat - sak pa durvim meitenes birt ieksa un vel tusetaji - visi zalji - un visi grib ar tevi sadzert .... logiski, nekas cits neatliek, ka turpinat mociet benciku ar savu viesmilibu! biggrin.gif

beefy

Link to comment
Share on other sites

Karoce 2vas vietas zinu, bet vel nav sanacis piezvanit. viea necela - tora izrubits.

Karoce

Vieta Nr.1 - atrodas preti plavnieku maksimai. pirts un baseins un vel visada izklaide. tel. 2958945

Vieta Nr.2 (uber reala tipa esot) - atrodas uz darzciema ielas pie energo tikliem (slavu aplids, plavnieki). Pirts, liels baseins, banketu zale, sporta zale (basketbola). tel. 29481317 (nadezda).

Beefy

nu vo...Es esmu par to #2 shitu... Ka ne kaa b-bols rlz smile.gif

Link to comment
Share on other sites

kas tie par maģiskiem 30-40 cilvēkiem?

man kaut kā nevelk tur 2 dienas pavadīt, labāk aizbraukt vienu vakaru piedzerties un doties mājās.

Macho tapeec jau arii es piedavaaju, tie kuri grib vienu vakaru tuseet luudzu, 5dienas vakars gign tuss, tie kas grib patuseet veel- ludzu 6dien Bencik house party smile.gif Tu varesi iet uz majaam laapiit pohmeli, a cits paliks iedzert veel vien dien 10cms.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...