Jump to content
GIGN Forum

Gign Tuss


0xDEAD BEEF
 Share

Tev ir japiedalas!  

158 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 753
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

benaar, pazvani man riit/shodien kaadaa apaljaa stundaa+10 min (piem 12.10, 13.10, 14.10 etc) lai sarunaatu. karoche es piesakos buut uz organizeshanu - uz kadiem 18.00 vai taa. tu tik saki kad un es bushu.

Link to comment
Share on other sites

Denja, kas tas tev veel par dzeku liidzi? Vnk es varu vinju neielaist,(ko arii darishu) jo man poh tusees gign, un nekaadi te draugu draugi mle!!! no teviim ir 10ls - 1 cilveks, nevis 10 ls 2 cilveki

Denja un tas ir nopietni, ja netici varesi parbaudiit, no offense bet visi ir vienaadi...

Edd sazvaniishu tevi smile.gif

Jimmy 5ls, a ko tik maz visi maksaa 10 ls, un es domaju, kad ta arii turpinaasim smile.gif

Barclay 3var pakert liidzi (it kaa vediis ali un bloodlord, bet skatos, kad pats nav iepikojis)

Fuji ?

Runaajot par parejiem, kas nav samaksaajushi - Pashi vainigi, man pohuj, nebuus nebuus... A tie kas ir samaksaajushi Apsveicu uzrikosim vien riktiig lab party smile.gif

Un tie pedejaa bridi leceeji man nederees, vaarti buus aizleegti un suns palaists, ta ka ejiet mle kakaaat, man taadi nav vajadziigi

Sharigan pat bija tik pieklaajiigs un pazvaniija, vai var uz vietas naudu samaksaat, tapat veel te paaris cilveeki izdariiija thumbsup.gif

Karoche slikts garigais man paslaik, ta ka nekaitinat mani

4.gif

devil.gif

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

speeleesim pokeri, bet jautaajums vai kaadam ir pokera chipsec ? 76.gif

un kaa ar palikshanu pa nakti buus ? jeb neviens tur negulees ? smile.gif

Link to comment
Share on other sites

kursh uznjemsies muus ar saveejo aizvest liidz turienei ? smile.gif nu nejau ar mashiinu, bet paraadiit celju ! smile.gif

Link to comment
Share on other sites

taaks man tavs nr bija telefonaa, bet es vinju saglabaaju ? :/

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...